Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Mrb bende bu ay ilk kez ovu testi yaptim ayni zamanda akinti kontrolu yaptim benim ovu testimin en koyu gunu 17. gundu 18.gun baya silikti ama akintim o gun seffaf ve yumurta aki kivamindaydi yani catlama gunu 18 di galiba

Bende laboguick marka test kullaniyorum g.g den almistim su anda kampanyada 50 adet 37 tl gayet uygun bende ilk kullandigimda yorumlayamadim yarisi silik cikiyor ama kullanmaya devam edince testi taniyorsun ve yorumlamasi kolay oluyor ben memnunum valla bata 3 gun var bakalim ne olacak

ben internetten aldım laboquick testini aczanedekiler çok pahalıymış 20 adet test + 6 gebelik testi 19 lira kargo dahil.

Arkadaşlar daha önce de anlattım ben adetimden 5 gün önce evde laboquık gebelik testiyle hamileleiğimi öğrendim. Ovulasyon testim baya silikti.

Dün adet günümdü dayanamadım kan verdim 328 çıktı hcg. eve gelip bidaha ovulasyon testi yaptım çizgi belirgin ama "c" kadar bile koyu değil hala.

Halbuki ilk gebeliğimde ovulasyon testi sıvıyı damlatır damlatmaz adet günümde ve sonrasında kıpkırmızı oluyordu üstelik hcg değerim de 94 dü.

Şimdi 328 ama pozitif değil. Demek istediğim erkenden ovulasyon testi yapıp hamile değilim diye üzülmeyin. Bana bakın aynı kişi de bile farklılık oluyor bende şaşırdım. Bende adetime yakın ovulasyon testi yapar üzülürdüm her ay meğer bi garantisi yokmuş, arkasından gebelik testi yapmasaydım hala depresyondaydım...

Belki faydası olur diye paylaşmak istedim.

bugün 10.günüm ovülasyon testini bi yapayım dedim silik çıktı. 2 aydır adetlerim düzensiz 40 güne çıktı, normalde hep 30-32 gün arası gelirdi . doktor yok mevsim yok tatildendir dedi. östrojen hormonun azalmış dedi. o yüzden ovülasyon testlerimi yapmaya azcık erken başladım sanırım, birde 2 gündür ateşimi de ölçüyorum.
ha birde adaçayı içiyorum faydası olsun diye hakkatten kadınlık hormonunu arttırıyor sanırım göğüslerim büyüdü şişti

Kızlar bugün siklusun 29. günü. Ovulasyon 17. gün oldu. Biraz önce pempemsi bir akıntı geldi. minik parçalar halinde de geldi biraz(iğrenç oldu ama nasıl anlatcağımı bilemedim :) bu ne demek oluyor. Hasta mı oluyorum yoksa bebiş mi geliyor.

Önceki adetlerimde bu renk ve şekilde olduğunu hatırlamıyorum :18::18::18::18:

yerleşme lekelenmesi olabilir canım bi kan versene

arkadaşlar bugün yardımcım olan ebe hanıma sordum kanda bhcg hemen sonuç verdiğini söyledi çok şaşırdım

Eger adet donemine girdiysen adetin baslamis olabilir gerci kendi vucudunu sen daha iyi bilirsin insaallah yerlesmedir

ay ay ay ay!!!! heyecanlandım şimdik
yarın sabah bi test yapiym. iş çıkışı da arkadaşlarla gezmeye gitcez, kan veremem kiii
peki erken gebelik mi yapiym normal mi?:44:

merhaba arkadaşlar bugün ovulasyon testimin 6. günü ve ikinci çizgi koyu çıktı ama kontrol çizgisiyle aynı koyulukta değil..sizce ne zaman çatlar yumurtam..iki çizgi aynı renkmi olmalı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…