Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

merhaba arkadaşlar bugün ovulasyon testimin 6. günü ve ikinci çizgi koyu çıktı ama kontrol çizgisiyle aynı koyulukta değil..sizce ne zaman çatlar yumurtam..iki çizgi aynı renkmi olmalı

Evet iki çizgi aynı renk yada ikinci çizgi daha koyu olmalı. Birkaç gün içinde aynı koyuluğa ulaşacaktır.Aynı koyulukta olduğunda da 2 gün içinde yumurta çatlayacaktır mutlaka.

merhaba arkadaşlar bugün ovulasyon testimin 6. günü ve ikinci çizgi koyu çıktı ama kontrol çizgisiyle aynı koyulukta değil..sizce ne zaman çatlar yumurtam..iki çizgi aynı renkmi olmalı

Evet canim ayni renkte olmali benimde ovu testim adetin 14.gun belirgindi sonraki 2 gun gittikce koyulasti 17. gun ikinci cizgi daha koyuydu 18 gun iyice siliklesti sende denemeye devam et koyulasmaya basladigina gore yakinda catlama olur u

18 ekimde adet oldum bugün 6. gün testi yaptım ama hiç çizgi olmadı ...

Canım bak 6.gündesin henüz çok erken benim bugün adetimin 9.günüydü yaptım yok denecek kadar silikti herkesteki hormonlar farklı seviyelerde yükselir denemeye devam çıkıcaktır lakin biraz sabırlı olman lazım:)

Yaw arkadaşlar bazılarınız iki çizgininde aynı ve hatta daha koyu olmasını söylüyor normalde öyle ama kişiden kişiye değişiyor sonra bazıları çizgi dahada koyulaşır diye yumurtlamayı kaçırıyor sakın öyle yapmayın derim ben çünkü benimde ikinci çizgi koyulaşıyor elbette fakat diğeri kadar koyulaşmıyor ben anlıyorum o zaman yumurtladığımı eeee o zaman bende koyulaşmasını mı bekleyeyim öyle olsaydı hamile kalmazdım bilginize:)

:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:Kızlar bugün siklusun 29. günü. Ovulasyon 17. gün oldu. Biraz önce pempemsi bir akıntı geldi. minik parçalar halinde de geldi biraz(iğrenç oldu ama nasıl anlatcağımı bilemedim :) bu ne demek oluyor. Hasta mı oluyorum yoksa bebiş mi geliyor. :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Önceki adetlerimde bu renk ve şekilde olduğunu hatırlamıyorum :18::18::18::18:

inş yerleşme kanamasıdır canım bu arada sen gebelik testi yapmadın mı?

merhaba 25 günde bir regl oluyorum.10.gün ovulasyon testine başladım,bugün 12.günüm ve otomatik hesaplayıcıya göre bugün yumurtlama günüm başladığım günden beri silik çizgi var. diğer günler testlere devam edicem. bu durumu yaşayıp hamile kalan varmı. bu ay 5.denemem.

merhaba 25 günde bir regl oluyorum.10.gün ovulasyon testine başladım,bugün 12.günüm ve otomatik hesaplayıcıya göre bugün yumurtlama günüm başladığım günden beri silik çizgi var. diğer günler testlere devam edicem. bu durumu yaşayıp hamile kalan varmı. bu ay 5.denemem.

koyu kırmızıyı görene kdr devam etmen gerekli testlere.

Canım 14. gün pik yapmış bence diğer çizgilerde koyu yani ama bugün tam zamanım diyor sankim kesin değerlendir derim inş rastgelir:)

çok güzel dedin.
bende tam o günü değerlendirmedim.
dünü yani.
ondan önceki iki gün ilişki olmuştu.
dedim bi ara verelim adamda az çocuk biriksin.
yanlış olmamıştır işallah.nasip.

X