Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Hayırlısı olsun canım bi dahaki aya beraberiz inş önümüzdeki aya hamiş haberlerimizi vereceğiz hayırlısıyla şafak 7 8 kasım :)

Sagolasin canim benim.inan.okadar cok isterdimki seninde hamis olmani..ama.ben sana dua ederken.rabbim hayirlisi ne ise.onu goster bu kuluna.dedim.ve insallahda..hayirli olucak canim.en azindan saglikliyiz cok sukur..benim bat 14 kasim..tam gununde geliyor dakik o yuzden net 14 diyorum:)))benimde haftaya iltrasyonum var..doktrda.insallah kist cikmaz yaa..adet olurken.sanci cekersin..ama.gecen aydan bu yana.hep yumurtalarim sanciyor..

Evet canım yaptım ovü testini benim ovü testim t biraz koyu olur öyle c gibi kopkoyu olmaz yumurtalıklarım hemde çok hareketliydi bide o hafta midem bulandı belki erken diycen ama ben çok hassas olduğumdan anladım canımcım birde yüzüm hep kızarıyordu şimdi bile memişlerin etrafı hala siyah bakınca üzülüyorum ama allahtan çabuk kabullendim ben yumutlamadn 5 gün sonra ovü yaptım silik çıkıyordu ama hafif silik çok silik değildi inş bilgiler işine yarar öptüm:)

Hayırlısı olsun canım. Kimyasal gebelik miymiş yani?

Canım kimyasal gebelik diye bir şeyden söz etmedi dr ları biliyorsun öyle önemseyip bilgilendirmezler birçoğu ama iyiki düşük olmuş dedi yoksa gelişmeyeceğinide söyledi o zaman kürtaj olurdu şükürler olsun allahıma öyle olsaydı bide dinlenme süresi olacaktı hayırlısı böyleymiş canım. inş sizden hamiş haberleri alırız:)

Canım çok tşk ederim güzel dileklerin için ultrasonda baktır kesin için rahatlıyor bak dün dr bana d k hapındandır dedi bugün ultrasondan bakınca düşük yapmışsın dedi inş önümüzdeki aya güzel haberler verecez hayırlısıyla:) yumurtalıklarının sancısına gelince üşütmemeye dikkat et bendede önceki aylarda kist vardı ondan olacağını sanmam bu ay bendede oldu iğne batması gibi ben havalara bağlıyorum düşünme rahat ol öyle daha iyi.

geçmiş olsun canım

Gerçekten öyle, doktorlar bilgilendirmiyor yeterince. Hayırlısı olmuş o zaman senin için canım. Düşükten sonra hamilelik çabuk gelirmiş bir dahaki aya iyi hazırlan bakalım :)

Ben bir soru sordum ama cevap alamadım arkadaşlar. Ovulasyon testine erken başlasam ne olur

Erken başlamanda hiç bir sakınca yok bir iki ay öyle erken yap sonra zaten ortalama ne zaman çatlayacağını tahmin edeceksin inş gerek kalmaz hemen hamiş kalırsın :)

Canım bak kafanı bulandırma ben geçen ay böle senin gibi erken davrandım bırak biraz daha batın yaklaşsın sonra yap testlerini hayal kırıklığı yaşama diye söylüyorum umarım sende bize bu ay güzel haberler verirsin:)

Erken başlamanda hiç bir sakınca yok bir iki ay öyle erken yap sonra zaten ortalama ne zaman çatlayacağını tahmin edeceksin inş gerek kalmaz hemen hamiş kalırsın :)

teşekkür ederim sana da çok geçmiş olsun, hiç üzülme oluruna bırak, ben 1 dış gebelik 3 aşılama 2 tüp bebek tedavisi denedim, en son denememde değerlerim önce yükseldi, sonra düştü, hiç bir sorun olmadığı için tedavide olmuyorum. bir de bunu deneyelim bakalım ...

Günaydın kızlar ;

Bişi sorucam. Benim ovulasyonum 17. gün oldu. Bu da siklusun 33 gün sürdüğünü gösteriyor sanırım. Şimdi ben 33 gün sonra regl olmazsam mı geçikmiş olucam? bu gün 29. günümdeyim 3 gündür kasıklarım ağrıyor ama hala bi şey yok.

Kızlar bu sabahta erken gebelik testi ya.tm negatif çıktı. Daha 7 gün var baya erken yaptım galiba:)))Eşim de biraz rahat ol artik diye söylendi bana... içim rahat nedendir bilmiorum ama ne gelirse buyursun gelsin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…