Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Ay bi görebilseydik merak ettim :):) Testin kalmadı mı yarın yine yap bakalım daha da belirginleşecek mi? Sabah ilk idrarla mı yaptın peki? Ay hadi bakalım ya heyecanlandım.

Ay bi görebilseydik merak ettim :):) Testin kalmadı mı yarın yine yap bakalım daha da belirginleşecek mi? Sabah ilk idrarla mı yaptın peki? Ay hadi bakalım ya heyecanlandım.

Canım denedim foto eklemeyi olmuyo. Son testti zaten ama erken gebelik testi alcamm bugün yarın. Sabah. idrarıyla yaptım . Ya ne bilim anlayamadim. Olsa belli olur mu hemen?

Canım denedim foto eklemeyi olmuyo. Son testti zaten ama erken gebelik testi alcamm bugün yarın. Sabah. idrarıyla yaptım . Ya ne bilim anlayamadim. Olsa belli olur mu hemen?

Bi bilsem. Ovulasyon testiyle adetten 4-5 gün önce belli oluyor diyorlar ama herkesin hikayesi farklı. Erken gebelik testi sonuç vericek mi bakalım? Ben beklemeyi deniyeceğim bat tarihine kadar. Çok zor ama bu ay da böyle deneyeyim. Geçen ay çok test yaptım erkenden. Yaptıkça üzüldüm yaptıkça üzüldüm. :)

Haklısın canım bende o yüzden sakin davraniyorum yani belli olmaz dediğin gibi...

Evet kızlar nihayet bugün muayene oldum ve dr düşük yaptığımı söyledi zaten anlamıştım ben hiç üzülme dedi bol bol devam edin dedi ilaç vs vermedi tabi ben biraz üzülünce böle gebelikler rahme yerleşincede gelişimleri büyük ihtimalle duruyor şanslısın dedi en azından önümüzdeki aya devam edeceğim ona seviniyorum nasip değilmiş demekki neymiş yumurtlama bittikten sonra biraz ilşikiye ara verilecek veee kendimizi yormayacağız :)))

Beklenen adetim geldi ohhh kus gibi hafifledim valla.:)))))))onumuzdeki hafta iltrasyonum var.bakalim insallah kotu bisey cikmaz..

Hayırlısı olsun canım bi dahaki aya beraberiz inş önümüzdeki aya hamiş haberlerimizi vereceğiz hayırlısıyla şafak 7 8 kasım :)

Haklısın canım bende o yüzden sakin davraniyorum yani belli olmaz dediğin gibi...

Canım çok geçmiş olsun ama derler ya bir musibet bin nasihatten iyidir inş. Seninki de öyle olmuştur. Bu kötü durum güzel başlangiclarin sebebidir. Sen adetten önce ovu testi yapmışmiydin? Ben bugün yaptım ıkinci çizgi biraz belliydi. Sen hamile olduğunu hissetmiştin hatta yumurtaliklarim oynuyor sanki diyordun .

Hayırlısı olsun canım. Kimyasal gebelik miymiş yani?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…