Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

amiiin inşallah ozaman öyle yapayım

Canım erken gebelik testini yaptın mı ? Hamişsin gibi geldi diğerinde çıktıysa bunda hayli hayli çıkar ve Ankara'da acilde yapılıyormu bilmiyorum acile gittiğinde hastayım de baş dönmesi mide bulantısı var de ilaç kullanamıyorum hamilelikten şüpheleniyorum de yaparlar herhalde o zaman hiç acilde yaptırmadım canım o yüzden:)

selam kızlar
ben 1,5 senelik evliyim
nasıl olduysa hızla kilo aldım son bi kaç ayda
58 kilodan 68 kiloya çıktım bi kaç ayda
bu kilo hamile kalmamı engeller mi?
boyum 1,60 civarı bu arada

erken gebelik testini yarın sabah erkenden yapacam bu testte güzel çıkarsa cumartesi kan testi yaptırırım ozaman denizlide

sen ne zaman öğrenmiştin

Mrb hanimlar benim bi sorum olucak ben ovulasyon testi kullaniyorum g g den aldim laboguik marka 50 adet yalniz soyle bi sorun var 2.cizgi tam belirmiyor bi acayip dun yaptim cizgi belirgindi ama yarisi yoktu bu gun tekrar yaptim 2.cizginin yine yarisi yok diger yarisida kontrol cizgisiyle ayni koyuluktaydi simdi benim bunu nasil yorumlamam gerek daha once boylesiyle karsilasan oldumu?

Bazen damlatılan numuneden dolayı, 2. çizginin yarısı silik olabiliyor.
Ama sen genelini değerlendir, eğer 2. çizgin ilki ile aynı koyulukta ise çatlama vaktin yaklaşmış demektir.
Sana tavsiyem, numuneyi 4 damla damlat...

Hayirli Günler arkadaslar Bugun Yine erken gebelik testi yaptim..ikinci cizgi hayalet gibi belirdi ilk 3-4 dakikada..dun o bile Yoktu..Bugun cizginim yeri beli oluyordu..yarin Daha iyi görmeyi umud Ediyorum.iyiki fazladan almistim Testleri...ama kasiklarimda agrmaya basladi adet olcakmisim gibi..Sismeye basladi...cok idrarada cikiyorum. Yattigimda beri 4 kez gittim..Baski oluyor..bu cikan hayalet cizgiye guvenebilirmiyim acaba???

Son düzenleme:

testin markası ne acaba ben yaptım certain erken gebelik testini çok silik çizgi var bu ne oluyor pozitif mi

testin markası ne acaba ben yaptım certain erken gebelik testini çok silik çizgi var bu ne oluyor pozitif mi

Ben yurtdisindayim canim...marka ayni degildir..bende o cizgiyi Merak Ediyorum tecrubeli arkadaslarimiz kesin aydinlatacaklardir bizi Bugun insallah.hadise insallah hamileyizdir nasip olur...

Selam kızlar;

Ben adet tarihinden 4 gün sonra test yapmaya başladım. 5 Ekimden bu yana her gün aynı saatte yapıyorum ama hala tek çizgi. Kasıklarımda ağrılar var. Akıntım da başladı 3 gündür ama hala yumurta akı gibi olmadı. Bir tek 8 ekimde gece çok az bir akıntım oldu ama o kadar kısa olmazdı hiç. Sizce yumurtlama daha olmadı mı? Testlerde ikinci çizgi hiç yok Geçen ay 16. gün ovulasyon olmuştu(akıntımdan biliyorum) bu gün 17. gün ama hala bişey yok. Bugün 16.30 da tekrar yapıcam. Yine tek çizgi ise bu ne demek oluyor?

Bence sen her ihtimale karsi bu günleri bös gecirme belki testlerinde Sorun Bardot..agrin varsa yumurtan catlicaktir..sen calismalari ihmal Etme bence

Bence sen her ihtimale karsi bu günleri bös gecirme belki testlerinde Sorun Bardot..agrin varsa yumurtan catlicaktir..sen calismalari ihmal Etme bence

Günaşırı deniyoruz umarım netice verir. 12.-15. ve 17. günleri değerlendik. İlk denememiz bu. Bakalım ne olcak. Bata 12 gün kaldı.

Arkadaşlar merhaba . Ben siteye yeni katıldım. Ben Dün clear blue ovulasyon testini aldım digital olandan. Dün teste başlama günümdü fakat test negatif gösterdi ama ben işimi şansa bırakmak istemedim ilişkiye girdik eşimle. Bu sabah testi yaptım gülen surat çıktı akşam tekrar ilişkide bulunucaz. Sizce hamile kalma olasıligim nedir? Eşimi iyi besliyorum cevizler incirler... Kendime de dikkat ediyorum ama işim gereği ayakta uzun süre kalıyorum. Allah ın izniyle bebek istiyoruz. Deneyim sahibi arkadaşlar yardımcı olursa cok şvinirim. Teşekkürler...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…