Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

canım moralını bozmak ıstemem ama benımde aynı oldu bend ekan pıhtlsmsı var ve dostınex kullanıorum bırakmam lazım dıe işi sansa bırakamadm testte cıktysa kandada cıkar dıye gıttım aksam hemen akn verdm ve deger kucuk 1.2 negatf yazıo malesef yanı testın gec pozıtflesmesıne ınanma bu konuda pozıtf sonucu gorenlerde olmus ama ben o gun okudum baktım umıtlendım sonuc iki turlude cıkabılıo benm gıbı negtf olanlarda var hayırlısı hakkında

Insallah bende pozitiftir yaaaaaa Daha 4 Gun var insallah degisir...

Dun esimin zoruyla yaptim bi tane ama sabah idrara degilde..negatifti aksam bakmistim hala negatifti..bu böyle cikinca umtitelndem...ruyada gördüm bu gece kan testi yapmisim ama kendim yapmisim doktorda hamile degildim;-((( uyuyamaz

slm canım bizde yaklaşık 1 senedir deniyoruz olmuyo doktor kontrollerine başladım artık.ilk ayımda olmadı.bu ay ikinci ayım.doktorum çok umutlu bakıyo bu aya.bende daha önce çok takıyodum kafaya her akşam ağlıyodum ama şimdi toparladım kendimi.hakkımızda herşeyin hayırlısı.Allahım ne zaman isterse ozaman vericek die düşünüyorum.ve kendimi daha iyi hissetiyorum bu şekilde.sende üzme canını.böyle yaparsan kendini hasta edersin.daha kötü olur.biraz oluruna bırak tabi bu aradada yumurtlama günlerini kaçırma.inşallah bilerde alıcaz kucağımıza bebişlerimizi.:nazar:

Dun esimin zoruyla yaptim bi tane ama sabah idrara degilde..negatifti aksam bakmistim hala negatifti..bu böyle cikinca umtitelndem...ruyada gördüm bu gece kan testi yapmisim ama kendim yapmisim doktorda hamile degildim;-((( uyuyamaz Hale Geldim resmen
Kendini sitrese sokma..sakin ol..herseyden once senin ve esinin can sagligi...varsa zaten..sen istemesende..belirtilerini varligini hissetirir..:)))o yuzden..gul..once saglik..4 gun bekle bakalim..insallah..mutlu sonuclanir canim benim..

Dun esimin zoruyla yaptim bi tane ama sabah idrara degilde..negatifti aksam bakmistim hala negatifti..bu böyle cikinca umtitelndem...ruyada gördüm bu gece kan testi yapmisim ama kendim yapmisim doktorda hamile degildim;-((( uyuyamaz

slm canım bizde yaklaşık 1 senedir deniyoruz olmuyo doktor kontrollerine başladım artık.ilk ayımda olmadı.bu ay ikinci ayım.doktorum çok umutlu bakıyo bu aya.bende daha önce çok takıyodum kafaya her akşam ağlıyodum ama şimdi toparladım kendimi.hakkımızda herşeyin hayırlısı.Allahım ne zaman isterse ozaman vericek die düşünüyorum.ve kendimi daha iyi hissetiyorum bu şekilde.sende üzme canını.böyle yaparsan kendini hasta edersin.daha kötü olur.biraz oluruna bırak tabi bu aradada yumurtlama günlerini kaçırma.inşallah bilerde alıcaz kucağımıza bebişlerimizi.:nazar:

Insallah canim ya bilde uc Aydir deniyoruz...beklemek cok zor... Allah hepimize isteyen herkese nasip Eder insallah...

Kendini sitrese sokma..sakin ol..herseyden once senin ve esinin can sagligi...varsa zaten..sen istemesende..belirtilerini varligini hissetirir..:)))o yuzden..gul..once saglik..4 gun bekle bakalim..insallah..mutlu sonuclanir canim benim..

Haklisiniz ama zor iste...4 gunu atlatsaydim iyidi.. Insallah dediginiz gibi Multu sonuclanir;-)))))

Arkadaslarrrr Bugun erken gebelik testi yapmistimta negativ cikmisti...Bir bucuk saat odu yapali wc de birakmistim Moral bozukluguyla...biraz önce Köpegim beni koklayinca bi baktim dedim Test ne alemde..ve bir bucuk saat sonra cokkkk cokkkk cokkkk hafif hafif hafif bir cizgi belirmis..bir bucuk saat sonra cikar cizgiyi ciddiye alabilirmiyim....yani hic bir umut olmaya hic cikmazmiydi.....lütfen Bana fazla umut vermeiden CVP Yazin..Köpegim koklayinca dedim bakimr adet ve hamilelikleri hissediliyor koklar..kardesimde yapmisti..anliyor yani ve yanimdan ayrilmiyo..Ben kovuorum o geliyor???testi gorduktan sonra gittim ona sarildim baktim Oda sevindii....lutfennn yardimci olun Bana..
Sevincten gözlerim doldu bi umut diye bi An baktim onun gözlerinden yas aliyor....yavrummmm yaaaaa;-)))

Eki Görüntüle 828082

Cizgi Canli Halde Daha cok belirgin Burda Az gorunuyo

Evet canım çok silikte olsa çizgi var yani hemen üzülmemek gerekiyormuş hayırlı olsun şimdiden:)

İnş. Bütün isteyenlerin göbüşleri dolarkızlar benim bu ay olmadı inş.bidaki ay olur acaba zayıfım diye mi. Olmuyor kiloda alamıyorum napcam. Ben off:18:

X