Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Geç saatlerde yapılan testler daha iyi sonuç veriyor diye biliyorum. Öyle deneyin isterseniz. Ben saat akşam 11 de yaptığımda yakalamıştım koyu çizgiyi.

Geç saatlerde yapılan testler daha iyi sonuç veriyor diye biliyorum. Öyle deneyin isterseniz. Ben saat akşam 11 de yaptığımda yakalamıştım koyu çizgiyi.

bişey soracaktım benimde bat 2 ekim 28 yada 30 günde bir adet oluyorum dün ovulasyon testi yaptım varla yok arası silik bişeydi bide bugun yaptım daha koyuydu.ama oda çok kırmızı değildi.ikisininde aynı renkte mi olması gerekiyo acaba?

Evet canim ayni renkte yada 2.cizginin daha koyu olmasi gerekiyor ben dun yaptim 2.cizgi daha koyuydu ama testlerimde sorun var galiba cizgiler yarim yamalak cikiyor

Evet canim ayni renkte yada 2.cizginin daha koyu olmasi gerekiyor ben dun yaptim 2.cizgi daha koyuydu ama testlerimde sorun var galiba cizgiler yarim yamalak cikiyor

bende anlamadım ya şimdi bu negatif mi anlamında ilk yaptıgım teste daha silikti bugun daha net

Son düzenleme:

Hakli olabililirsin. Bir dahaki ay (tabi hamile olmazsam, ki insallah olurum ) gec saatlerde yaparim.
Sanirim ovulasyonum bu gun. Akintim yumurta aki gibi su anda. Yine ayni saate yapicam testi bakalim sonuc ne olcak. Eger cikmazsa gece de yapmayi planliyorum.

Canim senin testde benimki gibi bi kismi beyaz kaliyor gerci benimki daha kotuydu bu konuda senin testin m:26:arkasi ne acaba

Tecrübeli değilim ama bildiklerim doğrultusunda cevaplayabilirim. Yumurtanın genel olarak 24 saatlik ömrü var. Bazen istisnalar olabiliyor tabi. Eğer gülen yüzü gördüysen ilişkiye girebilirsin bence. Ama dün ve ardından bu gün girilen ilişki erkeğin sperm kalitesini azaltıyor diye biliyorum. O nedenle gün aşırı öneriyor doktorlar. Tabi siz yine de deneyin der ve meydanı deneyimlilere bırakırım.

Umarım istediğin gibi olur her şey

Teşekkür ederim . Bende ardarda girilen ilişki verimli olmaz diye biliyorum olmazsa gunasiri yapicam. Off hamile kalmak da bir mesele

Bunlar da benim testlerim. Sanırım bu gün yumurtladım :) Akşama işler kızışacak gibi

Son düzenleme:
slm lar ben adetim bittiği gibi düne kadar her gün ovu testi yaptım normalde benim dün yada bugün yumurtlamam lazımdı ama bu pazartesi yaptığım ovu testi çok kırmızı olmasada diğerlere göre kırmızıydı diğerleri hepsi silik ya ben bu ay erken yumurtladım yada hiç yumurtlamadım benim adet 28 günde olurum normalde her ay yumurtladığımı anlarım geçen ay ise tam yumurtlama günümde 3 gün arka arkaya kop koyu çizgi vardı bu ay neden böle oldum bilmiyorum kafam çok karıştı ve diğer aylara nazaran bu ay hiç kasıklarım ağrımadı şaştımm ben bu işe.....bu arada bugün 16. günüm

ben sabah yaptım çok silik çizgi vardı negatif demi

canım bence yarın tekrar yap yada git garantiye al işini kan ver derim bende de silik çıktı daha sonra 15 dakika içinde koyulaştı ilk 15 dakika içinde koyulaşıyorsa pozitif canım ama renksiz bir çizgiyse negatif çizgi silik dahi olsa pembe olması lazım o zaman pozitif oluyor canım....

bayramdan sonra kan testini yaptırcam artık daha iyi olacağını düşünüyorum erken gebelik testinde negatif çıkıpta hamile olanlarda varmış kafam çok karıştı bende en iyisi takmamak bayramdan sonra netleştirmek

merhaba arkadaşlar..bu sabah yeniden bhcg baktırdım..sonuç kötü..bhcg değerim düşmüş ve regl olmak üzereyim..çok üzüldüm.1 gün sürdü mutluluğum..bu ay ovulasyon testi kullanıcam bana yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar(

saglıksız olmasındansa ilerleyen zamanda kaybetmektense boylesı daha ıyıdır canım ınsallah onumzdekı aya guzel haberler alırsın

gulen yuz testını kullanmadım ama sonucta poztıf olarak dusunursek bugun poztıf cıktıysa 24-36 saat ıcınde ovulayn olack dmektır bugun ve yarını degerlendrn canım tetsınede devam et testın negtfe dondugu gunude degerlıdrrsın sonrası size kalmıs ama hergun yada gun asırı durumu kişisel degısıo acıkcası ılk gebelıgm gunasırıyla oldu sımdı gun asırıda oldu ovulsyn zamanı hergunu degerlendrdgımde oldu ama henuz gebelık yok kısmet işi biraz rahat ol streste buyuk engel

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…