Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Meraba Kızlar , soldaki silik düne, sağdaki koyu olan bugüne ait ovülasyon testim..Adetim biteli bugün 23.gün.Sizce yeni mi yumurtluyorum? Ne zaman yumutladıgımı bir türlü çözemedim.Şansıma bugün yumurtlama günüm ise eşim de yok gece calısıyor:2:

Canım benim hayırlı olsun ben demiştim hamilesin diye 10 çıkmasından belliydi geç döllenmedir o artar değerin hiç meraklanma sen değerinde güzel artış görürse iğneye başlanır zaten ben ilk yaptırdığımda 89.45 çıkmıştı üçüncü gün gittiğimde 307.3 çıkmıştı güzel artmış dedi ve iğneye başlattı seni de başlatır yakında iğneye hiç tedirgin olma bana daha ultrasyonla şuan görünmez demişti ve bayramdan sonra gidecem Allah nasip ederse senin adına çok sevindim inşallah bu sefer bebişlerimizi kucağımıza alırız bende aspirin iğne ve folik plus kullanıyorum eleviti henüz vermedi..

kızlar bugün gebelik testi yaptım adetime 4 gün var 2. çizgi silik çıktı ama çok değil çizgi belli oluyor bu ne oluyor şimdi

Biraz önce erken gebelik testlerinden yaptim ve sonuc Negativ.bata 3-4 Gun var..olmadi sanirim bu ay moralim cok bozuldu..

Son düzenleme:

sağol canım..iğneye başladı zaten dün ilk iğnemi yaptım..eğer yükselmezse iğneyi bırakıcam ama doktorum da yükselecektir dedi. zaman kaybetmeyelim hemen başlayalım iğneye dedi.19 ekimde ultrasonda bakacak.folbioldeki folik asit oranı diğerlerine göre daha yüksekmiş ve benim genetik sonucuma göre sorun folik asit eksikliğiyle ilgiliymiş o yüzden en iyisi folbiol dedi.elevit gebelik boyunca kullanacakmışım.benim daha önce preaklemsi hikayem olduğu için kullanıcam. preaklemsiyi önlediğine dair çalışmalar varmış..hakkımızda hayırlısı canım ya.yarın testten sonra gebeliğimin tadını çıkarmaya başlıycam..ben bunu hiç yaşayamadım. gebelik çok özel bir dönem ama benim hep sıkıntı ve acıyla geçti..şimdi güzel olacağına inanıyorum..rahat olmaya çalışacağım..

Hayırlı uğurlu olsun inş bebeğin bu sefer seninle olacak iyi düşün iyi olsun çokkkk sevindim adına:)

Hayirli olsun Allah saglikla Tek nefeste kucagina almaya nasip etsin insallah...

Biraz önce erken gebelik testlerinden yaptim ve sonuc Negativ.bata 3-4 Gun var..olmadi sanirim bu ay moralim cok bozuldu..

Canım ovülerin hep çift çıktı yumoşlar mı çatlamadı acaba? olsun sen yinede adetinin geçmesini bekle belkide vardır hemen üzme kendini.

Canım benimde genetikte folik asit eksikliği vardı 6 ay folbiol kullandım ve şimdi değer normalden yüksek hamile kalmadan önce bırak demişti doktorum çünkü ben işi garantiye alıp 3 ay kullanmak gerekirken 6 ay kullandım :)) neyse ki folik asitin fazlasının bir zararı yokmuş evet artık hamileliğin tadını çıkaralım bende korkuyodum her hamile kaldığımda artık korku değil ümit var değerinde yükselecek hiç merak etme canım :)

Arkadaslarrrr Bugun erken gebelik testi yapmistimta negativ cikmisti...Bir bucuk saat odu yapali wc de birakmistim Moral bozukluguyla...biraz önce Köpegim beni koklayinca bi baktim dedim Test ne alemde..ve bir bucuk saat sonra cokkkk cokkkk cokkkk hafif hafif hafif bir cizgi belirmis..bir bucuk saat sonra cikar cizgiyi ciddiye alabilirmiyim....yani hic bir umut olmaya hic cikmazmiydi.....lütfen Bana fazla umut vermeiden CVP Yazin..Köpegim koklayinca dedim bakimr adet ve hamilelikleri hissediliyor koklar..kardesimde yapmisti..anliyor yani ve yanimdan ayrilmiyo..Ben kovuorum o geliyor???testi gorduktan sonra gittim ona sarildim baktim Oda sevindii....lutfennn yardimci olun Bana..
Sevincten gözlerim doldu bi umut diye bi An baktim onun gözlerinden yas aliyor....yavrummmm yaaaaa;-)))

Cizgi Canli Halde Daha cok belirgin Burda Az gorunuyo

Son düzenleme:
Hayalet gibi değil dimi canım pembe silik çıktıysa hamilesin erken gebelik testlerinden al yap derim onlarda daha net çıkıyor inşallah hamişsindir :)

eczanede yokmuş istediler saat 1 de alıcam evet pembe ben ilçedeyim burada kan testi yokmuş bende eczaneden erken gebelik testi alıcam bayramda ankaraya gidecez orada acilde bakarlarmı kan testine

selam bişi sorcam???????
adet döngümün 7. gününden itibaren 3 gündür ovu. testi yapıyorum. 7. gün biraz silik gibi bi çizgi çıktı. 8. 9. gün çizgi yok gibi. 25-28 gün arası regl döngüm. hesaplamalara göre 11-12 sinde yumurtlamam gerekirken ben doğru dürüst silik çizgi bile göremedim bu normal mi?

Bugun 15 ci gun ve hala ovu testim..ikinci cizgisi cok koyu.yani iki cizgide esit renkte..anlamadim..ki..neden boyle oluyor..ilac olarak sadece folic asit aliyorum..13 gun..sol kasigimin agrisindan..1 gece siddetli sanci cektim.ve halada agriyor..kistten supelenmeye basladim((

canım moralını bozmak ıstemem ama benımde aynı oldu bend ekan pıhtlsmsı var ve dostınex kullanıorum bırakmam lazım dıe işi sansa bırakamadm testte cıktysa kandada cıkar dıye gıttım aksam hemen akn verdm ve deger kucuk 1.2 negatf yazıo malesef yanı testın gec pozıtflesmesıne ınanma bu konuda pozıtf sonucu gorenlerde olmus ama ben o gun okudum baktım umıtlendım sonuc iki turlude cıkabılıo benm gıbı negtf olanlarda var hayırlısı hakkında

Valla canim ben batima 2 gun kalasiya bile yaptigimda.o testi atmiyordum..gun boyu konrol ediyor 1 gun bekletip oyle atiyordum.cope..ve odakaliteli oldugu halde..boyle bir cizgi hic belirmezdi..ve..hic gormedim..daha once boyle cizgi..bence var biseyler..ama..sakin ol...kendini her..iki durumada..metanetli.ol..hadi hayirlisi insallah...ben cizgiyi goruyorum burdan..gore bildim yani..

Dun esimin zoruyla yaptim bi tane ama sabah idrara degilde..negatifti aksam bakmistim hala negatifti..bu böyle cikinca umtitelndem...ruyada gördüm bu gece kan testi yapmisim ama kendim yapmisim doktorda hamile degildim;-((( uyuyamaz Hale Geldim resmen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…