Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Ayyy gerçekten okurken gözlerim doldu çok üzüldüm senin için ama seninde dediğin gibi allah sağlıklı sıhhatli evlatlar versin hepimize umarım en kısa ve hayırlı zamanda annelik müjdesini alırsın inş.

sağol arkadaşım inşallah bebek isteyen herkese allah sağlıklı hayırlı bebekler nasip eder inşallah..

Canım büyük ihtimalle hamişsin yoksa bata 6 gün kala ovü aynı çıkmaz inş hamişsindir gebelik testin varsa sabah bir tane ilk idrarla yapsana kız ben olsaydım çatlardım kana bile giderdim:)

Dun yaptim Negatifti cok erken biuluyorum henuz...hep Negatif görmektende korkuyorum...ya atesim var aksamlari sanki...acaba hamile belirtisinde kac olmali ve nasil ölcüler billen varim???

Kızlarr bişey sorcam içimde kalmasın yaa ekimin 1i 2si ve 3ü ovü günümdü o günler koyuydu ovü testlerim sonra silikleşti tam 5 gün geçti dün bile öylesine bir tane yaptım hiç bişey yoktu bugün ise t çizgisi silik gösteriyordu psikolojik değilse eğer sanki bulantılarımda var gibi gibi yüz kızarması sizde ovü testinde böle bişey oldu mu daha batıma çok var 12 gün var bana sorarsanız ben abartıyorum:)))

Dun yaptim Negatifti cok erken biuluyorum henuz...hep Negatif görmektende korkuyorum...ya atesim var aksamlari sanki...acaba hamile belirtisinde kac olmali ve nasil ölcüler billen varim???

Haklısın canım herkeste farklı oluyor umarım hamilesindir bak bu arada benimde ateşim çıkıyor sen sabit ateşini biliyorsan eğer misalen 35 ise onun yukarısı çıkıyosa burdan anlıycaksın sen herkese sorma ateşi bence herkesin vücut ısısı farklıdır.

gözlerim doldu okurken allah sabır versın canım cennette bekleyen bir bebeğin var, ben 9haftalıkken hıc kalbı atmamısken gelısmemsken bıle aglaya aglaya gırdım kürtaja senın yasadıkların cok daha agır allah en kısa zamanda saglıklı evlat verir inşallah bende dogum kontrl hapı kullanmıstım 6 ay kadar o zaman problemı bılmıordum aslında hıcbırımıze bakmıolrkı dr a gıdıosun kullanbılrsn dıyo allah koruo hepimizi senin hangı mutasyonlrın var sanırm pıhtılsmn ciddi benm sadce mthfr 1298 homozgt tek kayıp var dr lar henuz cok önemsemio diebılırım

sağol canım..benim ikinci gebeliğimde de 10 haftalıkken bebeğimin kalbi durduğu için kürtaj oldum..ilk gebelik kaybını normal kabul ediyor doktorlar.o yüzden bana hiç bir test yapılmadı ikinci kayıptan sonra genetiğe gönderdiler..oysa ilk kayıptan sonra gitseydim ikinci kaybım olmayacaktı..genetik sonucum seninkinden farklı..Factor v leiden,mthfr a 1298c ve mthfr c677t genlerinde heterozigot mutasyon saptanmıştır yazıyor..ömür boyu aspirin kullnacağım..aspirin kadınlarda kemik erimesi yapıyormuş belli aralıklarla d vitamini ve kalsiyum kullanıyorum.. hakkımızda hayırlısı artık..

Ay bilmiyorummmm...ama anlimi yada vucudumu elledigimde hissediyorum..ev sogukmus ama Ben Ter atiyordum..adet yaklastigimdan dicemde uc Gun kala olur bende adet belirtileri genelde...

arkadaşlar günaydın..bugün adetim 6 gün gecikti.test yaptım az önce silik çizgi çıktı..kafam karıştı.30 eylülde kan testi negatif çıkmıştı. gebe olabilirmiyim. kan testi yaptırmaya korkuyorum artık..

Canım ben 4 kayıp yaşadım ama seninki daha zormuş herşeyini hisset doğur gör ve kaybet Allahım bu acıyı tekrar yaşatmasın sana ben 6 haftalık düşük yaptığım halde nasıl ağlıyordum canım şuan pozitif düşünüyorum bende iğnemi doğumdan sonra yine kullanacam 1 ay daha inşallah kucağıma alırım bu sefer yavrumu ve sende sitres yapma doktorun çok haklı bende niye hamile kalamıyorum diye kafayı yiyordum bir vakti zamanı varmış canım eşimde bende hep dualarımızda senden gelen herşeyde razıyız diye dua ediyoruz bize sağlıklı hayırlı evlat nasip et diye dua ediyoruz illada çocuğumuz olsun diye değil biz elimizden geleni yapalım tevekkül edelim canım Allahım ne eylerse güzel eyler çok öpüyorum seni ve güzel haberlerini bekliyorum canım...

Canım benim 30 undaki kan testi değerin kaçtı silik bile çıksa hamilesindir ama son adet tarihin 3 Ekim mi?

10 çıkmıştı kan testim. doktor negatif dedi..benim adet döngüm 23 günde bir. 10 eylülde adet olmuştum. doktorum 2-3 gün önce kanda baktırıyor iğne başlayacağı için..

Canım 10 iyiymiş 5 üstü pozitif canım doktor niye öyle dediki adetine 10 gün kala yaptırmışın çok yeniymiş daha ben son adet tarihim 5 Eylül dü Pazartesi kandeğerim 307.3 çıktı şuan ikinci çizgiyi silikte olsa net görüyonmu bende Pazartesi başladım iğneme canım canım git bi kan ver söyleyeceğim ama sen bilirsin canım bana hamişsin gibi geldi :)

Sabah 4 de ilk wc ye gittim ve 7 dakika önce tekrar gittim onunlada Test yaptim Avu testi..bata 5 gün var iste testim

Asagidaki t yukardaki c oluyor...dun Daha acikti bugunkunun yorumunu Rica ediyorummmmm arkadaslar;-))

Son düzenleme:

Canım bu ovulasyon testimi ? Bata 5 gün kala t alttakiyse niye bu kadar koyu anlamadım yumurtluyon mu yoksa hamilemisin normal gebelik testi yapsana bi bende 5 gün kala öğrenmiştim hamileliğimi ama hamilelik testiyle

Ben adet oldum kıslar bu ay da olmadı artık RABBİM böyle uygun gördü ondan gelen her şeye razıyız inş. Bidaki ay olur aranızda hamişler çıkar da sevinirim.canlar

bu ay ovulasyon testleri hep pozitif acaba neden hepimiz yumrutalama sonrası bıle cıkan pozitifi konusur olduk benımde uzun sure pozitif denicek sekılde cıktı ama kan negatfı gostredı bakmadım bıdaha cok ümitlenmeyin ama umududa bırakmayın derım:)

çok sevındım canım bence baktır kana gec yumurtaldın demekkı tahmıne gune gore 2 gun once baktrmıssın demekkı aslınd adaha cok varmıs hem 10 degeri suphelı bır degerdır artmaya baslmıskı testın pozıtflesmıs hadı hayrlı olsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…