Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Kizlar merhaba benim ovu testim dun ikiside koyu cikti ama dün birliktelik olmadi bugun cokmu gec kalmis olurum yardimci olur musunuz

Canım testin koyu olması 12-24 saat sonra yumurtlama olacağı anlamındadır. Yani daha zamanın var. Yumurta da 24 saat canlı kalmaktadır. Bence her ay aynı zamanda yumrutlama olmuyordur sen bu ayrıntılara takılma 2 günde bir çalışmaya devam

canım bebek için rahım hazırlanmaıs dıye bısey varmdır bılmıorum ama bebek için calısınca stresten bence hormon dengesyle yumrtlamada degısıo 2 ay once benmde 35gunde oldu ve 21.gunde catladı yanı yumurta ovulsyn testmde o zamn poztıf olmustu seninde muhtmlen 14gun sonra olacak adetın bu ay benmde 15.gun ve sanrm benmde gec olacak bu ay yıne eskıden 31 standarttı şimdi 29da oluo 35 ede cıkıo karısık bu işler:)

Umarim bu ay hissettigin farkli seyler bebek habercisidir, insallah ...hadi bakalim carsambayi kirmizilar almadi biraz daha sabredelim resim yuklemeyi ogrendign an ayakbi canta fotolarini grmek istiyorum valla belki burayada s atis yaparsin bu arada geelik testine takilma belli olmaz ...guzel haberler vermeni bekliyorm

Dün kan testi yaptırdım negatıf cıktı sonuç... baya umutlanmıştım dogrusu.. ilk defa adetım gecikıyor .bugun 4 gun oldu ama hala olmadım.. pazartesıye kadar olmazsam adet sokturucu içicekmişim.. 3.gunude doktor tedavıye başlayalım dedi.. klomen tarzı sanırım.. hayırlısı artık.. Acaba diyorum hala :) Kırmızılar gorunmeden inanamıyoruz nedense..!

canım teşekkür ederim. yarın yine kontrol var, inşallah hcg yükselmiştir. yalnız dünden beri ağrılarım çok arttı. sen ne durumdasın, regl olmadın değil mi? bugün test yaparsan haber ver bize de. ovu da yap bakalım nasıl çıkacak. hadi inşallah bebek haberi bekliyorum.

merhaba. ovulasyon testin de çift çizgiyi 12.gün gördüm daha sonra emin olmak için 15.güne kadar yaptım bugün 15.günüm hala silik çizgi çıkıyor bu silik çizgi ne zamana kadar çıkacak bilgisi olan var mı?yani ikinci çizgi silik bile olsa 28.güne kadar falan hep çıkacak mı yoksa 1 2 güne kadar yok mu olur?

cnm iki çizgi eşit yada t çizgisi daha koyu oldgunda pozitif demek oluyor ve yurmtalamaya cok yakınsn anlamnda silik çizgi herdaim cıkabılyor vucudumzda lh herzaman var cunku bız artısını kontrl ediyourz pozıtıf gordun ve silik cıkmaya donduyse daha fazla test yapmana gerek yok yumrtan catlamıstr hadı hayırlısı guzel sonuc alırsn ınsallah

Mrb kızlar bu sabah adet oldum ve ben ne zaman yumurtladığımı bilemiyorum(o yüzden yumurtlama testini kullanacağım inş faydasını görürüm bir de hangi markayı önerirsiniz?

Ben Bugun ayni koyulukta cift cizgiyi yakalamis hatta olmasi gereken cizgi digerinden Daha koyu.. Ne Kadar zamanim var simdi kac Gun önemli?

Ben Bugun ayni koyulukta cift cizgiyi yakalamis hatta olmasi gereken cizgi digerinden Daha koyu.. Ne Kadar zamanim var simdi kac Gun önemli?

canım bugün çalış sen 24-36 saat e kadar yumurtan çatlayacak demek...eğer eşinin morfoloji sorunu yoksa yarın çalışmalara devam edin eğer morfoloji sorunu varsa mutlaka 1 gün ara verin...

Dun Iki cizgide ayni renketeydi Bugun olmadi gereken Daha koyuydu simdi benim Kafam karisti dunku cizgiymi ciddiye alim bugunkumu...catladimi catlicakmi??? Offffff

Tskler canim...morfoloji nedir??

canım eşin hiç sperm testi falan verdi mi ? sorunu olanlar için sperm testinde morfoloji yazıyor...bizim 2 senedir çocuğumuz olmuyor mesela morfoloji düşük o yüzden kaliteli olması için en az 1 gün beklemesi gerekiyor ama sorunu olmayanalar sperm değerleri iyi olanlar ara vermeden çalışıyorlar...

Dun Iki cizgide ayni renketeydi Bugun olmadi gereken Daha koyuydu simdi benim Kafam karisti dunku cizgiymi ciddiye alim bugunkumu...catladimi catlicakmi??? Offffff

canım dün çizgin koyu bugün silikse çalışın yine de yumurta 24 saat kadar yaşıyor zaten. dün koyu çizgiyi yakalamışsın bu demek oluyor ki 24 saate kadar yumurtan çatlayacak belki de yeni çatladı siz mutlaka bugünü değerlendirin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…