Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

bu testler tek bir güne mi ait. eger öyleyse lh yükselmiş değerlendir bugunleri bence

evet canım tek bugün yaptım öğlen 12 buçukta yaptım. ilk defa denediğim birşey. kafam karıştı. iki çizgide nerdeyse aynı gibi. zaten tam 13. gündeyim ama ne biliyim ilk testte görünce şaşırdım :)

arkadaşım az önce deneme yapmak istedim
fakat dosyanın yanında kırmızı bir ünlem işareti çıktı ve 'file is too large' yazıyordu
bu arada benim fotolar jpg
fotoların boyutunu nasıl küçülteceğim

Fotoğrafları şu şekilde yükleyebilirsin canım;

Hızlı Resim yükle, internette paylaş | resim upload | bedava resim
Önce bu siteye gir,
Dosya Seç,
İşlem Ayarlarını Göster,
Yeniden Boyutlandır ORTA
olanı işaretle,
Şimdi Yükle'ye bas
Forumlar (bbcode) olanı KOPYALA,
Buradaki cevap hanene
YAPIŞTIR,

İşlem Tamamdır

cnm. dosya boyutun cok buyuk oldugu icin yukleyemiyr.

phia anlatmis nasil yapabipecegini cnm. ben bilmiyrm.

Son düzenleme:

phia sana çok teşekkür ederim
ben öğretmenim
kafama takılan soruları hemen çekip internetten birilerine sormak istiyorum bunun için nasıl bir cihaz önerirsin

önerisi olan arkadaş var mı?

phia sana çok teşekkür ederim
ben öğretmenim
kafama takılan soruları hemen çekip internetten birilerine sormak istiyorum bunun için nasıl bir cihaz önerirsin

önerisi olan arkadaş var mı?

Meslektaşız demeeek
Canım, ayrı bir fotoğraf makinesi düşünmüyorsan eğer şimdiki yeni nesil akıllı telefonların bir çoğunun kameraları yüksek pikselde ve çözünürlükte. O şekilde bir telefon düşünebilirsin bence
​Ovu testlerini eklememişsin??

Merhaba;

hamilelil hberiniz çok sevindirici allah kucağınıza almayı nasip etsin inşallah...bende burdaki yorumlar üzerine ovulasyon testlerine başladım bu ay kulladım 19 ağustos itibari ile gün aşırı çalıptım 22 ve 23 ağustosta çift çizgiyi gördüm. beklenen adet tarihim 4 eylüldü ama henüz olmadı. bugün idrarda gebelik testi yaptım ama sonuç negatif çıktı.erken mi yaptım bilmiyorum ne dersiniz ? bekliyeyim mi biraz daha yoksa kan tahlili yaptırayım mı ? sen kaç gün geçikme ile test yaptın ve hangi marka gebelik testi aldın? bilgilendirebilir misiniz ?

22 - 23 Ağustos'ta çift çizgi gördün?
2. çizgi ilkinden koyu çıktı mı ve ne zaman?
Ayrıca koyuluktan sonraki ilk siliklik ne zaman oldu?
Onun üzerine 14 ekle canım, gelecek adet tarihin odur...

Diyelim ki testin 25- 26 Ağustos'ta silikleşti, 8-9 Eylül BAT oluyor...
Aslında gebelik varsa çıkabilirdi testte, yarın tekrarla istersen canım

ama benim adet döngüm 222 - 23 gun ve 11. günde yani 22 agustosta ilk koyu cizgi çıktı 23 te pik yaptı 24 silikti. ben bat 'ı nette ki hesaplayıcıara göre takip ediyorum. son üç ayı girerek buluyorum. hep orda verilen tarihte adet oldum bi önceki 12 ağustostu mesela ogün oldum. bilemiyorum kafam karıştı yanlış hesap mı yapıyorum acaba ?

Canım, ovulasyon testi yaptın ya bu ay, daha iyi takip yapabilirsin...
Eğer 24 Ağustos'ta silik ise 7 Eylül oluyor BAT'ın...
Silikleştikten sonra 14 gün sayıyorsun yani, nadiren 13 gün sonra da oluyor regl...
Gebelik testinde de çıkardı olsaydı

daha adetim bitmedi
test yapmaya başlayınca yüklerim

aslında dediğin gibi bir telefon iyi olur ama bu aralar ekonomik yönden biraz sıkıntılıyız
maddi açıdan daha makul bir çözüm arıyorum
kızımın tableti var birde onunla deniyeceğim bakalım

Selam arkadaslar. Hizlica geceyim 3 yasinda bir kizim var. Bir senedir korunmuyoruz ama gebelik olmadi henuz. Butun testler ve rahim filmi temiz cikti. Bir kere ovulasyon testi kullandim cift cizgiyi gorunce uc gun calisma oldu ama hamile kalmadim. Dun de yumurtlama gunumdu bir tane test vardi elimde. Cift cizgiyi gordum. Agridan anladim zaten ama calisma olmadi. Bir gunn once olmustu. Diyecegim o ki bugun ve yarin calisma yapsam tutar mi aceba. Gec mi kaldim yoksa :/

önceki sayfaları okumadım ama kendi durumumu ve görüşümü belirteyim... genellikle 28 hatta nadir 30 gündür periodum ( 5 gün- 7 gün arası sürer reglim).

Test yaptım. 10. günde çizgi çıktı. Yani 11. günde yumurtluyorum. Ben o 14 gün olayına uymayan çok insan tanıyorum, uyanda vardır. Yumurtlamadan 3-4 gün öncede ilişkiye girmekte gerektiği için, yani regl biter bitmez bir kaç gün sonrasında çalışmaya başlamak gerekiyor bence. Sanıyorum bir çok insan yumurtladığı günü bulup o günlerde sadece ilişkiye girmeye çalışıyor ama asıl o günden önce de ilişkiye girmelisiniz. Bir ay testi yapıp hangi dönemde yumurtladığımızı bulup, diğer aylar bu dönemden önce de ilişki gerekiyor. benim çok tanıdığım insan reglden hemen sonra hamile kaldı...

arkadaşlar meraba siteye yeni üye oldum..geçmişteki mesajları okudum.8 yaşında bir kızım var ikinci bebeği düşünüyoruz yaşım 36 iki aydırlı korunmuyoruz fakat hamilelik daha olmadı daha erken biliyorum ama kızım çok sabırsız kardeş diye diye hergün başımın etini yiyor bugün adetimin 11. günü adet periyotlarım 30 günde bir oluyor yanlız bu ay 6 günlük bir geçikme oldu hamilemiyim dedim test yaptım negatif son adet tarihim 27 ağustos..adetim bittiğinden bu yana gün aşırı çalışıyoruz dün akşamda hamile kalmak için bütün yolları denedim ilişkiden sonra enaz 45 dk. yastık koyarak yattım. spermlerin hareketini hızlandırdığını bildiğim için kocişe kahve içirdim2 gündür akıntımda var acaba yumurtlama dönemindemiyim..eğer bu ay olmazsa ovulasyon testi alıcam..çok ilginç, ilişkiden sonra kasıklarımda sanki bir hareketlenme hissettim..sizdede öyle oluyormu..normalde adet tarihime göre 13. gün yumurtlama günüm bu 2 gündede çalışalımmı..şu da var bir ilişkiden sonra 48 saat geçmesi gerekiyormuş sperm üretimi olması için her gün ilişki olursa hamile kalmak için spermler yeterli olurmu..tecrübeli arkadaşlar bir el atıverin

bugün regl oldum. hamile olmadığım tescillendi yanii... Umarım önümüzdeki aylar çok bekletmez...((((((((((((((((((((

iyi akşamlar kızlar, ya ben 4eylülde ovu. test yaptım koyu çıktı, sonra 5 ve 6 sında yaptım silik çıktı bugün yaptığımdada tekrar koyu çıktı acaba 2 kez mi yumurtladım ben ya, bilgisi olan arkadaşlar cevap verirse çok sevineceğim...

adete bıkac gun kala olsa gebelikten şüphelen derdim ama 4 gune tekrar poztıf cıkması bu ay bırden fazla yumurtan gelısmıs herlde dıye dusnuorum yenı bır yumurtan buyudu ve buyumede lh ı tetikledi hormonun arttı catlaması için bence tabı yınede kesin bılemeyız canım çalısmalara devam edin hadi hayırlısı:)

cevap için teşekkür ederim canım, bat 24 eylül yani daha çok var , benimde aklıma geldi 1 den fazla yumurtladığım, hayırlısı artık, çalış çalış nereye kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…