Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Birinin dedigi digerini tutmuyo cnm bende yumurta tembelligi ve mantar esimde sperm azlıgı var tedavi oldugum aylar klomen catlatma ignesi folik asit vs kullanıyordum sadece ilaclarla gelisiyo yumurtam ve bu adetimi cok etkiliyo kırkbes günden önce hatta bazen ilacsız adet olamıyorum kistlerin büyük mü yoksa kücük mü bende de kücük vardı dr engel degil dedi esin gitti mi dra

merhaba arkadaslar ben son iki aydir burda yazilanlari takip ediyorum ve ovulasyon testi kullanip memnun kalan arkadaslar sayesinde bende almaya karar verdim.temmuzda adetime az kaldigi icin kullanmak istememistim ovulasyon testlerini o yuzden gecen ay temmuzda kullanmaya basladim.ve adetten sonra esimle gunasiri iliskiye girdik ama ayni anda ovulasyon testlerinide yapmaya basladim.yalnizca 17 temmuzda cift cizgiyi gordum sonra hep silik cizgi cikti.ve bende burda okuduklarimi dusunerek hamile degilim dusuncesine kapildim herneyse uzatmiyayim adet gunum gecti ve esimin israrlariyla gebelik testi yaptim veeee positive cikti =) ilk once inanamadik 3 4 tane farkli markalardan yaptik ve hepsi positive verdi kanda da cikti.yani kisaca arkadaslar sunu demek istiyorum ovulasyon cift cizgi vermese bile hamilelik olabiliyor..allahim hepinize bu duygulari tattirir bir an once insallah..

tebrik ederim canım allah saglıkla kucagına almayıda nasip etsin darısı bizim basımıza:) testte ilk ayında normalde kaç aydır bebek denemesi yapıodunuz birde adete ne kadar kalana kadar ilişkiye devam ettiniz tum ay cok yorucu oluo ben on gun kala bıraktım bu ay erkenmı bıraktım bılemıorum:26:

Eşimde normal çıktı sperm tahlili bende en son rahim filmi çektirdin tüpler açık çıktı ama sağdaki çikolata kisti basit kist olsaydı engellemezdi amelliyat olmam gerekecek sonra tüp bebek sende aşılamayı dene bakalım umutsuz olmak istemiyorum ama sanırım bizim normal yolla denememiz zaman kaybı

bak onu bilmiyordum canım çok sağ ol ben 1-2 gün daha test yapar sonra testi bırakırım diyordum

Tebrikler canım Allah sağlıkla kucağınada almayı nasip etsin darısı biz isteyenlerin başına

Kizlar t de c de ayni renk, t dune nazaran daha silik.. dun bos gecmedi bugun de devam mi yoksa yarin mi daha iyi olur ?

tsk ederim canm darisi isteyen tum arkadasllara..biz 9 aydir korunmayi biraktik 1 bucuk senelik evliyim canm

Kizlar t de c de ayni renk, t dune nazaran daha silik.. dun bos gecmedi bugun de devam mi yoksa yarin mi daha iyi olur ?
canım dune gore daha sılıkse dun pik yapmıs demekkı pik yaptıktan 24-36 saat gıbı catlıo yumurt ve dollenebılmesıde 24saat bence bugunu degerlndır derım yarınıda duruma gore degerlndırebılrsen yıne degerldr benım bılgım böyle

Merhaba kızlar benim de testler hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlara bir sorum var

clearblue gülen yüzlü ovulation test kullandım

gecen ay gülen yüzü görememiştim ve adetim beklenenden erken geldi.

önceki gün rüyamda gördüğüm için dün akşam test yaptım ve gülen yüz çıktı dün müsait olmadıgımız için bugun ogle saatlerinde ilişkiye girebildik. bugün test yaptım tekrar fakat gülen yüz çıkmadı acaba treni kaçırdım mı

Gülen yüzlü testi bilmiyorum canım ama bizim testlerde pik yaptıktan sonraki silikleşme çatlamayı ifade ediyor, muhtemelen senin de gülen yüz sonrası çıkmayan gülen yüz de çatlama olduğunu gösteriyor olabilir. Hemen bugün beraberlik olsun son kez, kaçırma sakın. Çünkü yumurtlama sonrası 24 saat canlı kalıyor yumurtalar, spermin yol alıp yumurtaya ulaşma süresini de hesaplarsak 24 saatten daha az bir süre oluyor, vakit kaybetmemek lazım...

teşekkürler cevabın için. dün test yaptığımda gülen yüz çıkmadı fakat ikinci çizgi koyuydu. umarım tutar. Bebek isteyen herkesin kucağını doldursun Yarabbim.

teşekkürler cevabın için. dün test yaptığımda gülen yüz çıkmadı fakat ikinci çizgi koyuydu. umarım tutar. Bebek isteyen herkesin kucağını doldursun Yarabbim.

keşke testleri eklesen cnm. o zaman yorum daha kolay olur.

keşke testleri eklesen cnm. o zaman yorum daha kolay olur.

canım üzerinden birkaç gün geçti hala belirgin duruyor ama telefonum tamirde şuan ekleme imkanım yok.
gülen yüzlü testlerde de ikinci çizgiyi görebiliyorsun testin güldüğünde birinci çizgi kadar ikincide belirgindi ertesi günde hemen hemen aynıydı karşılaştırdıgında fark görülmüyordu

lütfen birşey söyleyin. resimleri yüklüyorum sizce bu çift çizgimi?bugün reglimin 13. günü 26-27 günde bir oluyorum regl. ayrıca bu testleri yeni aldım ilk kullanışım. surelab ovulation test.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…