Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

cnm maalesef dün akşamı değerlendiremedik bu sabahı değerlendirdik akşam eşim maçtan geldi çok yorgundu umarım geç kalmamışızdır..

Cnm keske dedigin gibi olsa bende duyymustum ama daha 8 gun vardi testi yaptigimda.bugun 7 gun var bakalim bugun nasil cikacak.

Son düzenleme:

Normal canım benim geçen ay 2 gün t koyu renkteydi sonra silikleşti bu ay bir gün koyu diğer gün hemen silikleşti testin kullanma kağıdında da yazıyor biyolojik faktörlere göre lh artışı bir ile üç gün arası sürebilir diye sanırım seninde bugün silikleşir bugün çalışmayı ihmal etme

Evet canım bugün silikti biraz.Bugün de çalışcaz bu 4. gün olcak üst üste off yaaa yeter valla bıktım heee :)))

kızlar siz çatlama agrınızı hissediomusunz eskidende oluodur belkı ama kanım agrıo dıye gecıstırmısımdr ovulasyon takıp etmeyınce ama sımdı pozıtıf gordukten bı gun sonra falan halen pozıtıflık devam ederken testte benım cunku 2-3 gun suruo yaptgımda hep pikim 3-4 saat suren agrım oluo dik durmakta zorlandıgım hatta yurumemı bıle etkıleyen agrım oluo sonra gecıo bazı aylar bı iki gun daha ara ara hıssedıorum agrıyı ama bu ay oldu bıttı bıdaha hıssetmedım netten arastırdgımda yumrta catlayınca ıcınden dokulen sıvının rahım duvarındakı tahrısı sebap olurmus agrıya ve tamamen emılmesı bı kac gunu bulurmus o surede hıssedılebılrmıs ve sanırım bunu hıssedıorum benden baska hısseden varmıkı bu kadar net olarak cunku 4-5 aydır takıp edıorum ve heray aynı sekılde :44:

Merhaba, geçen ay ilk defa ovulasyon testi kullandım hiç aynı koyulukta yakalayamadım bu ay gene yapmaya devam ettim 15. günde ilk defa kop koyu çift çizgiyi yakaladım 14. gün silik çıktığı için değerlendirmedik dün yani koyu çizgiyi yakalayınca değerlendirdik bugün akşam yeniden test yapacağım koyu veya silik çıkarsa gene değerlendirelim mi yoksa 1 gün ara mı verelim?

Evet canım bugün silikti biraz.Bugün de çalışcaz bu 4. gün olcak üst üste off yaaa yeter valla bıktım heee :)))

cinselliği görev gibi yapınca hamilelik olmaz istediğinizde olsun diyorlar ama ovulasyon testi yapınca istek falan kalmıyor şaştım kaldım :26: bende üst üste 5 kez ilişki oldu 5 eylülde adet tarihim ilişkiyi sonlandırıp beklemek istiyorum testlere göre diğer hesaplara göre yumurtlama bitti bir taraftan acaba ilişki devam etmeli mi diyorum bıkkınlık verdi dediğin gibi

Koyu çizgiyi gördükten sonra silikleşmesi yumurtanın çatladığı anlamına geliyormuş o yüzden muhakkak değerlendirmen gerekli

Aynen canım yaaa hergün istek olmazki insanda napalım illaki göreve dönüyo bir yerden sonra.. Benim bugün dünden biraz daha silik artık yumurtlamışımdır heralde.Bugün ara vericem sonra gün aşırı devam adete kadar.Buna rağmen olmazsa bi dahaki ay çift çizgiyi görene kadar ara vericem yapıcak bişey yok.Çalışıyoruz zor oluyo bizim için ya cinsel hayatımız alt üst olmuş durumda ...

Bu arada benimde 8 eylül adet tarihim senin daha önce belli olacak gebelik olursa burdan yazmayı sakın unutma inşallah bu ay hayırlı olur hepimiz için...

İnşAllah canım çalışmalarımız boş kalmaz ben yumurtlamam bitti diye boş geçiyorum günleri olmazsa diğer ay adet gününe kadar gün aşırı çalışırım benim yumurtalıklarda kistler var o yüzden pek umudum yok sonuç ne olursa olsun yazarım bu ay senin güzel haberlerini bekliyorum yumurtlama günlerini değerlendirdin bebeğin tutunmuştur inşallah

arkadaşlar benim adetlerim düzensiz bazen 30, bazen 36 hatta 39 günde bir bile adet görüyorum. geçen ay temmuz 18 de adet gördüm engec agustos 25-26 de adet olurdum..bu ay yum günleri için ovulasyon testlerinden faydalandım deneme yaptık. 2 gündür adet olacak gibi alt karnım şiş batmalar var gögüslerim fazla olmasada hassas.denemek için dün ve bugün ovulasyon testi yaptım.ve ikiside kopkoyu pozitif.kafam karıştı.acaba adetim çok gecikecek yumurtlamam yeni mi oluyor?yada birkaç yerde okuduğum gibi hamilelik belirtisimi bilemedim.iki gün bugün üstüste böyle koyu olurmu?resim ekliyorum.yorum yaparsanız çook mutlu olurum kızlar
aşagıdaki bugünkü test

alttakide dünkü

bugün açık eczanede bulamadım gebelik testi için.ama bu testler niye böyle pozitif çıkıyor 2gündür geç yum olabilirmi?lütfen biligi sahibi arkadaşlar cevap verin

Canım geç oldu biraz yeni geldim eve..İnşallah canım tutsun artık ya..Kistlerini sorun etme öyle hamile kalan çok ama doktor kontrollerini ihmal etme.Benimde miyomlarım vardı ameliyat oldum 5 ay önce.Benimde biraz sıkıntılı yani hamile kalma durumları ama yinede umudum var..umudumuzu yitirmeyelim

Canım benimde bu ay 2 gün üst üste pik yaptı testim sorun değilmiş.ama senin adet olman gereken zamanda pik yapmış anladığım kadarıyla bunu yaşayıp hamile olduğunu öğrenenler var ama adetlerim düzensiz demişsin Allah korusun başka sorunlar da olabilir.Bence sen bi gebelik testi yap ve negatif çıkarsa bi doktora görün anlat derdini..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…