Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

RAHMAN (C.C) isteyen herkese nasip etsin inşaALLAH..
Beklemek cok zor :KK43: bildigin en etkili bi dua var mı hamis olmak icin :KK43:

ben ilaç kullandığım için şimdilik öyle sıkı çalışma yapmıyorum içimden geleni diliyorum Allah tan ama forumda meryem suresini okuyanları gördüm :nazar:

biliyodum işte biliyodum:21::21:
hahahaaaaaa :KK76:
gozun aydin canım allah saglikla kucağına almayi nasip etsin inşallah:KK19:
teşekkür ediyorum güzelim yaaa ayy deli gibiyim hala çok şükür rabbime :KK49:
canım 3,896 mı yoksa 3896 ( 3 bın 896) maşşallah canım sana... :KK16::KK16::KK16: sağlıklı bir bebişin olur inşallah :KK16: darısı bizlre. :KK33:
kızlar yaa heyecandan rakamı da düzgün yazamadım uff :KK16: 3896 çıktı güzelleeerrrr :emir_bebek:

masallah :KK64: :KK64: :KK64:
degerin mukemmel canim. keseni karindan cok rahat gorur dr. aklinda olsun.
inş canım yaaaa çok mutluyummm hamiş olmasam tepincem hemen bea :21::KK52:

Canım, tebrik ederim :KK9:
Kan sonucun 3 bin 896 mı yoksa 3,896 mı onu tam anlayamadım ben. Eğer 3 bin 896 ise keseyi bile görürsün canım :KK16:

Tebrik ederim nesenn, inşallah sağlıklı bir gebelik olur ve bebişini sağ salim kucağına alırsın
:KK16:
sağol canım benim yaaa 3896 (bin) elim titremesinden yazamıyorum daa :KK49: şekeerrr
birazdan gideceğim doktora inş hayırlısı ne dicek ne söylicek çok merak ediyorum yaa offf :KK55:

sağol canım benim yaaa 3896 (bin) elim titremesinden yazamıyorum daa :KK49: şekeerrr
birazdan gideceğim doktora inş hayırlısı ne dicek ne söylicek çok merak ediyorum yaa offf :KK55:

canımmm tebrikler cook sevindim sen tepinme biz senin yerine halay ceker tepiniriz :)) hayırlı haberlerini bekliyoruz doktordan sonra

phıa çok çok teşekkür ederim.

senin bilgin ve yardımların çok oldu. hakkını helal et. rabbim sanada en kısa zamanda nasip etsin inşallah. dua ediyorum senin için.

bişey sorcam ama adetime 3-4 gun kala kanda 47,9 çıktı hcg. 48 saat sonra tekrar yaptıracağım. onda da 2ye katlarsa bidaha yaptırmam lazım mı. doktora ne zaman gitmeliyim sence.

phıa çok çok teşekkür ederim.senin bilgin ve yardımların çok oldu. hakkını helal et. rabbim sanada en kısa zamanda nasip etsin inşallah. dua ediyorum senin için.bişey sorcam ama adetime 3-4 gun kala kanda 47,9 çıktı hcg. 48 saat sonra tekrar yaptıracağım. onda da 2ye katlarsa bidaha yaptırmam lazım mı. doktora ne zaman gitmeliyim sence.
cnmmmm. sendw mi gebesin hayirli olsun.. :KK64: :KK64: :KK64:bence adetin gecmedigu halde degerin gayet guzel. degerin 1000 ve uzeri olunca gebelik var deiyebiliriz demislerdi bana. onun icin istersen delik desik etme kendini. adet tarihin de yaptir ikinci testi. degerini yaz. yardim ederiz yine.

Sibel'cim, canıımmmm
:KK52::KK52:
Tebrik ederim çookkkk :KK9::KK9:
Nasıl sevindim anlatamam canım yaaa, oleeyyyy :13:
Rabbim sağlıklı bir gebelik nasip etsin inşallah :KK16:
İzindeyiz biz, sık gelemiyorum foruma, bi baktım hamişsin, daha dün gibi konuştuğumuz günler yaa :KK16:

çok tşk ederim ama korkuyorum artacak mı ne olacak die bizde gitmiştik canım izne ama kaynanam sağolsun ağzımızdan burnumuzdan getirdi 2. gün geri döndük sen ne durumdasın haber et bize inşallah en kısa zamanda sendende bu haberi alacağız güzel yürekli arkadaşımızsın sen yardımseverrrr:KK55:

canımmm tebrikler cook sevindim sen tepinme biz senin yerine halay ceker tepiniriz :)) hayırlı haberlerini bekliyoruz doktordan sonra
sağol güzelim yaaa :)doktordan geldim ama hiç memnun kalmadım açıkçası... normalde çamlıca erdem e ayşe katrancı ya gitmiştim daha önce çok memnundum, dün görüştüm 2 gün sonra izne çıkıyormuş programı full doluydu.mecbur istemeyerek de olsa hani ilk gideyim görelim ne var ne yok diye afiyet hst serçil hanıma gittim, hiç ilgilenmedi çok kötüydü..ağlicam nerdeyse yaa şevkimi aşkımı kırdı :KK43:4 haftalıkmış bebiişşiimmmm bi kaç ilaç verdi bi de foto verdi yolladı..haftaya gel kalp atışlarını duyarız dedi, oldu dedim ben sana bi daha gelir miyim yaaa..gene erdem hst de adalet hanıma haftaya randevu aldım, oda çok kıymetli çok iyi bir doktor inş bütün beklentilerimi karşılayacaktır.bi de çalışıyorum zırt pırt izin alamıyorum yaaa deli olucammm şansa bakk ufff

sağol güzelim yaaa :)doktordan geldim ama hiç memnun kalmadım açıkçası... normalde çamlıca erdem e ayşe katrancı ya gitmiştim daha önce çok memnundum, dün görüştüm 2 gün sonra izne çıkıyormuş programı full doluydu.mecbur istemeyerek de olsa hani ilk gideyim görelim ne var ne yok diye afiyet hst serçil hanıma gittim, hiç ilgilenmedi çok kötüydü..ağlicam nerdeyse yaa şevkimi aşkımı kırdı :KK43:4 haftalıkmış bebiişşiimmmm bi kaç ilaç verdi bi de foto verdi yolladı..haftaya gel kalp atışlarını duyarız dedi, oldu dedim ben sana bi daha gelir miyim yaaa..gene erdem hst de adalet hanıma haftaya randevu aldım, oda çok kıymetli çok iyi bir doktor inş bütün beklentilerimi karşılayacaktır.bi de çalışıyorum zırt pırt izin alamıyorum yaaa deli olucammm şansa bakk ufff
kız bosversene ne takiyon hamisligin keyfini çıkar diger doktora git doğru düzgün muayene ol ama kendini strese sokma

phia canım çok teşekkürler destğin güzel dileklerin duaların için yaaa cuteheart, lingen ve daha adını sayamadıklarım canlarıımm güzel dilekleriniz için teşekkür ediyorum rabbim sizlere de nasip etsin inş yaa

anam. masallah iste. kesecik ve bebecik oradaymis. 4 hafta icin nasil mukemmel bir betahcg degerin var bilemzsin. masallah sana. benim 4 haftalikken 450 filandi. neyse. bir dahaki sefere de diger drma gidersin. sen simdi mutlu mesut yasa bakayim gebeligini

anam. masallah iste. kesecik ve bebecik oradaymis. 4 hafta icin nasil mukemmel bir betahcg degerin var bilemzsin. masallah sana. benim 4 haftalikken 450 filandi. neyse. bir dahaki sefere de diger drma gidersin. sen simdi mutlu mesut yasa bakayim gebeligini
öyle yapacm yaa gerçekten bildik tanıdık tavsiyeli doktor çok önemli bi kez daha anladımm güzelim senin ne kadarlıktı yaa kaçırdım orayı :) rabbim kucağımıza da almayı nasip etsin inş yaaa

kızlaarr yaa bu arada doktor doğru düzgün bişiy demedi gıcıkkk :KK47:haftaya kadar çatlarım ben, bilgisi olan ben şimdi ne yapayım ne yapmayayım bi tavsiye edin daa :KK55:ya da şunları şunları yap bunları yapma şunları ye vb vb ayyyy heyecanlandım yaa :KK52:

kızlaarr yaa bu arada doktor doğru düzgün bişiy demedi gıcıkkk :KK47:haftaya kadar çatlarım ben, bilgisi olan ben şimdi ne yapayım ne yapmayayım bi tavsiye edin daa :KK55:ya da şunları şunları yap bunları yapma şunları ye vb vb ayyyy heyecanlandım yaa :KK52:
canım o daha mercimek kadar kendini zorlicak bisey yapma yeter hamileligin tadını çıkar

öyle yapacm yaa gerçekten bildik tanıdık tavsiyeli doktor çok önemli bi kez daha anladımm güzelim senin ne kadarlıktı yaa kaçırdım orayı :) rabbim kucağımıza da almayı nasip etsin inş yaaa
benimkiler 8 hafalik olunca gittiler cnm. bosver simdik.sen ilaclari duzgun kullan. cok egilme yani ev supurme demisti bana dr. yemene icmene dikkat er. ha bir de disaridan yeme. dr bana cokkk kizmisti. cunku zehirlenmistim. cig et yemek yok. bol dinlen. uyu. ohhhhh mutlu hisset. yuruyus yap kendini zorlamadan.

X