Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

yarın ilk iş kan testi
inşallah müjdeli haberler veririm size..kalan OVİ testleride allah arkadaşlarıma vermeyi nasip etsin....AMİN

Eklentiler

• $IMG_4574.jpg
    $IMG_4574.jpg
    14,8 KB · Görüntüleme: 48
off kızlar ya kafayı yıcem normalde bugun yumurtlama donemımken testte ıyıce hem t c sılık cıkıyo bırı bana bısey soylesın yaa $2013-08-11 17.30.32.jpg $IMG-20130812-WA0000.jpg ılk resım dunun ıkıncısı bugun off ne olur neyapacam bırı soylesın yaa =(

off kızlar ya kafayı yıcem normalde bugun yumurtlama donemımken testte ıyıce hem t c sılık cıkıyo bırı bana bısey soylesın yaa Eki Görüntüle 776986 Eki Görüntüle 776987 ılk resım dunun ıkıncısı bugun off ne olur neyapacam bırı soylesın yaa =(
ıkıncı resımde yanı bugunkı testte t nın ortası koyu ama alt ve üstü sılık ve c de sılık acaba neye ısaret bu? lütffeennn cevapp beklıyorumm

bak ilk testte ikisi ayni ertesi gun yaptiginda c silik yani t cden koyu
demekki bhcg hormonu güzel yükseliyor bence hamilesin korkma:KK16:
ve sonucu alir almaz buraya yaz yoksaaaa:KK20:
:KK53::KK53:

sonuç için dakika sayıyorum telefondaki bacı 5 dakkaya atıcam dedi hadi be at bea :KK52:
heyecandan titriyorum yaaa ay inş rabbimmm

yaaa Allah aşkına bi yardım edin.. bu ay ilkkez denedim bu ovi testlerini deli etti beni:KK53: şimdi 7 sinde pik yaptı 8indede cok belirgindi ikinci çizg sonraa gün gün silikleşti bugün ekrar yaptım hala silik :44: tamamen tek çizgi mi çıkması lazım artık yoksa böyle olması normalmi:44: batım 23 ağustos lütfen bi fikir verin:44::44::44:

cok normal cnmm merak etme. benim adet olana kadar t hep silik ciktim

ıkıncı resımde yanı bugunkı testte t nın ortası koyu ama alt ve üstü sılık ve c de sılık acaba neye ısaret bu? lütffeennn cevapp beklıyorumm

cnm. yanlis hatirlamiyorsam bundan onceki gunlerde t daha koyudu dimi? bu testlere gore dun yumurtan catlamay baslamis ve bugun de artik bitmis. eger bundan onceki gunlerde t daha koyusa bu dedigim gecerli. bu aksami da degerlendir. sonra vaktin kalamaybilir.

kızlar ya yardımmm en ıyısı ben resılerı yuklıyım oyle daha ıyı anlarsınız aslıdna hesaplamaya gore bugun yarın yumurtlama tarıhım ama hala negatıf hatta gıttıkce daha cok sılık cıkıyo nıye acaba ya?Eki Görüntüle 776090 Eki Görüntüle 776091

cnm. moral bozma. uzulme. zaten calisma gunlerin guzel senin. testi de tekrarlama. faydasi olmaz. hep 10. dkka fotolari olsaydi daha iyiydi. sen 8 ve 9 icin t biraz daha silik c den demistin ama esit olabilirler mi? bu halleriyle eait gorunuyrlar da. o zaman senin o iki gunun poztifti. bugun siliklesmesi su anlama geliyr: yumurtan catladi ve dollendi yada dollenmeye hazir. bunun icin artik sAdece 24 saatin kaldi. o nedenle bu aksami da bos gecme diyr :)) hepsi bu. korkma.

cnm. gecmisten buldum fotolari. o zamnda demisim sana. 8-9 o zamanlarda pik yapmis. sonra yumurtan catlamis. yani coktannn bitmis senin yumurtlaman tatlim artik hep boyle silik gidecek.

:KK9::KK9: wuhuuu süpermiş:KK9: ama sen hala çalışmalara dewam ediyomusun:KK17: yoksa sonucumu bekliyosun:KK16: cok merak ediyo insan inşallah hepimizzzzzzz:KK49::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar:
yok canım ben 9unda son kez çalıştım simdi dinleniyorum bize de yazik beeee:KK53:
sonuç için dakika sayıyorum telefondaki bacı 5 dakkaya atıcam dedi hadi be at bea :KK52:
heyecandan titriyorum yaaa ay inş rabbimmm

e hani ama nerdesin hani sonuç:26:

Kızlaarrar sonuçları aldım veee Hamileyiiimmmmmmm 3.896 çıktı ayyy çok şükür yaaa :KK52:

yarın öbür gün doktora gidip bakacağız artık :) sanırım 5-6 haftalık galiba bebişşş :KK49:

rabbim isteyen herkese nasip etsin inş canlarım yaa ayy heyecandan ağladım yaa uufffff :KK43:

bizim herifi bekliyorum, öptüm sizi yarın görüşürüzzzz:KK9:

Kızlaarrar sonuçları aldım veee Hamileyiiimmmmmmm 3.896 çıktı ayyy çok şükür yaaa :KK52:

yarın öbür gün doktora gidip bakacağız artık :) sanırım 5-6 haftalık galiba bebişşş :KK49:

rabbim isteyen herkese nasip etsin inş canlarım yaa ayy heyecandan ağladım yaa uufffff :KK43:

biliyodum işte biliyodum:21::21:
hahahaaaaaa :KK76:
gozun aydin canım allah saglikla kucağına almayi nasip etsin inşallah:KK19:

canım 3,896 mı yoksa 3896 ( 3 bın 896) maşşallah canım sana... :KK16::KK16::KK16: sağlıklı bir bebişin olur inşallah :KK16: darısı bizlre. :KK33:

cnm. gecmisten buldum fotolari. o zamnda demisim sana. 8-9 o zamanlarda pik yapmis. sonra yumurtan catlamis. yani coktannn bitmis senin yumurtlaman tatlim artik hep boyle silik gidecek.

hmm canım ya ozaman ıns tutmustur cunku 9 ve 11.ci gun calıstık of yaa sımdı nasıl beklıcem ben ya e sımdı acaba catlamısmıdır kı yumurtam hatta 11. ci gun yanı 08.08.2013 tarıhı t nın en koyu oldugu gun, de calıstım off hersey ıyı guzel tamamda su bekleme ısı olmasa yaa pekı cuteheartcım yınede hergun yapayımmı ovı testıni? keske erknden anlayabılsek su hamılelık ısını ya acaba varmı oyle bı teknık? buarada kasıklarım cok fena batıyodu sancı gırıyodu demekkı catlamıs yumurtam oylemı acaba?

şöyle ki canım ovu testinde pik kadar koyu t cizgisi görürsen hamilelik testi gibi oluyo yani ovu testi koyuysa hamile olma olasılığı yüksek oluyo
kızlar anlamadım ben, pekı gebe oldugunu nezaman anlayabılırsınkı bu testlerle mesela benım 14.üncü gunum yumurtlamam gecmıs dıyo cuteheart yanı oylede gozukuyo e sımdı nezaman anlayabılırızkı yoksa adet gectıkden sonramı anlasılır ovı testınde?
yanı tam nezmana emın olabılırız benım bugun ovı testımde t sılık cıktı aama gebelık ıcın daha erken dır mesela tam nezaman emın olabılırım

kızlar anlamadım ben, pekı gebe oldugunu nezaman anlayabılırsınkı bu testlerle mesela benım 14.üncü gunum yumurtlamam gecmıs dıyo cuteheart yanı oylede gozukuyo e sımdı nezaman anlayabılırızkı yoksa adet gectıkden sonramı anlasılır ovı testınde?
yanı tam nezmana emın olabılırız benım bugun ovı testımde t sılık cıktı aama gebelık ıcın daha erken dır mesela tam nezaman emın olabılırım
bata 3 4 gün kala felan canim

X