Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

benimkiler 8 hafalik olunca gittiler cnm. bosver simdik.sen ilaclari duzgun kullan. cok egilme yani ev supurme demisti bana dr. yemene icmene dikkat er. ha bir de disaridan yeme. dr bana cokkk kizmisti. cunku zehirlenmistim. cig et yemek yok. bol dinlen. uyu. ohhhhh mutlu hisset. yuruyus yap kendini zorlamadan.
oyy canım yaa rabbim inş kucağına da almayı nasip eder bol bol dua edelim birbirimize.. :KK19:tamam güzeliimm dikkat ederim dediklerine çok sağoll

cnmmmm. sendw mi gebesin hayirli olsun.. :KK64: :KK64: :KK64:bence adetin gecmedigu halde degerin gayet guzel. degerin 1000 ve uzeri olunca gebelik var deiyebiliriz demislerdi bana. onun icin istersen delik desik etme kendini. adet tarihin de yaptir ikinci testi. degerini yaz. yardim ederiz yine.

çok çok teşekkür ederim canım. ozaman ben ayın 16 sında kan vereyim bidaha.hatta adetten 1 gun sonra 17 sinde. rabbim hepimizin yüzünü güldürsün inşallah...

kıızzz neseennn durumun ne naptın yaaaaa bizimkilerin arası yakın gıııı :KK49:

canım ben dun kan verdim bekliyorum. heeycandan ne yaptığımı bilmiyorum. gece kaç defa uyandım acaba rüyamı gördüm diye sonra gerçekten hamile olduğumu hatırladım. ayın 17 si gibi tekrar kan vercem. işallah değerim 1000 üzerine çıkar. sonrada doktora gitcem...

hamişler hepinize hayırlı uğurlu olsun Allah bebişlerinizi kucağınıza sağlıkla almayı nasip etsin e darısı da topiğin başına

sağol güzelim yaaa :)doktordan geldim ama hiç memnun kalmadım açıkçası... normalde çamlıca erdem e ayşe katrancı ya gitmiştim daha önce çok memnundum, dün görüştüm 2 gün sonra izne çıkıyormuş programı full doluydu.mecbur istemeyerek de olsa hani ilk gideyim görelim ne var ne yok diye afiyet hst serçil hanıma gittim, hiç ilgilenmedi çok kötüydü..ağlicam nerdeyse yaa şevkimi aşkımı kırdı :KK43:4 haftalıkmış bebiişşiimmmm bi kaç ilaç verdi bi de foto verdi yolladı..haftaya gel kalp atışlarını duyarız dedi, oldu dedim ben sana bi daha gelir miyim yaaa..gene erdem hst de adalet hanıma haftaya randevu aldım, oda çok kıymetli çok iyi bir doktor inş bütün beklentilerimi karşılayacaktır.bi de çalışıyorum zırt pırt izin alamıyorum yaaa deli olucammm şansa bakk ufff

canım hıc kafana takma yeterki olsun bebiş :)) gerisi inan mühim değil evet çalışan için zor bende baktıramamıştım cok üzücü yani o durum.birdaha gitmezsin o doktora boşver haftaya cumartesi falan calısıomusun bilmem ama gidersin başka doktora mis gibi kalp atısınıda duyarsın musmutlu bir hafta geçir gerisi önemsiz :)

canım hıc kafana takma yeterki olsun bebiş :)) gerisi inan mühim değil evet çalışan için zor bende baktıramamıştım cok üzücü yani o durum.birdaha gitmezsin o doktora boşver haftaya cumartesi falan calısıomusun bilmem ama gidersin başka doktora mis gibi kalp atısınıda duyarsın musmutlu bir hafta geçir gerisi önemsiz :)

canım yaa sağoalsıınnn :)
yok takmıyorum unuttum bile bi hafta dikkat edeceğim hafta çarşamba adalet hanıma randevu aldım erdem hst de. çarşambaya kadar devam :KK52:
ama çok uykum geliyo bayık bayık oluyorummm bi de kasıklarım ağrıyo bazen yaaa

canım yaa sağoalsıınnn :)
yok takmıyorum unuttum bile bi hafta dikkat edeceğim hafta çarşamba adalet hanıma randevu aldım erdem hst de. çarşambaya kadar devam :KK52:
ama çok uykum geliyo bayık bayık oluyorummm bi de kasıklarım ağrıyo bazen yaaa

bol bol dinlen ki o da seninle birlikte dinlensin :) uyu aman ne olcak :KK70:
üşütme birde o cok onemli 2 aylık olana kadar daha dikkat unutma herzaman dikkat ama ilk aylar bir adım daha dikkatli olmakta yarar var ilaçlarını ıhmal etme birde yediklerin cok onemlı

cuteheartcım ya ınanılmaz ama gercek ben bu testlerden hıc bısey anlamadım ya bugunde t c den daha koyu cıktı dur resmını yuklıyımde ona gore cevap ver $IMG-20130813-WA0005.jpg ama benım yumurtlama tarıhım aslında dun du yanı hesaplamalara gore oyleydı demek bır gun gec yumurtladım herhalde.

cuteheartcım ya ınanılmaz ama gercek ben bu testlerden hıc bısey anlamadım ya bugunde t c den daha koyu cıktı dur resmını yuklıyımde ona gore cevap ver Eki Görüntüle 777953 ama benım yumurtlama tarıhım aslında dun du yanı hesaplamalara gore oyleydı demek bır gun gec yumurtladım herhalde.
öylede gögüslerım hassaslastıkı acaba yumurtlamadanmı kaynaklanıyo

canım senin daha yeni pik yapıyor testin 36 saate kadar catlar yumurtan gogusler de yumuttlqmadan oluyo canim
bugunleri cok iyi değerlendir
ayy heycanlandım bı an yaa ama tuhaf olan oncekı gunler epey bı koyu oluyodu t ama c kadar olmuyodu ılk defa bugun koyulastı sımdı bız dun ılıskıye gırdık bugunde gırelımmı?

ayy heycanlandım bı an yaa ama tuhaf olan oncekı gunler epey bı koyu oluyodu t ama c kadar olmuyodu ılk defa bugun koyulastı sımdı bız dun ılıskıye gırdık bugunde gırelımmı?
valla bu konuda görüşler değişiyor:)
kimi gunasiri kimi hergün diyor ben gecen ay gunasiri yaptim tutmadi bu ay hergün yaptim bakalim sonuc ne olacak
ben kizima hamile kaldigimda da hergun calismistik:KK53:

cuteheartcım ya ınanılmaz ama gercek ben bu testlerden hıc bısey anlamadım ya bugunde t c den daha koyu cıktı dur resmını yuklıyımde ona gore cevap ver Eki Görüntüle 777953 ama benım yumurtlama tarıhım aslında dun du yanı hesaplamalara gore oyleydı demek bır gun gec yumurtladım herhalde.

öylede gögüslerım hassaslastıkı acaba yumurtlamadanmı kaynaklanıyo

cnm. en net gorulen testi bu senin. kesinlikle pik yapmis. onceklierin fotograflarini hemen cekmedigin icin beklemis halleri yaniltici oldu. sonra sililesyi filan derken iyiki hem ilskiyi hem de test yapmayi birakmadin. ohhhh... en sonunda pik yapti testin.

yerinde olsam magdem dun iliski vardi sabahi degerlendiririm. olmaz dersen bu aksami bos gecme derim. testleri yapmaya da devam et canim.

Son düzenleyen: Moderatör:
cnm. en net gorulen testi bu senin. kesinlikle pik yapmis. onceklierin fotograflarini hemen cekmedigin icin beklemis halleri yaniltici oldu. sonra sililesyi filan derken iyiki hem ilskiyi hem de test yapmayi birakmadin. ohhhh... en sonunda pik yapti testin.

yerinde olsam magdem dun iliski vardi sabahi degerlendiririm. olmaz dersen bu aksami bos gecme derim. testleri yapmaya da devam et canim.

ay canım cok tesekkur edıyorum canım yanı ınan bı an korkmustum ben yumurtlamıyormuyum dıye o dedıgın hastalık bende varmı yokmu dıye cok korkmusdum ama rahatladım tamam ya bu aksam yada sabahı degerlendırırım cok saol canım bol bol dua ıstıorum bısey soracam pekı bu benım adet gunumu etkıleyecekmı yanı ben bır gun gec yumurtladım e adetımde bır gun gec olabılırmı acaba?

X