Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

canım bide sen koy bakalım fotosunu belki yorumlayamamışsındır tecrübeli arkadaşlar mutlaka yardımcı olur

Dil altından normal derecelerlemi ölçülüyo bu ateş işini hiç anlamıyorum çok sağol ilgilendiği için

ya bende bişi sorucam delirtti bu ovi testleri beni .. benimkiler şu kağıt gibi olanlardan değilde gebelik testi gibi olanlardan..adet bitiminden beri yapıyorum C çizgisi çıkıyor ama o bile koyu değil yani kıpkırmızı değil normal pembe bi çizgi..acaba dedim sıvı alımındanmı ya yokk susuzluktan delirsemde sıvı almayıp yapıyorum yok yine aynı renkte :18: acaba hepsimi böyle yoksa testin markasındanmı kaynaklanıyor:18: derdim acaba bendemi bi sorun var:18: e böyleyse T çizgisi silik oluncada ben yumurtlamışmı olucamki bi yardım etseniz

canım moralım cok bozuk 2.kan testinde değerlerim düştü sanırım bebeği düşürdüm çarşamba randevum var doktor bakacak cok moralım bozm
ben kalkmadan sabah uyanır uyanmaz olcuyorum canım.36 cıkan atesın dogru aksam yatmadan olctugunde yrgunsan uykun var ıse ates deger fark edıyor .bende hıc dusmemıstı ates yukseldı yumurtladıgımda 36.1lerdeydı sonra 37yi gördüm ama maselef gormek yetmedi 2.kan testimde degerler düşünce kötü oldu bakalım ne dıyecek doktor

canım dediğim gibi bu koyuluk ne ki ben mor rengi yakaladım o yüzden eminim foto koymaya çalışacağım bugün ve sabah bir gebelik testi yaptım şu çubuk olandan 1 saat kadar sonra hayalet gibi bir çizgi çıktı .biliyorum ilk 10 dk önemli bu hayalet çizgiyi görüp hamile kalan var mı arkadaşlar

geçmiş olsun canım çok üzüldüm işte şu kimyasal gebelik var ya çok üzüyor çok

Arkadaşım hiç canını sıkmıyorsun daha birşey belli değil iyi düşün doktoruna gidene kadar,Allah o bebeği sana nasip etmişse doğmasına hiç birşey engel olmaz.iyi haberlerini bekliyorum dualarım seninle

bu ay bende gec yumurtlayanlardanım anlamadım neden 17.gunde artık aynı koyulukta dıye dusundum sonra yapmadım bugun 20.gun tekrar test yaptım ve kopkoyu t cızgısı akıntıma bakarsak ovulasyn ancak oluo önce ovulasyonu bekle sonra adeti bekle bekle geçio zaman.......

Canım, kan testini aynı yerde mi yaptırdın? Çünkü biliyorsundur her makinenin ölçüm değerleri ufak tefek oynuyor. İlk test ve şimdiki test sonucunu yazar mısın bi tatlım? Hemen üzülme lütfen. Ben de 2 kez düşük yaşadım, hep kese görülmeden önce... Çok büyük bir hayal kırıklığı oluyor, çok üzülünüyor ama sonra bir silkeleniyorsun ve diyorsun ki VEREN DE O, ALAN DA O, RABBİM BİZİM İÇİN EN HAYIRLISINI NASİP ETMİŞTİR, VARDIR BİR BİLDİĞİ.... İşte böylece ayakta kalabiliyorsun, yoksa çok zor. Rabbime güven tatlım lütfen...

Canım, hadi bakalım, güzel habere yaklaştık galiba :13:
Fotoğrafını yüklesene canım, hatta varsa yeni bir gebelik testi yap ona bakalım direk

Canım, hadi bakalım, güzel habere yaklaştık galiba :13:
Fotoğrafını yüklesene canım, hatta varsa yeni bir gebelik testi yap ona bakalım direk

kendi telefonumdan bilgisayara atamıyorum maalesef format atılması gerek eşim gelir 1 saate ozaman hepsini atacağım.birazdan ovülasyon testi yapacağım bakalım nasıl çıkacak

Herkese merhaba..Birkaç aydır ben de ovulasyon testi kullanıyorum. Çift koyu çizgiyi çoğu zaman yakaldım ama henüz bebek yok. Nisan ayında kimyasal gebelik geçirdim ve o zamandan beri daha çok taktım kafaya bu işi! Neyse bu ay yine yapıyorum ovulasyon testi. Reglimin 13. günü t çizgisi c den daha koyuydu.14. gün aynı koyuluktaydı ve gitgide silikleşti. Ta ki bugüne kadar! Bugün 18. gün ve tekrar çizgiler aynı koyulukta. Şaşırdm. Tekrar mı yumurtluyorum yani??? Bi bilgisi olan ya da daha önce böyle bişey yaşamış olan var mı aranızda?? Umarım sabırla bekleyen herkes bebeğine en kısa zamanda kavuşur. Ben her ay tazeliyorum ümitlerimi...Biliyorum ki yakında gelecek :)

arkadaslar bugun 11. gunum. fotoda net degil ama ikisi de esit. sanirim yarin bir gun artik pik yapar. bu esitligi de pozitif kabul ediyoruz degil mi?

selam arkadaşlar 16 temmuzda adet oldum ovü testi yapıyorum dün gece 28 TEMMUZ çift çizgi koyuşattı sabah yaptım yine koyu ben şimdi bu gece çalışıcam cumarteside oldu.oruçlu olduğum için mecbur geceyi beklicem geç kalırmıyım sizce

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…