Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

canım senin testlerin nasıldı benimkiler çok anlamsız hepsi sanki aynı gibi:KK14:[

ben ayın 1 de adet oldum 7 sinde ilk testi yaptım t çok hafifti böylr devam etti birkaç gün 13 biraz daha belirgin 14 bugünkü gibi koyuydu 15 zaten tavan yaptı mordu resmen 16 yine bugün gibiydi ve 17 ilk yaptığım gibi silikti yani yumurtam kesin ogün çatladı ve dediğim gibi ogünü değerlendirebildim sadece 18 silikti böylr devam etti işte son 3 gündürde koyulaşmaya başladı yarın yüklerim resimleri

benimkilerde sorun var o zaman hemen hemen silik yok aynı denklikde pikde yok 25.26. günlerde pik yaptı sadece hayırlısı herşeyin

Sibel, eski testlerini tekrar inceledim canım. Sen henüz yeni yumurtlayacaksin. Bu gece ve yarın ve hatta öbür gün mutlaka birliktelik olsun canım...
Ah şu testlerini o yüklediğin günler görüp yorum yapabilseydim keşke. Senin öncesinde henüz pozitiften ziyade pik olmamış ya meğer. Sıkı çalış, yakala bak bu ayı canım. En geç 2 gün sonra hatta yarın bile olabilir, testinin silikleştiğini ve çatlamanın olduğunu anlayacağız. Unutma ki çatlama öncesi ve çatladıktan sonraki 24 saat döllenme için çok önemli :)

123Ayred, canım sen ovulasyon zamanında pik gördüğünden ve sonra silikleştiğinden eminsin ve şu an lh pik durumda 2 gündür. Ayrıca belirtilerin de destekliyor, canım yaa sen kesin hamişsin bana göre, hayırlısıyla. Artık 2 günlük ovulasyon testi pikinin ardından gebelik testinde de pozitifi görürsün kanısındayım canım. Çok heyecanlıyım senin adına. Ben de inşallah böyle güzel bir haberi bu savunduğum tezimle veririm bu ay...

Hıc uzulme bende de bı belırtı yoktu sadece kasıklarım agrıyodu adet sancısı gıbı bel agrısı vardı ama en buyuk belırtım sabahın korunde uyanmalarım oldu :)) rabbim ol desin yeter dualarım seninle

merhabalar. benim bat bugün ve hala tam anlamıyla adet olamadım. bazen pembe bazen de kahverengi bir akıntı var belim ve karnım müthiş derece de ağrıyo. ama neden sökülmüyo adetim anlamadım ben. acaba hava değişiminden mi?(eşimin memleketindeyim ve burası biraz soğuk.) yani ben hamile olmadığıma eminim çünkü 2 gün önce yaptığım test tek çizgiydi.

off bari adet olacaksam tam olsam.

surelab canım benim ki çok araştırdım bu markadan memnun kalan çoktu bende aldım bu ilk ayım zaten ama senin testlerden birinde sorun var belli.bak şimdi hangi marka daha iyi acaba

işte insanı böyle aptal ediyorlar. Ben bugüne kadar hep predictor bir kere de yine predictorle beraber test etmek için fortel kullandım. ikisi de aynı göstermişti. Bu defa bu farklılık beni şok etti açıkçası.

Ve ola ki ovülasyon gösteren test doğru ve predictor hatalı ise çok çok üzülücem, hakkımızda hayırlısı olsun tabi ama hepimiz bu testlere umut bağlıyoruz, yazık günah

merhabalar. benim bat bugün ve hala tam anlamıyla adet olamadım. bazen pembe bazen de kahverengi bir akıntı var belim ve karnım müthiş derece de ağrıyo. ama neden sökülmüyo adetim anlamadım ben. acaba hava değişiminden mi?(eşimin memleketindeyim ve burası biraz soğuk.) yani ben hamile olmadığıma eminim çünkü 2 gün önce yaptığım test tek çizgiydi.

off bari adet olacaksam tam olsam.

hava değişimi olmuş olabilir canım eminmisin peki hamiş olmadıgına arttımı adet kanaman bende 2 gün önce yaptım battan ama cıkmamıstı 1 gun kala cıktı anlamadım ama benımde deger dusuk bakalım bugun 2.kanı verdım kan artıyorsa ıyı artmıyorsa terslik var demektie rabbim sabır versin hepimize tez zamanda bebişleri görelim amin

Booll Yumoşlu günler şekerrlerrrr :)
ovulasyon testine bu ay başladım, gerçi geç başladım 2 çizgiyi göremedim :KK43:
birşey soracağım benim günler birbirini fazla tutmuyor, Mart 20 - Nisan 17 - Mayıs 13 - Haziran 12 - Temmuz 9 diye gidiyor...
bu ay soğan kürüne başlamak istiyorum, ne zaman başlamalıyım, gerçi ağustos taki tarihe göre sanırım...
kısaca bilgi verebilir misiniz canlarıımmmm :)

Arkadaşlar adetimin 16.17.18.19.20. Günü hala çift çizgi çıkıyor. Bugun henüz yapmadım testi 6da yapıyorum. Hala yumurtlamamış olabilirmiyim. 5 gun çift çizgi çıkması normal mi? Bugun de çıkarda 6 gun olacak. :KK43:

Merhaba Kızlar,

Bugün ovulasyon testimin 5. sini uyguliycam. Ama dün 4.sünü uygulayamadım. Bu durum herhangi bir aksamaya neden olabilir mi? Birde ben saat 12:30'da uyguluyorum ama saati değiştirsem sıkıntı olur mu? Zaten ilk 3 test te yumurtlamaya dair bir işaret yoktu.

kızlar selam ates olcme ve yumurtlama testı ıle bu ay hamiş oldum :)) valla nasıl oldu bende bilmiorum ümidim yoktu ama allaha şükürler olsun darısı hepinizin başına sizlerede dua ediyorum rabbim hepimize bebişlerimizi kucagımıza almayı nasip etsin ayrıca yumurtlama testi öylesine adete 5 gun kaala yaptım pozitif cıktı cok sasırmıstım demek gosterıyormus cıdden gebeliği :) benım ıcın de dua edın daha cok yenı sıkı sıkı tutunsun annesine amin amin amin :)

Canım sana bişey sorsam,ateş ölçme yöntemimde kullanmışın hamile kaldıktan sonra ateşin kaç olmaya başladı,ben dün akşam saat 11 gibi yatmadan ölçtüm 37 çıktı ateşim ama koltuk altından ölçtüm sonra sabah 9 da falan yataktan kalkmadan yine ölçtüm bu sefer 36 çıktı:KK43: hamile değilim galiba :KK43: ateş düşmeSi adet olacağın zaman olurmuş,sende nasıl oldu daha adetime bir hafta var:KK43:

Canım sana bişey sorsam,ateş ölçme yöntemimde kullanmışın hamile kaldıktan sonra ateşin kaç olmaya başladı,ben dün akşam saat 11 gibi yatmadan ölçtüm 37 çıktı ateşim ama koltuk altından ölçtüm sonra sabah 9 da falan yataktan kalkmadan yine ölçtüm bu sefer 36 çıktı:KK43: hamile değilim galiba :KK43: ateş düşmeSi adet olacağın zaman olurmuş,sende nasıl oldu daha adetime bir hafta var:KK43:

arkadasim ben ates topogindeyim ve baya uzmanlastik artik. gun icinde olctugun atesin bir onemi yok.
sabah 6-8 arasinda sabit bir zamanda; en az 3 saat kesintisiz uyduktan sonra; yataktan cikmadan dil altindan olculur.
adete 2-3 gun kala yada adet olunacak sabah da duser.

kızlar selam ates olcme ve yumurtlama testı ıle bu ay hamiş oldum :)) valla nasıl oldu bende bilmiorum ümidim yoktu ama allaha şükürler olsun darısı hepinizin başına sizlerede dua ediyorum rabbim hepimize bebişlerimizi kucagımıza almayı nasip etsin ayrıca yumurtlama testi öylesine adete 5 gun kaala yaptım pozitif cıktı cok sasırmıstım demek gosterıyormus cıdden gebeliği :) benım ıcın de dua edın daha cok yenı sıkı sıkı tutunsun annesine amin amin amin :)

canım o kadar çok sevindim ki inan haberi kendim almış gibi duygulandım. Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin işallah... Darısı tüm isteyenlerin başına...

Sibel, eski testlerini tekrar inceledim canım. Sen henüz yeni yumurtlayacaksin. Bu gece ve yarın ve hatta öbür gün mutlaka birliktelik olsun canım...
Ah şu testlerini o yüklediğin günler görüp yorum yapabilseydim keşke. Senin öncesinde henüz pozitiften ziyade pik olmamış ya meğer. Sıkı çalış, yakala bak bu ayı canım. En geç 2 gün sonra hatta yarın bile olabilir, testinin silikleştiğini ve çatlamanın olduğunu anlayacağız. Unutma ki çatlama öncesi ve çatladıktan sonraki 24 saat döllenme için çok önemli :)

bu ay geçti o zaman çünkü sabah vaginal kaşıntıyla uyandım mantar yaniii mantar varkende birlikte olmamak gerekiyomuş eşimede bulaşabilirmiş hayırlısı Allah tan. canım çok sağol varya ne kadar güzel ilgilendin sağolasın benimde yumurtladım sanma sebebim testin içinde aynı koyuluktaysa yada t çizgisi daha koyuysa pozitif yazıyo ya aynı koyuluk gibi gelmşti olsun ama geçde olsa yumurtlamakta güzel:KK1:

canım bende adetimin 16. Gunu çift çizgiyi gördüm(24temmuz) 17.gun, 18.gün, 19.gün, 20.gün hala çift çizgi koyu çıkıyor bende de. Hala yumurtlamadım mı anlamadım. Senin gönderdiğin tablo gibi aynı benim de. Napcağımı şaşırdım bende.

canım bende anlamak için çabalamıştım ama artık anladım geç yumurtlamışım ben bak 25. ve 26.gün $Fotoğraf0129.jpg böyle çıktı daha yeni yuurtlamışım ben sende devam et canım yakalarsın inşallahhh

X