Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Arkadaslar adetimin 8. Gunu bugun 25. Gunde bir rehl oluyorum normalde ve 3-4 aydir ovulasyon testi denemesi yapiyorum hep 11 yada 12 gun koyu cizgiyi goruyor oluyordum. Bu ay yedek bir ovulasyon testi aldim certain diye bir marka. Bugun 8. Gun olmasina ragmen kopkoyu 2. Cizgi cikti, bu kadar erken nasil olur diye sonraki idratimla predictor ovulasyon testini yaptim orda silik cizgi dahi cikmadi! Simdi ben hangisine inanicam, bu testlere ne kadar guvenilir

kızlar 30-35 gün arası regli oluyorum bi hafta hep aynı koyulukta çıktı sonra sinir oldum burda paylaşmıştım 19. gün yumurtlamışsın dediler 20 gün hakkaten silikti biraz ama anlamadığım için bırakmıştım bugün ölesine yapim dedim 4-5 gündür yapmıyorum birden böle çıkınca şaşırdım sayfadan bulup diğer ovulasyon sonuçlarımıda paylaşimde bi bakıverin ya

kizlar. bugun 9. gunum. hep 17 de test yspiyrdum. bugun.mecburen 19.00 da test yapabildim. gittikce t koyulasiyr. tabi bunlar negatif ama t nin koyulasmasinin yakin oldugunu gosterir mi sizce de? bu arada dongum ortalama 27 gun. ve hep 6-7 gun olan regl bu ay 3 gun.oldu. belki ondan erken yumurtlarim diye dusunuyrm.

Canim 2 3 gune yakalarsin koyuyu gitgide belirginlesmeye baslamis cizgin

kızlar selam ates olcme ve yumurtlama testı ıle bu ay hamiş oldum :)) valla nasıl oldu bende bilmiorum ümidim yoktu ama allaha şükürler olsun darısı hepinizin başına sizlerede dua ediyorum rabbim hepimize bebişlerimizi kucagımıza almayı nasip etsin ayrıca yumurtlama testi öylesine adete 5 gun kaala yaptım pozitif cıktı cok sasırmıstım demek gosterıyormus cıdden gebeliği :) benım ıcın de dua edın daha cok yenı sıkı sıkı tutunsun annesine amin amin amin :)

tebrik ederim arkadaşım Rabbim tamamına erdirir inşallah.peki gebelik testinde çıktı mı ?benimde yumurtlama sonrası silikti ama 3 gündür yapıyorum seninki gibi çizgi var .gerçi benim ilişkinin üzerinden 10 gün geçti.

bende ateş ölçme ve ovulasyon yaptım bu ay ama olmadı sanıyorum çünkü hiç bir belirti falan yok zaten yarında bat ım.

Canım cok cok tedekkur ederım gebelik testinde cıktı benım sonra kan yaptırdım gebelik testi adete 2 gun kala negatıf 1 gun kala pozitif di sonra tekrarladım yıne pozitif yumurtlama testi de günümden sonra siliklesmıstı ama adete 5gun falan kala olması lazım netlestı hatta sasırdım bıdahamı yumurtluyorum dıye ama hamişmişim zaten ilişki üzerinden 2 hafta sonra yaptm bende yumurtlama testini o zaman belli oldu. O gunler calıstıysan olmıcak dıye bısey yok canım uzulme tutunmustur ınsallah bebişin

bende ateş ölçme ve ovulasyon yaptım bu ay ama olmadı sanıyorum çünkü hiç bir belirti falan yok zaten yarında bat ım.

Hıc uzulme bende de bı belırtı yoktu sadece kasıklarım agrıyodu adet sancısı gıbı bel agrısı vardı ama en buyuk belırtım sabahın korunde uyanmalarım oldu :)) rabbim ol desin yeter dualarım seninle

Ayy cnm çok sevindim.Ben sana demiştim değil mi.Hiç yanılmıyorum ben yaaa.Herkesi biliyorum bir kendime hayrım yok demiştim hatırlarsan.Allah hayırlı bir şekilde bebişini dünyaya getirmeyi nasip eder inşallah.Darısı başıma..

Eki Görüntüle 765581 kızlar reglime bi hafta kala yumurtlamış olabilirmiyim

slm kızlar bu ovulasyon testim reglinin 25. günü idi daha önce 19 da yumurtlama olmuştu değerlendirdik bi öle yapim dedim tekrar ve bu resim neyse tekrar yumurtladım heralde dedim dünde çalıştık ben artık bugün en azından bu resimden daha az koyu çıkar dedim bugün tekrar yaptım gene aynı böyle reglinin 26. günü ben ne yapacağımı şaşırdım hergün halvet olur mu ki
kızlar bazı arkadaşlar pko var sende yada pko olabilir dediler evet doktorum polikistik görünüm var ama sadece sağ overde dedi hormon sonuçlarımın( fsh:4,42 estradiol:23 tsh:1,42 lh:3,43 prolaktin:9,86 testesteron :0,8 ) çok normal değerler olduğunu söledi regli konusunda da her ay ilaçsız olurum ha bi kaç gün seker ama 30-35 gün arası mutlaka olurum yani sanırım pkonun en kolay aşamasındayım testler bu kadar yanıltırmı

Evet canım cıdden bıldın ya bı ben kendıme konduramadım ama bende buraya yazıyorum dıger ayda sen hamiş olursun :)) dualarım seninle amin canım allah hepimize saglıklı evlat versın ınsallah darısı ısteyrn herkesın basına

arkadaşlar merhaba.adete 3 gün kala ovülasyon testim böyle çıktı.ayın 15 inde koyu çizgiyi yakaladım ertesi gün yine koyuydu ve 17 inde tamamen silikti ve maalesef sadece ogün ilişki olabildi çünkü yatıya misafirlerim vardı:)en azından çatladığı günü değerlendirebildik .sonrasında zaten silikti ikinci çizgi ama bugün bayağı belirgin.yorumlarınıza ihtiyacım var

Eklentiler

• $20130728_191310 (1).jpg
    14,9 KB · Görüntüleme: 25

arkadaşım ne marka test kullandığını sorabilir miyim?

Elindeki testten CERTAIN marka oldugunu düşündüm doğru muyum? Ben aynı anda 2 test yapıyorum ve bu certain marka olan 2 koyu çizgi verirken predictor olanda 2. çizginin gölgesi bile yok! BU testler de sorun olmasın sakın

Eki Görüntüle 766237

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…