Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

canım bugün ovulasyon testine başlıyorum. diyelimki 2. çizgi hiç belirmedi. 2 gün sonra yapabiliyo muyum yani kesin belirlemesine yaklaşınca:) yanlış sonuç verir mi bugün yaparsam yarın yapmazsam falan.. silik çizgi çıkmassa

farketmez 2 günde bir yap silik çizgiyi gördüğün zaman her gün aynı saatte 4 saat birşey içmeden yapacaksın.
bugün adetimin 7 . günü ovulasyon testi yaptım iki çizgide aynı kalınlıkta ve net. bu demek oluyor ki yumurtalar bugün mü çatlıyorr?????

benmde bir keresinde öyle olmuştu bugün ilişkiye gireceksiniz.yumurtan bugün çatlamış

farketmez 2 günde bir yap silik çizgiyi gördüğün zaman her gün aynı saatte 4 saat birşey içmeden yapacaksın.

benmde bir keresinde öyle olmuştu bugün ilişkiye gireceksiniz.yumurtan bugün çatlamış

4 saat cok değil mi:KK53::KK53::KK53::KK53: kullanım klavuzunda 2 saat öncesınde sıvı alımını azaltın yazıyor.......

benım de aynı marka:26::26::26: 2 saat yazıyor......

hoş ben sabah uyanıyorum ılk idrarla yapmayıp beklemeye devam edıyorum yanı bayagı su içmemiş oluyorum ama şaşırdım aynı marka halbu ki:26::26::26:

canım ilk idrarla yapmayacaksın doğru.eğer ev hanımıysan her gün saat 12 gibi yap süper olur.fark etmez çok fazla saati.yeterki sabah erken yapma :)

merhabalar. bende bu ay ilk defa ovulasyon testi yapmaya başladım ama kafam çok karıştı yardımcı olabilir misiniz bana arkadaşlar.

adetlerim genelde düzenlidir hep 28 günde bir olur.

9. gün testi yapmaya başladım. bugün 17. gün.

düne kadar hep çift çizgi çıkıyordu ama ikinci çizgi biraz daha silik oluyordu kontrol çizgisine göre, ve genelde hergün aynı koyulukta çıkıyolardı.

ama dün tek çizgi vardı. test çizgisi hiç çıkmadı :44:

çizgiler giderek koyulaşıcak ve yumurtlıycam diye bekliyodum ama çok kafam karıştı.

geç mi yumurtluyorum acaba? sizlerde böyle durumlar oluyor mu hiç? :26:

Arkadaslar ben bu ay yeni basladim ovulasyon testine bugun 11. Gunum sabah test yaptim nerdeyse ikiside ayni renk resmini eklemek istiyorum ama beceremedim nasil ekleyecem ona gore iliskiye girelim yardim edin bana benim esim surekli calisiyor cunku yumurtam catladiysa bi yol bulmam lazim

merhabalar. bende bu ay ilk defa ovulasyon testi yapmaya başladım ama kafam çok karıştı yardımcı olabilir misiniz bana arkadaşlar.

adetlerim genelde düzenlidir hep 28 günde bir olur.

9. gün testi yapmaya başladım. bugün 17. gün.

düne kadar hep çift çizgi çıkıyordu ama ikinci çizgi biraz daha silik oluyordu kontrol çizgisine göre, ve genelde hergün aynı koyulukta çıkıyolardı.

ama dün tek çizgi vardı. test çizgisi hiç çıkmadı :44:

çizgiler giderek koyulaşıcak ve yumurtlıycam diye bekliyodum ama çok kafam karıştı.

geç mi yumurtluyorum acaba? sizlerde böyle durumlar oluyor mu hiç? :26:
canım o arada yumurtlamışsındır kaçırmış olabilirsin bence koyu çizgiyi

Arkadaslar ben bu ay yeni basladim ovulasyon testine bugun 11. Gunum sabah test yaptim nerdeyse ikiside ayni renk resmini eklemek istiyorum ama beceremedim nasil ekleyecem ona gore iliskiye girelim yardim edin bana benim esim surekli calisiyor cunku yumurtam catladiysa bi yol bulmam lazim

canım mesaj yazdığın yerde üstte küçük çerçeveler var onları karıştır oradan ekliyorsun resmi.testin çift çizgiye yaklaştığı zaman 2 günde bir yapcksn

çok dikkat etmeye çalıştım aslında ama anlayamadım :44:

bikaç gün daha devam edicem teste bakalım neler olacak?

hayırlısı inşallah
bir keresinde benimde başıma geldi meğerse adetken yumurtlamışım :) sen teste bir kaç gün daha devam et.çalışmalarada devam et.ama unutma testlere bağlı ilişki bebek oluşumunu etkiler.sakince güzelce sabırla :))

bir keresinde benimde başıma geldi meğerse adetken yumurtlamışım :) sen teste bir kaç gün daha devam et.çalışmalarada devam et.ama unutma testlere bağlı ilişki bebek oluşumunu etkiler.sakince güzelce sabırla :))

çalışmalara devam ediyoruz bakalım neler olacak. :26:

Allahım bekleyen herkese nasip etsin en kısa zamanda inş. :KK34:

4 saat cok değil mi:KK53::KK53::KK53::KK53: kullanım klavuzunda 2 saat öncesınde sıvı alımını azaltın yazıyor.......

Aynen benimkindede oyle yaziyor hic sivi almayin diye birsey yok sivi alimini azaltin yaziyor:)))) bende basladim ovulasyon testine 10.gunden itibaren bugun 3.gunum ve hep silik cizgi var bakalim nolcak:)))
Benim 3 ay oncesi kurtajim var hamile kalmayi bir bebisimin olmasini cok istiyorum ama korkularimda var:KK43:((
Rabbim isteyen herkese nasip etsin insaallahhh.

çalışmalara devam ediyoruz bakalım neler olacak. :26:

Allahım bekleyen herkese nasip etsin en kısa zamanda inş. :KK34:

amin diyorum canı gönülden aminnnnn
Aman beceremedim telefondan giriyorum belki ondandir tesekkur ederim
telefondan giriyorsan bilemiyorum tatlım :)
Aynen benimkindede oyle yaziyor hic sivi almayin diye birsey yok sivi alimini azaltin yaziyor:)))) bende basladim ovulasyon testine 10.gunden itibaren bugun 3.gunum ve hep silik cizgi var bakalim nolcak:)))
Benim 3 ay oncesi kurtajim var hamile kalmayi bir bebisimin olmasini cok istiyorum ama korkularimda var:KK43:((
Rabbim isteyen herkese nasip etsin insaallahhh.
korkma allah büyüktür.sabırla bekle inşallah hayırlı haberler alırız hepimiz

selam kızlar bende bu ay ilk kez test yapıyorum adetlerim düzenli 27 günde ,teste 10. gün başladım ama ben daha çift çizgi görmedim acaba test hatalı mı yoksa bende mi sorun var halbuki 2 yıldır doktorlar benim yumurtlama günümü 12. ve 16. günler olduğunu söylemişlerdi kızlar yorumlarınızı bekliyorum

selam kızlar bende bu ay ilk kez test yapıyorum adetlerim düzenli 27 günde ,teste 10. gün başladım ama ben daha çift çizgi görmedim acaba test hatalı mı yoksa bende mi sorun var halbuki 2 yıldır doktorlar benim yumurtlama günümü 12. ve 16. günler olduğunu söylemişlerdi kızlar yorumlarınızı bekliyorum

kaçıncı gündesin şuanda cnm?

X