Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

slm arkadaşlar bende bu ay laboquik marka ovülasyon testi kullanmaya başladım. 5 gün önce silik 2. çizgiyi gördüm o günden beri yapıyorum ama dün bugün 2 çizgide çok belirgindi. ben hala yumurtluyomuyum yoksa hala yumurtlama olmadımı anlayamadım. bilgisi olan var mı ya da böyle bişey yaşayan

3 gün koyu çizgi çıkıyor bazen canım ilk koyu çizgiyi gördüğün an yumurtlamış değilsin 24 veya 36 saat içinde yumurtlayacağını gösteriri ilk koyu çizgi.

herkese slm :) benim internette yaptigim ovulasyon testine gore 18 haziran yumurtama gunummus been yeni ovulasyonn testi aldim iki gundur yapiorum ikinci cizgi silik seklinde cikio sizce devammi etmeliyim yoksa hic sansim kalmadimi bu ay icinn :KK70:

canım koyulaşmayı gördüğün günden itibaren başla çalışmalara silikleşene kadar hergün çalışma olsun işi garantiye almak lazım:)

çok teşekkür ederim bu gün çalışma olmadı eşimde hız sorunu var yarın artık 2. çizgi koyu çıkar inşallah yarından itibaren 3 gün filanmı çalışma olsun canım öyle daha iyi olur gibi geldi bana acaba doğrumu yaptım bilmiyorum:26::26:

kızlar sat birbucuk ay gecti işte. bugün doktora gittk. ultrasonda keseyle bebgi gördük ama kalp atışı görülmedi. perşembeye sabah yine gel ac karnına dedi. perşembede duyamazsak gelişmeyen gebelik denir dedi yaaaaaaa:KK43:

kızlar sat birbucuk ay gecti işte. bugün doktora gittk. ultrasonda keseyle bebgi gördük ama kalp atışı görülmedi. perşembeye sabah yine gel ac karnına dedi. perşembede duyamazsak gelişmeyen gebelik denir dedi yaaaaaaa:KK43:

canımm inşallah duyarsın bebeğinin kalp atışlarını lütfen aklına kötü şeyler getirme.Öyle hemen 1 doktora göstermekle de yetinme başka bir doktorun fikrini de al.İnşallah bebeğin seninledir.

herkese slm :) benim internette yaptigim ovulasyon testine gore 18 haziran yumurtama gunummus been yeni ovulasyonn testi aldim iki gundur yapiorum ikinci cizgi silik seklinde cikio sizce devammi etmeliyim yoksa hic sansim kalmadimi bu ay icinn :KK70:

canım belli olmaz belki daha yumurtlamadın bende geçen ay internete güvendim kaçırdım günümü.Sen test yapmaya devam et koyulaşabilir eğer ikinci çizgi silinirse artık diğer aya kısmet..

Merhaba kizlar ; foruma 1 seneden fazla uyeyim fakat devamli takibe gecen ay mayista basladim.Kisaca durumumu ozeetlersem mayis ayi itibari ile hamish calismalarina basladik. Malesef ilk denememizde sonuc alamadik. Bu ay sat im 7.hazirandi. Gecen ayda bu ayda ovulasyon takip testi kullandim. Yalniz bu ay reglim bittikten sonra ilginc bisi oldu. 11. gunde yumurta aki kivaminda (yumurtlama zamaninda gelen sekilde) akintim gun icinde 1 kerecik geldi.Sonrasi kupkuru. Ertesi gun yani 12.gunde ovulasyon testi yaptim hafif 2. cizgi cikti. 13.gunde ovulasyon testine gunde 2 kere olmak uzere sabah ve aksam uyguladim. Her ikisinde de net 2 cizgi koyu olarak belirdi. 14.gunumde de ayni sekilde gunde 2 kere yaptim.yine sonuc pozitifti. 15.gunde ikinci cizgi siliklesmeye basladi.Simdi aklimi kurcalayan durum 11.gun o akinti geldiginde yumurtlamis olabilir miyim? eger oyle ise neden sonraki gun test negatifken 13.gunden itibaren pozitif olabilir? (testin pozitif oldugu gunler calismalari yaptik :-) ) testin pozitif oldugu gunler akintim pek yoktu.hafif bir islaklik vardi fakat pek anlayamadim :KK43:
ayrica vucut isi takibide yapiyorum ama onda da 0.1derece dusme oldu sonra 0.2C bugun yukseldi.
hamis kalmis olabilir miyim?ilk belirtiler kacinci gun cikmaya baslar?
yardimm lutfen :KK43:

Merhaba kizlar ; foruma 1 seneden fazla uyeyim fakat devamli takibe gecen ay mayista basladim.Kisaca durumumu ozeetlersem mayis ayi itibari ile hamish calismalarina basladik. Malesef ilk denememizde sonuc alamadik. Bu ay sat im 7.hazirandi. Gecen ayda bu ayda ovulasyon takip testi kullandim. Yalniz bu ay reglim bittikten sonra ilginc bisi oldu. 11. gunde yumurta aki kivaminda (yumurtlama zamaninda gelen sekilde) akintim gun icinde 1 kerecik geldi.Sonrasi kupkuru. Ertesi gun yani 12.gunde ovulasyon testi yaptim hafif 2. cizgi cikti. 13.gunde ovulasyon testine gunde 2 kere olmak uzere sabah ve aksam uyguladim. Her ikisinde de net 2 cizgi koyu olarak belirdi. 14.gunumde de ayni sekilde gunde 2 kere yaptim.yine sonuc pozitifti. 15.gunde ikinci cizgi siliklesmeye basladi.Simdi aklimi kurcalayan durum 11.gun o akinti geldiginde yumurtlamis olabilir miyim? eger oyle ise neden sonraki gun test negatifken 13.gunden itibaren pozitif olabilir? (testin pozitif oldugu gunler calismalari yaptik :-) ) testin pozitif oldugu gunler akintim pek yoktu.hafif bir islaklik vardi fakat pek anlayamadim :KK43:
ayrica vucut isi takibide yapiyorum ama onda da 0.1derece dusme oldu sonra 0.2C bugun yukseldi.
hamis kalmis olabilir miyim?ilk belirtiler kacinci gun cikmaya baslar?
yardimm lutfen :KK43:

canım hemen belirti çıkmaz ortaya yumurtlamadan en az 10 gün sonra belirti hissedebilirsin ki sen daha çok yenisin döllenme olmuş olsa bile belirti bu kadar çabuk ortaya çıkmaz.

canım hemen belirti çıkmaz ortaya yumurtlamadan en az 10 gün sonra belirti hissedebilirsin ki sen daha çok yenisin döllenme olmuş olsa bile belirti bu kadar çabuk ortaya çıkmaz.

Haklisin heyecan yaptim biraz... aslinda asil endisem yumurtlama gununu mu kacirdim acaba? 11. gun akinti oldu ama ovulasyon testi yapmak aklima gelmedi. 12. gun basladim :KK43: keske hemen yapsaymisim ... garip bi durum oldu. Allah hepimize sabir versin. beklemek umut etmek zor gercekten :KK43: insallah hepimizin yuzu en kisa zamanda guler

Bende aranızda yeniyim 6,5 yıllık evliyim ve yaklaşık 4 yıl ara ara tedavi gördüm 4 kere aşılama yaptırdım 7-8 aydır da hiç bir tedavi görmüyorum ve hiç bir şekilde hamile kalamadım:KK43:( ovulasyon testini duydum ve yazılanları okuduğum kadarıyla da ümitlendim ayın 12 sinde adet oldum ve bugün 10. günüm henüz test almadım acaba alıp denesem mi bu ay eczanelerde bulabilirmiyim yoksa internetten mi sipariş vermem gerekiyor eğer internetten sipariş veririsem p.tesi elimde olur gecikmişmi olurum lütfen yardımcı olurmusunuz :KK43:( şimdiden tşk ederim :))

bu test bana kafayı yedirtecek......

15 hazıranda çift çizgi gördüm......(yanı ikiside birebir aynı koyulukta olmuyor tabi ama T çizgisi gayet koyuydu)
dedim tmm yumurtluyorum heralde........
16 haziran tekrar tek çizgiye düştü......

testi yapmaya devam ettim bırakmadım.....

20 haziran da çift çizgi gördüm ama ikiside acık renk di.....dedim test bozuk galıba...testı tekrarladım tek çizgi çıktı........

21 haziran da yani dün bildiğin çift çizgi çıktı......gel de aklını oynatma......nasıl oluyor bunlar????? testler mi hatalı.......

-ayrıca bende yumurta akı kıvamında akıntı olmuyor....bekârlığımda ya da önceleri hatırlarım bu şekilde akıntım olduğunu...ancak ben bebek düşünmeye başladığımdan beri bende akıntı falan yok........olan akıntı beyaz yanı şeffaf değil.....düşünmek istemiyorum ama hep aklım da bende sorun mu var acaba dıyorum.....:26:

Kizlar bugün adetimin 11.gunu ilk kez test yaptim ikiside ayni koyulukta.simdi ben bu kadar erken yumurtluyor olabilirmiyim anlamadim hicbise?

X