Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

ovulasyon testı kullandım 5 adetti normal haftasında denedi ve hepsinde ikinci çizgi silik cıktı hıc koyu çıkmadı 5 ten sonrada devam etmelımıyım kı acaba adetımın 20. gunu oldu test bıttı normaldede 16. gun olmaz mı ovulasyonumuz?

16 haziranda yani adetimin 14.günü koyu kırmızıyı gördüm ancak ondan sonraki yaptığım bütün ovülerimde T çizgisi çok koyu olmasada belirli bi şekilde kırmızıydı yani 2 çizgide görünüyordu.bugün 27 haziranda tekrardan yaptım yine aynı anlayamadım ben niye böyle oluyor ??? yardım please

Merhaba kizlar bende adetime 4 gun fln var 5 gundur diyelim ates olcuyorum 36.5 -36.4 arasi .bugunde sabah 7de olcttum 36.4 cikti fakat bitek esimi ise yolladim tekrar yatag girdim sonradan dedim bidaha olcuyum 9.39 da 36.7 cikti sizce hamile olabilirmiyim? :)

16 haziranda yani adetimin 14.günü koyu kırmızıyı gördüm ancak ondan sonraki yaptığım bütün ovülerimde T çizgisi çok koyu olmasada belirli bi şekilde kırmızıydı yani 2 çizgide görünüyordu.bugün 27 haziranda tekrardan yaptım yine aynı anlayamadım ben niye böyle oluyor ??? yardım please

kullandıgın testın markası ne bılemıorm ama ıcınd eyazıo canım benm kullandıgım certaın ıkı cızgıde bendede hep cıkıo ama t silik c ye gore ve bu negatf kabul edılıo eger aynı koyulaktyasa yada t daha koyuysa pozıtf kabul edebılıosun sılık cızgıye negetıf yazıo ıcınde

ayrıca kızlar bende testı 26sında yaptm 14.gun dırek pozıtıfı gordum aynı koyulaktaydı ertesı gun tekrar yaptm daha koyu olarak gordum dun yapmadm bugun yaptm sılık cızgı yanı negatfe dondu ben 15.gun agleden sonra baslayan ve ertsı sabah kadar olan karın agrımdan o gun yumurtanın catldgnı dusnuorum gecen ayda aynısı olmustu hatta 14.gun yumrta 18mm ıdı ve ertsı gun cok akrın agrım oldu sonrasındakı 14.gunede adet oldum sımdı yıne aynı sanırım ama sizce calısmalara devam etmelımıyız siz napıosnuz negtfe donunce test calısmları bırakıomusnz yoksa devammı bı sure daha

ovulasyon testı kullandım 5 adetti normal haftasında denedi ve hepsinde ikinci çizgi silik cıktı hıc koyu çıkmadı 5 ten sonrada devam etmelımıyım kı acaba adetımın 20. gunu oldu test bıttı normaldede 16. gun olmaz mı ovulasyonumuz?

o kişiden kişiye değişir kaç gün sürüyor periyodunn kii. ben hamile kaldığım ay ovulasyonu hergun yaptım hepsi silik çizgiliydi.. hiç beklemiyodum yumurtlamadım herhalde dedim. ama olmuş iştee:KK34::KK34::KK34:

bugün 6.gün gecikme var bende.dayanamadım dün akşam test yaptım. veee çift çizgi.sabah dayanamadım hemen kan vermeye gittim. bakalım hayırlısı saat 2.30 gibi sonuçlar çıkıcak. ayyy beklemek ne zorrr:)))düşünmekten uyku uyuyamadımm....

bugün 6.gün gecikme var bende.dayanamadım dün akşam test yaptım. veee çift çizgi.sabah dayanamadım hemen kan vermeye gittim. bakalım hayırlısı saat 2.30 gibi sonuçlar çıkıcak. ayyy beklemek ne zorrr:)))düşünmekten uyku uyuyamadımm....

6 gün ıyı dayanmıssın canım ovulasyon testıylemı hamıle kaldın teste gore hangı gunlerde çalısma oldu gun asırı? hergun?

6 gün ıyı dayanmıssın canım ovulasyon testıylemı hamıle kaldın teste gore hangı gunlerde çalısma oldu gun asırı? hergun?

evet ovulasyonla kaldım.4aydır deniyorduk zaten.ama son ay çalışmayı hızlandırdık..9-10-11-12. günler.doktorumu aradım kan tahliline göre 957.2 değer.hemen gel bakalım dedi.bakalım yarın gidicem. ayyy hala çok şaşkınım ya::::::::::)))allah herkese nasip etsin inşallah.ki ben çocuk düşünmezken.şimdi çok faklı düşünmeye başladım.

Ya arkadaslar cok buyuk hayal kirikligi yasiyorum ;( bugun adetimin ilk gunu olmasina ragmen henuz gelmedi. Hamileyim demek icin biraz erken belki bir suru belirtilerim vardi hamilelige dair. Kan tahlili icin 2 gun daha bekleyin dedi hemsire. Bu nedenle dayanamadim idrar testi yaptim negatif cikti ;( cok uzgunum tarifi yok! Halbuki hamile oldugumdan cok emindim. Daha once hic olnayan haller vardi uzerimde cunku.... ahhh ahhh

Ya arkadaslar cok buyuk hayal kirikligi yasiyorum ;( bugun adetimin ilk gunu olmasina ragmen henuz gelmedi. Hamileyim demek icin biraz erken belki bir suru belirtilerim vardi hamilelige dair. Kan tahlili icin 2 gun daha bekleyin dedi hemsire. Bu nedenle dayanamadim idrar testi yaptim negatif cikti ;( cok uzgunum tarifi yok! Halbuki hamile oldugumdan cok emindim. Daha once hic olnayan haller vardi uzerimde cunku.... ahhh ahhh

moralını bozma hemen canım idrar testı ıcın erken faha cıkmayabılır bı hafta sonra cıkanlar oluo iyi haberlerını beklıyoruz

moralını bozma hemen canım idrar testı ıcın erken faha cıkmayabılır bı hafta sonra cıkanlar oluo iyi haberlerını beklıyoruz
Canim Insallaaah :) ama biliyor musun hamile olduguma cok eminim sanki. Hissediyorum var birseyler... ama yine de yanilma payi cok yuksek. Hem bugun adetimin ilk gunuydu oyle agridi kasiklarim zannettim adetim geldi. Sonra bir baktim tertemizim. Ama yogun beyaz yumurta aki gibi bir akinti gelmis. Insallah hic adet olmaaaam

Canim Insallaaah :) ama biliyor musun hamile olduguma cok eminim sanki. Hissediyorum var birseyler... ama yine de yanilma payi cok yuksek. Hem bugun adetimin ilk gunuydu oyle agridi kasiklarim zannettim adetim geldi. Sonra bir baktim tertemizim. Ama yogun beyaz yumurta aki gibi bir akinti gelmis. Insallah hic adet olmaaaam

bence akıntı iyi işaret hemilelikte akıntı artıo çünkü:)

bence akıntı iyi işaret hemilelikte akıntı artıo çünkü:)

Adetim bugun geciktiiii VARAN 1 :KK66:)))))) yuppiiiiiiii
Eger yarin da gelmezse ertesi gun test yapacagiiiimm ah cok sevincliyim :KK70: cok sukuur
Hadi 1 gun daha ve sonra Insallah pozitif test sonucu alirim. Tabi sadece ben degil tum isteyen herkese diliyorum bunu AMIN

Hanımlar... LABOQUICK ovulasyon testi alan kullanan varmı? internette fiyatı çok uygun.. yada önerebileceginiz bir marka.. ben 20 tane olarak almayı planlıyorum.. bugun adetımın 1. gunu 7 gün sürüyor.. 28 gunluk periyodum var... kullanımına göre 12. gün testte baslamam gerekıyormus.. acaba erken yumurtlama yada 2kere yumurtlama yada geç yumurtlama olması durumunda 20si bırden yapılmalımıdır? yoksa hep 12. gunde baslayıp 17. gunde bıtmeli mi?

Birde silik çizgi ve koyu çizgi durumu var.. yapılan testte yumurtlama olmasa dahi hep silik çizgi görunuyormu? Daha önce kullanmadıgım için soruyorum... teşekkürler..

Bugun gecikmemin 2.gunu. adetim hala gelmedi acaba bugun test alsam cikar mi? Cunku dun yapmistim negatif cikmisti. Smdi tekrar yapmayi hem istiyorum hemde korkuyorum ;(

Birde silik çizgi ve koyu çizgi durumu var.. yapılan testte yumurtlama olmasa dahi hep silik çizgi görunuyormu? Daha önce kullanmadıgım için soruyorum... teşekkürler..

testi ilk kez kullanınca ınsanın aklında hep soru ısaretleri oluyor t cızgısi siikse negatf sayılıyor c ıle aynı koyuluga geldıgınde yada daha koyu oldysa bu pozıtıf oluo 24-36 saat ıcınde yumurtanın catlayacgını haber vermıs oluyo sonrasınd ayapmana gerek yok yazıo testın ıcınde ben certaın marka kullanıorum ama prensıplerı aynı dıye bılıorum ben ıki ay denedım ıkısındede 14. gunumde aynı koyulugu gordum 15.gun dahada koyu cıktı t cızgısı ve o gun yumurtaldıgmı dusnuorum 17.gun tekrar yaptgımda cızgı sılık cızgıye dondu ama calısmalrı her ıhtmale karsı 17 ve 19. gunlerdede devam ettım bakalım sonucu beklıorum buarada 14-15-16-17ve 19 gunler calısma olmus oldu birde testı sabah ılk ıdrarla yapmıosun oglen veya ogleden sonra yapıorum ben fazla ıcecek tuketmeden hadi kolay gele canım:)

X