Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Merhaba canım bilgi almak istedim senden Ovulasyon testi alcam demiştim ya, tükürük ölçenlerden almayı düşünüyorum, ovetel adı, mikroskobi olanlardan, bilindik bir siteden gördüm ,

canım mikroskoplarla ilgili hiç bi bilgim yok kullanmadım nedesem yalan olur o yüzden yorum yapamicam.sen idrarda ovu testi denedin mi hiç adetlerin nasıl düzensiz mi yumurtlamanı yakalayamamaktan mı korkuyosun yoksa denedinde bu testleri yumurtlamanı yakalayamadın mı benim testler ara ara koyulaşıyor sonra tekrar soluyor anlamadım ben bu işi zaar adet oldum yine koyu çıktı falan ....neyse alıp denersen mikroskobu tavsiyelerini bekliyorum ....

evet cnım yaptırdım transferden önce yaptırdım herşey yolundaydı ama bu kimyasal gebelikten sonra baktırmadım sanırım hormonlar yine alt üst ..

merhaba kızlar ben pazartesi gününden itibaren ovulasyon yapmaya başladım sat 2 mayıstı..pazartesi negatif salı çarşamba perşmebe ve cuma pozitif çıktı ben 4 gündür ymurtalama dönemimi geçirdim nasıl oluyo ? bu arada pazar salı ve çarşamba ilişki oldu hamilelik ihtimalı yüksek olabilirmi? :26:

MR da rasyasyon yoktur canım sorun olmaz
ama BT dersen bile gebe olduğun ortaya çıksa bile adet günün geçmediği için sorun olmaz
ayrıca BT ye girersen ordakilerden GONAT koruycu iste içi kuşrun bağlı bir kilot gibi bişi onu tak öyle gir BTye bişicik olmaz

Sağol kuzum sordum olmazmis bugun 14. Gun yok gibi bisiy oldu test heralde bitti bakalim beklemedeyiz artik

Düzensiz olduğum için almak istiyorum ,bu ay sonu dr gitcem doktora sorcam önerirse alırım, haber veririm canım

resim ekleyemedi kızlar dün ovulasyon testı yptım önceki gün reglim bitti yani adetin 7. günde yaptım 2.cizgi silikti bukdr erken yumurtluyor olabılırmıyım sizce? yoksa testimi erken yaptım ama 2.cizgi olunca yumurtluyor anlamına gelmıyor sanırım kullanma klavuzunda 2.ciz 1.cizgiden koyu olucak diyordu sanırım fikri olan varmı yada tek çizgi çıkıyor mu bu ovulasyon testinde bugun sbh test yptım yine 2. cizgi vardı brz daha koyu idi ama anlamadgm yumurtlama baslangıcındamıyım tek çizgi cıkması gerekmezmydı

silik çizgi herzaman çıkıyor canım. tam kop koyu olacak ikinci çizgi. ozaman yumurtlama olacak demektir 24-36 saat sonra. içinden çıkan kağıdı doğru okumuşsun yani

annne oluyorummmmm kızlarrrrrrrr hamileyiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmm Inanamıyorum şu anda... Biliyorsunuz yarın adet olmam gerekiyor bu sabah 6 da uyandım dayanamadım yaptım idrar testini ve silik pozitif çizgisini gördüm inanamadım eşimi uyandırıp doktora gittim. Beta hcg değerim 33,90 çıktı okadar yeni bir gebelik ki şuanda dr pozitif hamilesin iki gün sonra gel keseye bakalım dedi. . Allahıma binlerce kez şükürler olsun rabbim herkese bu mutluluğu yaşatsın hepiniz için dualarım emin olabilirsiniz... :16

çok sevindim canım allah tamamını erdirsin ...ne güzel bir duygu bilirim...canım gebelik testin netmiydi silikmiydi değerine göre...

öncelikle hamile olan tüm arkadaşları kutluyorummmmm darısı bizim başımıza inşallahhhh ya kızlar bişi sorucam ben yaklaşık bir haftadır ovulasyn testi yapıyorum ilk 2 gün 2. çizgim silikti 3. gün aynı koyulukta 2 çizgi yakaladım tabi çalışmalarada devam ettim :) ama hala yapmaya devam ettim devamındada hep silik çıkıo bugun yaptım bugunde 2. çizgi silik yani hiç tek çizgi görmedim normalmi bu internetten 40 tane ovulastn 12 de gebelik testi aldım 40 lraydı hepsi bende bol diye hergün yapıom ama hiç tek görmedim şimdi ne iş anlamadım

çoook sevindim maşallah Allah kucağına almayı da nasip etsin bize de dua et olu mu.benim olmadı bi daha ki sefere artık

kızlar 4 gün sonra regl günüm, inşallah olmam, rahmim de pıt pıt seyirmeler hissediyorum, inşallah bu psikolojik bir durum değildir, diğer belirtilerim de var ama bilemiyorum inşallah bebiş vardır

bu ara bugün 2. kez falımda bebiş çıktı fala inandığımdan değil ama insanın bir beklentisi olunca falında bile çıkması moral oluyor

hayırlı uğurlu olsun tebrik ederimmmm :))) Allah c.c. bizlerede nasip etsin inş en kıa zamanda :)) ben bugün regl oldum daha 3 günüm vardı (( önümüzdeki maçlara bakıcaz artık yapacak bişey yok.siz nasıl hamile kaldınız yani ovulasyon falan bilgilendirirseniz cok sevinirim bizde ona göre deneyelimm D hayırlı uğurlu olsun tekrardan hayırlı evlat olsun inş :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…