Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Ahhh benjm essek kafammmm kizlar ben bir sene once doktor kontrolumde kaadin enfeksiyon var musait olunca gel ilac yazalim kullan demisti ama ben emzirdigim icin gidip almadim olece unuttum daha yeni yeni hatirliyorum yani bu zamana kadar baya ilerlemis olmali...gerci hic bir belirtide gostermedi ama yanarim yanari kac aydir bosu bosuna su testlerle kafayi yedim ne bileyim enfeksiyonun gebeligi engelledigini((((offf offfff he bu arada doktorun verdigi agizdan alinan kapsul sadece iki tane saka gibi iki gjnde bir birer tane icicem biticemdun ictim yarinda iciyorum iki gunde iki ilacla enfeksiyon bitermi bana hicc inandirici gelmedide? Hatta ilacin kutusunda birden fazla kullannayin bir tane yeterli olur yaziyor diflucan one ismi ilacin 150 mg bir kapsul haaa bu aradq kirmizi karti yidim yarin iknci gunum obur gun su hormon testlerini yaptirayim dilmi? Bide doktor bakilmasini istedigi hotmonlari isaretlemis ama lh hormonunu gecmis onuda ben isaretlesem olurmu acep ne dersiniz?

canımm üzülme...
önce ... kullandığın ilacın bir benzerini biliyorum ben , sadece 2 doz ama çok etkili...bir de benim kullandığım fitildi. hap değildi.
gerçekten de geçirmişti üstelik.

reglinin 3. günü doktora gidip istediği testleri yaptır ama unutma prolaktin ve tiroid hormonlarına baktıracaksan aç karnına olmalısın.
LH için işareti de istersen koy istersen doktoruna güvenerek sadece onun istediklerini yaptır ve neden istemediğini sor. olur da insanlık hali unuttuysa , yaptırırverirsin. yada testleri için kan vermeden doktorunla görüş , o zaman sor.

dilerim sonuçların çok güzel çıkar.

Hello kızlar bu ay bomba gibi hazırlanıyorum artik ne demekse ovu testleri+ preseed + proxeed 3 ay icinde oldu oldu yoksa tup bebek gorunuyor yorumlarinizi rica ederim ekte ovu testlerim var yildizlilar aksiyon oldu anlaminda bi de bugun 12. Gunum gece yine yapcam iki gundur pozitif aldim ama bi bakar misiniz sizd e ?

sondan 2. ve sondan 3. gayet iyi. hadi bakalım bol bol çalışşşşşşşş :))))))))

benimde aynı durum mayıs haziran da ovu. testi kullanıcam yaza tüp bebek Allah tez zamanda bu mübarek günde sağlıklı bebekler versin isteyen herkese inş

arkadaşlar bu ay ovu.testi aldım.cok fazla aldıgım için bol bol yaptım 3gundur silik olarak hepsinde iki cızgi gördüm ve çalışmalarımız cok oldu.bu sabah yine yaptım biraz daha belirgin gibi geldi cızgı .yine ilişki olmalımı sizce eşim 2gün olmıucak

ilişki için illa ovu testini beklemene gerek yok tabi yani buna endekslemeyin bence cinsel hayatınızı, fakat ovu testinin pozitif olması için iki çizginin aynı koyulukta olması gerek kutunun içindeki kağıtta zaten bu yazar
eşiniz iki gün olmayacaksa ilişkiniz gitmeden önce olursa içerdeki spermlerinde ortalama 72 saat ömrü olduğunu düşünürsek sizi haydi haydi idare eder

ovulasyon olacağını düşündüğünüz hafta gün aşırı ilişki her zaman en iyisidir

enfeksiyon malesef bebiş için engel, benim de hiç bir belirtim yoktu doktor enfeksiyon var dediğinde ben de çok şaşırmıştım ama malesef doğruymuş,o verdiği 2 li ilaç mantariçin olmasın canım, prospektüsünü okudun mu? benim 2 li ilacım mantar içindi. ama üzülme 10 gün kullan doktorun verdiği ilaçları bir şeyin kalmaz, bir de lh istememiş doktorum demişsin, buradaki sistem şu, doktor eline bir kağıt verip git kan testi yaptır demiyor, otomatikman istediği testleri bilgisayar otamnda labaratuara gönderiyor, seninkisi bilgisayar ortamında değil anlaşılan, ekle gitsin o zaman

merhaba kızlar tünaydın

geçen ay biokimyasal gebelik yaşadım kan değerlerim 40-44,98-45 artmadı ve kanamayla sonlandı

ilk defa idrarla ovulason testi deniyorum fakat günlerdir bariz çift çizgi

yorumlayabilir misiniz?

aybuke kuzumm sen yine de bir doktoruna görün.
doktor kontrolünde yoktur ama sonradan gelişen bir şey olabilir. vajinal kültür aldır , hatta idrar testi yaptır son zamanlarda yaptırmadıysan. sen bütün olasıklıkları ele de , ne olduğuna sonra karar ver bence canım. akıntın her zamankinden fazlaysa doktora görünmelisin.
bir de tüm iyi dileğimle söylüyorum , belki de düşündüğünden daha erken yumurtlamış ve döllenme gerçekleşmiştir. belkide döllenme belirtileridir bu yaşadıkların.
ama ne olursa olsun önce doktoruna görün kuzum

kilo verdikten sonra , hormon testlerini yeniledin mi peki gökce kuzum.
reglin düzene girdiğine göre , hormon değerlerin de normale dönmüş olmalı. İdrar testlerinin hep koyu çıkması , özellikle ovulasyon testlerinde LH varlığı demek biliyorsun.
sanki bir doktor kontrolü daha iyi olacak gibi ama tabii ki sen bilirsin.

sevgili arkadaşım ,

yaşadığın durum sonucu hormon değerlerin normale dönmemiş olabilir. reglin 3. günü hormon testlerini bence yenilersen iyi olur.
ben martta tüp bebek denemesi yaptım , negatif oldu ama o bile hormonlarımı tepetaklak yaptı.
normal değerlerine ulaştıktan sonra testleri kullanıp çıkan sonuçları ona göre değerlendirsen bence daha iyi olacak gibi.

zaman ayırıp cvp verdiğin için teşekkürler :)

selam kızlar yoğunluktan ancak bugün açabildim kk yı
umarım hepiniz iyi ve mutlusunuzdur.
testlere devam ediliyo görüdüğüm kadarıyla.
ben de laboquick marka testle kopkoyuuuu çizgilerimi yakaladım 12. ve 13. günler.
12. gün akşam koyu çiftçizgi.
13. gün sabah ve akşam koyu çiftçizgi.
dün de 14. gündü ve silikleşmeye başlamıştı.
yumurta kıvamı akıntı-vucut sıcaklığı-kasık ağrısı ve çift çizgiler tam tamına çakıştı bu ay
geçen ayki testlerim fiyaskoydu.akıntıyı da kaçırmıştım.bakalım hayırlısı artık.

darisi benim basima

Bugun 13. Gunum ovu twsti siliklesti baya ama saat ve idrar sivi denklemine uymadim acaba ondan olabilir mi düşüncesiyle gece tekrar denicem yoksa kacirdim mi erken yumurtladimda bu gwce bel emarina giricem acaba bi sorun olur mu kizlar yardim

senin zaten bir iki gün önce koyu değil miydi? bence mr a girme çok acil değilse. adetine 4-5 gün kala kan testi yaptır bebek yoksa ozaman gidersin. eğer varsa zaten zararlı olur diye biliyorum.

Arkadaşlar pkoluyum , ovulasyon testi alcam ama tükürükle ölçenlerden , ismi ovetel ama mikroskobi olanlardan ne dersiniz bilindik bir sitede gördümm, aklima takilan pkolarda idrar hep çift çizgi çıkıyo, ıh yuksek oldugundan, o yuzden tükürük ile ölçenlerden düşündüm.

Merhaba canım bilgi almak istedim senden Ovulasyon testi alcam demiştim ya, tükürük ölçenlerden almayı düşünüyorum, ovetel adı, mikroskobi olanlardan, bilindik bir siteden gördüm ,

senin zaten bir iki gün önce koyu değil miydi? bence mr a girme çok acil değilse. adetine 4-5 gün kala kan testi yaptır bebek yoksa ozaman gidersin. eğer varsa zaten zararlı olur diye biliyorum.

Evet cnm iki gun once koyuydu emari aylar oncesinden almistim tam bugune denk geldi bilemiyorum ya off

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…