Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

canımm ,

ukalalık etmek istemem ama , keşke progestan desteğine bu ay da doktorunla karar verseydin kuzum...
gereğinden fazla rahim duvarın kalınlaşırsa da tutunma zorlaşıyor biliyorsun.
haklısın zaten bu ayda umudum yok yanlış yaptığımın farkına vardım zaten sanırım gebelik istemiyorum içimde bişiler koptu
ailesel sıkıntılar yaşıyorum şuan gebelik olmaması daha iyi olacak gibi tek çocukla kalmayı bile düşünüyorum rabbim herşeyin hayırlısını versin
canımsın neden bir yıl beklemek zorundasın ki ? hem hayırlısı olsun

Arkadaslar bugun reglimin 18. Gunu ovu testim asagidaki gibi cikti ovu testiyle erken hamilelik sonucu alan ve hamileligi kesinlesen arjadaslar bi bakip yardimci olabilir mi? Daha koyu mu gorunmesi gerekir yoksa nasil olmali hakkinda? Teşekkürler simdiden :)

hayırlısı olsun canım.tabi üzülmekte haklısın 1 sene bekleyecekmişsin sonuçta.
negatif derken silik çizgi mi çıktı.yoksa hiç çizgi çıkmadı mı.

tam da benim merak ettiğim konu:))aynen senin gibi dün bi test yaptım.biraz da fikir olsun diye.
aşağı yukar benim de böyle çıktı çizgi.
10. gün testleri ile karşılaştırınca azıcık daha koyu.ama bunun bi anlamı yok büyük ihtimalle.
senin ilk yaptığın testlere göre nasıl bu çizgi.
ovulasyon testi ile gebelik tespit ediliyo sanırım ama çizgi baya koyu olmalı diye biliyorum.
silikler anlam taşımıyor olabilir.ben de çok meraktayım aslında:))
biyandan da adet ağrılarım kendini gösterdi malesef(genelde 4-5-6 gün önceden ağrı hissetmeye başlıyorum.dün 20.gündü ve ertesi gün adet olacakmışım gibi ağrılarım vardı şu anda da var(ama tam 7 gün önceden ağrılar başladı.
resmen sol kasığım ve bacağım sancıyor.erken adet olacağım desem tam 14. gün çift çizgi yakaladım.anlamadım ne oluyo...

Son düzenleme:
merhaba kızlar..
geçen ay tükürük testi aldım ve hiç pozitif çıkmadı. bende bu ay idrar testi aldım. her gün yapıyorum. bu hafta gün geçtikçe koyulaşıyor. ton farkıyla... öylemi oluyor arkadaşlar... yavaş yavaş mı artıyor değerler ki... bilen varmı?

kızlar dün kopkoyu çift çizgiden sonra şimdi bugün tamamen silikleşti. sanırım yumurtam çatladı. sizce bugün ve bundan sonraki birlikteliklerde hamilelik olabilir mi?

bende bu ay ilk kez kullandım canım ama ilk yaptığımdan beri ikinci çizgi git gide koyulaştı ama düzenli değil. yumurtlamadan birgün önce çizgi halen silikten ertesi gün baya baya koyu oldu ertesi gün çok daha koyulaştı sonraki gün yine silikteşti. eğer yumurtlamayı bekliyorsan bugünler hiç ihmal etme hergün yap bence çift kırmızıları çok yakında görüceksindir.

Hepimiz birebir ayni seyleri yaşıyoruz ama kiminin sonucu pozitif kiminin negatif bitiyor bekleyip göreceğiz gun icinde yaptigim ovu teatleri bi koyu cikiyo bi acik cikiyor anlamadim gitti yarin kan vercem yine reglime 8 -9 gun var

arkadaşlar ben yeni girdim bu foruma. banada bilgi verirmisinz. adetim 28 günde bir oluyor. ilk günü 9 mayıstı. bugün ovulasyon testi aldım ama 2. cizgi cok koyu degil daha acık renk. sag kasıgımda hafif sızı var. ve cok yogun uyku hali var bi haftadır... ne demek bu :)

kızlar ya bişey sorcam dün benim 20. günümdü.ovu testim ikiside koyuydu ama kontrol çizgisi daha koyuydu.elimdede bitane test var.gece 11 de yaptım.acaba yumurtlama oldumu yoksa olmaya yakınmı bilemedim.ama bi kaç gündür akıntım ve ağrımda var.adet günüm 40 ı buluyo...

Hepimiz birebir ayni seyleri yaşıyoruz ama kiminin sonucu pozitif kiminin negatif bitiyor bekleyip göreceğiz gun icinde yaptigim ovu teatleri bi koyu cikiyo bi acik cikiyor anlamadim gitti yarin kan vercem yine reglime 8 -9 gun var

selam canım.neden kan testi yaptırmakta bu kadar acele ediyorsun canım.
daha adet tarihine çok var.evde deneme amaçlı ov. testine bakabilirsin ama kan testleri ile kendini niye yıpratıyosun.
o sonucu beklemek te başlı başına bi stres.
daha bikaç gün önce de yaptırmışsın sanırım.merakımı mazur gör sormadan edemedim:))

canım senin ovulasyonun yaklaşmış ancak o çizgi kopkoyu olacak.heralde bugün yarın olur.kasığındaki ağrı da yumurtlama ağrısı olabilir.ayrıca akıntını da konrtol et.bütün bulgular birbirini desteklemeli:))

adetin hep mi 40 gün sürüyor cnaım.oldukça uzun.eşlik eden bi sorun var mı.
yukarda da dediğim gibi o çizgi c deki kadar koyu olmalı pozitif değerlendirebilmek için.ayrıca siklusun uzun.ovulasyonun da başkaca bi problem yoksa daha zaman var .

valla ayni seyleri dusunuyormusuz canim.

senin regl tarihinle benim ki ayni galiba yanilmiyorsam 30 mayis degil mi?

valla ayni seyleri dusunuyormusuz canim.

senin regl tarihinle benim ki ayni galiba yanilmiyorsam 30 mayis degil mi?

benim bat 28 mayıs. bir iki gün kayabiliyor bende.27 gün veye 28 gün oluyor.
selcan cım sen ovulasyon testi yaptın mı bugünlerde.yaptıysan çizgiler ne durumda.
belirtiler var mı.
ben adet olacakmışım gibi ağrı çekiyorum salı dan beri .bata 8 gün varken ağrılarım başladı.
adetim yaklaşırken de ağrılar erkenden başladığı için umutsuzum şu anda(

valla benim gecen aya gore hesaplarsan 30 mayis lakin bende bu ay kayma olacak gibi.
canim ben ovulasyon testlerimi kaybetmistim evin icinde ne komik degil mi?
neyse ki sonra buldum ama buldugumda 14.gunum gecmisti ben yinede yaptim ikinci cizgi digerinden az silik cikti ondan sonrakilerde hepten kayboldu. yani anliycan bende gunumu bekliyorum.

benim normalde regl belirtilerim de erken baslar 10 gun oncesinden gel gorki bu ay henuz hic bi belirti yok.

neyseki senin gunune az kalmis insallah hamilesindir arkadasim

hıhı evet yumurtlamayı bekliyorum. bakalım artık. o kopkoyu bende de çıkacak mı... belki yumurtlama gerçekleşmiyor.. bilmiyorum. bu aralar acayip olumsuzum. zaten diğer ay doktor kontolüne gireceğim. o süreç zor olduğu için şimdiden bunaldım... hayırlısı artık.

canım normalde düzensiz ama bu ay şeker hapı içiyorum erken olabilir adetim.o yüzden heyecan yaptım:)yumurta akı gibi olan akıntımda gelmiyo.inşallah tutmuştur:)

kızlar cizgi git gide koyulaşıyordu 2 gündr. önceden cok silikti. aslında dünde net degildi. silikti. ama bugün o cizgi hiç yok. tamamen silik. regl başlangıcım 9 mayıstı. 28 günde bir oluyor. o cizgi bi günde nasıl silindi tamamen ya

Regle 7-8 gun var kan testi bugun negatif cikti 0.1 ovu testi ikinci cizgi birinciden az daha hafif acik renkli. Bilgisi olan var mi acaba?

Regle 7-8 gun var kan testi bugun negatif cikti 0.1 ovu testi ikinci cizgi birinciden az daha hafif acik renkli. Bilgisi olan var mi acaba?

canım bu kaçıncı kan verişin kan kalmadı kız sende. tatlım bekle biraz ya bak neler duyuyoruz burada belki de var takdiri ilahi olmasa da öbür aya artık. bu arada söylemesi çok kolay ama beklemek işkence bunun da farkındayım. allah cümlemizin yardımcısı olsun.

Yok tatlim ya daha kan fln vermem ovu testleri de artik silik bile cikmiyor obur ay obur ay kac yil oldu gecti...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…