Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

hastalandım ya(((17.günüm bugün.normalde 21 gün döngüm.ama hep stress.dr.dedi yumurtan var diye ama.olmayınca olmuyo demekki.hayırlısı bakalım artık..

hastalandım ya(((17.günüm bugün.normalde 21 gün döngüm.ama hep stress.dr.dedi yumurtan var diye ama.olmayınca olmuyo demekki.hayırlısı bakalım artık..

hayırlısı diyeceksin canım benim...
üzülme sakın...
benim 2 yumurtam oluştu ama enfeksiyon yüzünden kayıp bu ay... sağlık olsun...
demek biraz daha zamanı var.
sabırla beklemeye ve istemeye devam edeceğiz.

kızlar bu testleri nerede yaptırdınız eğer özel hastene ise ne kadara mal oldu. ben de yaptırmak istiyorum pahalıysa devlete gitcem. birde adet dönemind e mi gitmek lazım.

kızlar bu testleri nerede yaptırdınız eğer özel hastene ise ne kadara mal oldu. ben de yaptırmak istiyorum pahalıysa devlete gitcem. birde adet dönemind e mi gitmek lazım.

canım ben özel hastanede yaptırdım.
reglimin 3. günü gittim yani bugün...yani sen de regl döneminde gitmelisin, 2 yada 3. gün en ideal zaman.
sabah aç karnına gittim, özellikle prolaktin ve tsh testleri için aç karnına olman gerekiyor.
özel hastane olduğu için de sabah kan verince yaklaşık 2,5 saat sonra sonuçlar çıktı.
testlere toplam 156 TL ödedim. SGK dan yararlanarak bu rakam oldu.

çok teşekkür ederim. aç tok fark ediyor mu ?

bugün ve perşembe günü çakışma dedi dr um laboquik canım markası ilk bende pek güvenmedim ama cikiyo

çakışma ne demek ? ben yumurtlama testi denemeyeceğim bu ay yaaaaa, geçen ay beceremediğim ve çok stres yaptığım için, bu ay sadece ateş ölçme soğan kürü veee yumurtalam hesaplayıcıma göre deneme yapacağım

ben bu markayla gebe kaldım kızlar silik gordugum ılk gunden koyu olana kadar 3 gun calıstık :) darısı sıze :) gonlumuzce olsun her sey :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…