Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

evet silik cıktı hep bi işede yaramadı eczaneden pembe bi kutuydu.aslında çıkması gerekiyodu ama olmadı bidakine artık. kapıda ödeme varmı gittigidiyorda

kapıda ödeme seçeneğini hiç hatırlamıyorum kullanmadım daha önce o yüzden kredi kartı ile alıyorum çok uyguna geliiyor ve ovulasyon testleride gebelik testleride süper eczanede satılan bir çok testten daha hassas ve daha kaliteli hemde ucuz...

kredi kartını internet alışverişinde kullanmadım daha önce sağlık olumu acaba bilemiyorum

teşekkür ederim trsosyd ı kızımın pişiklerinde çok kullandım, el altı kremimdi, şimdi bugün aldım ama eczacı başka bir krem vermiş, iyi geldi, kaşıntıyı bırak müthiş bir acıma ve yanma başlamıştı, oturup kalkamaz haldeydim, krem iyi geldi

çok teşekkür ederim önerin için, fakat bir de mantar için fitil kullanacak olursam ben bebişi ne zaman yapcam, bir an önce bebiş çalışmasına başlamam lazım, bu ay tuttu tuttu ,tutmadı seneye kalacak çalışma çalışan olduğum için doğum zamanını hesaplamak zorundayım, izin süresi, bakıcıya bırakma yaşı vs. derken bizim gebelik hesapsız kitapsız olmuyor malesef((

çarşamba gününe doktor randevum var, yumurtalıklarım için ne diyecek çok merak ediyorum,inşallah herşey yolundadır, aksi halde dile kolay bir yıl beklemek zorundayım yaaaa

brezeeyy aklımdan geçiyordu fakat çok mu oluyorum diye sana diyememiştim benim şu sonuçlara bak diye Allah razı olsun senden, yarın paylaşayım bakalım sen ne diyeceksin

hala bişey yok yarında olamzsam kesin hamileyim diyebilir miym yani :))))))))))

bence kesinlik için daha fazla gün lazım...
bekle bakalım...son zamanlarda yaptığın farklı bir şey yoksa , havaların etkisiyle bir kaç gün gecikebilir eğer daha önce böyle gecikmeler yaşadıysan.
kendi düzenini en iyi sen bilirsin. ama yinede bir kaç gün bekle...

eğer hala olmadıysan yani...

ay istiyorum yerine hissediyorum yazmışım, kafa gidik bu ara :2:

hangimiz normaliz ki...havalardan havalardannn

brezeeyy aklımdan geçiyordu fakat çok mu oluyorum diye sana diyememiştim benim şu sonuçlara bak diye Allah razı olsun senden, yarın paylaşayım bakalım sen ne diyeceksin

şu aralar pek çok kişi hormon testlerini yeniliyor ya , birbiirmize faydası olur.
hem neden çok olacakmışsın ki... karşılıklı bilgileniyoruz. bilmediğim bir şey olursa bilmiyorum derim yahuu...

hormon testi sonuçlarım

sonuç:
estradiol :41
fsh :7.37
Lh : 4.01
progesteron : 0,5
Prolaktin: 16.66
TSh :2,31

Son düzenleme:

çok teşkkr ederim bilgilendirdiğin için.hakkımızda hayırlısı sağlıklı olanından versin bizlere de Allahım.inş güzel haberlerimizi paylaşırız.dua edelim hepimiz birbirimize

günaydın kızlar
cumartesi kan testlerimi yaptırdım.3. günü idi adetimin bu arada.

sonuçlar iyi dedi dr. bu hafta içi de smear testi için ve yumurtalıkların kontrolu için gidicem.
ben de yazayım sonuçlar:

tsh:1,58
fsh:5,18
lh:3,41
e2:50
prolaktin:19,6

cumartesi dr.gittim.her şey normal.tüm kontorller yapıldı.yumurtan var dedi.ama adet gününü bekleyelim.2-3 geçince gel kan testi yapalım dedi.ve 4-5 aydır deniyoruz tutmuyor dedim.
en az 1 yıl korunmasız ilişkiye girmeniz ve tutmaması gerekir ki ben bi takım tahliller isteyim sizden dedi.test kullandığımı söyleyince iyi yapmışsın takipli olması iyidir dedi.ama testler çok takmayın,stress yapmayın dedi.şişkinlik var üzerimde neden ki dedim?sen hamileliği arzuladığın için kendindeki değişiklikleri bu yönde yorumluyorsun dedi.hayırlısı bakalım artık.şimdilik beklemedeyiz.bat 9 mayıs:)))

geçmiş olsun canım.. yumurtalıklarada baktır iyi yapmışşsın bu ay deniyoruz olmazsa bnde bu testlerden yaptırıcam. gecen ay smear testi yaptırdım dr a illa bu testleride yaptırmak istiyorummu demem lazım dı bilmiyorum. yapmadı. hamilelik düşünüyorum diyorum basından atar gibi davrandı. çalıştığım için ihmal ediyorum biraz bu durum canımı çok sıkıyor

smear testi nedir ki?

canım rahim ağzı kanseri çok fazlasıyla bayanın yakalandığı bir hastalık malesef. bunun için senede bir defa bu testin mutlaka yapılması gerekiyor.

benim ihmal ettiğim aklıma bile hiç gelmeyen bir konu, Allah koruusn yarabbiimmm, dağlara taşlara, evlerden ırak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…