Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

canımm bulunduğum yerde ışık yetersiz tam olduğu gibi görünmüyor ama yinede ekledim fotoyu umarım yardımcı olur. yukarıdaki ilk yaptığım. ikincisi dün. en sondakide bugün. silik yani. canım bu arada ben testi erken yapmaya başladım normalde bugün yapmam lazımdı ama kaçırmayayım belki erken yumurtlarsam diye düşündüm.

Son düzenleme:

hmmm silikmiş baya ama 2 3 güne tamam olur bence yumurtlama sorunun yoksa zaten erken yapmışsın bunları benimkiler sanki dahamı koyu yumurtluyormuyum acaba anlamadım ki bıktım bu pko dan valla ...

hmmm silikmiş baya ama 2 3 güne tamam olur bence yumurtlama sorunun yoksa zaten erken yapmışsın bunları benimkiler sanki dahamı koyu yumurtluyormuyum acaba anlamadım ki bıktım bu pko dan valla ...

Cnm pko varken koyu çıkıyor diye biliyorum. ümidini kaybetme çalışmana devam et. es geçme bu günleri ben öyle yapıcam. benim aldığım testin markası farklı negatif çizgisi bile çok silik pembe şeklinde ondan öyle gözüküyor.

Son düzenleme:

belki ben üstün bilgimle üstün yorumlar yaparımmm
ne diyor hormon testlerin bir anlat bakalım...

doktora her şey için soru sorun... neden bu muayene , neden bu ilaç , neden benn tamam bu son soruyu sormayın ama doktor yılların bilgisiyle herşeyi biliyor ama bize söylemiyor. oysa biz bilmiyoruz. bu sebepten doktora soru sormaktan çekinmeyin.. sorun ki yanlış ilaç kullanımı olmasın...zaten kıymetli olan vaktimiz bir de bunlarla azalmasın...

bilimcim , senin hormon testlerin nasıl , onları da öğrenelim bakalım... birbirimizle ilgili sonuçlardan yorumlar yapalım, paylaşalım

benden bugünde açık kahverengi leke geldi cnm ovulasyon testlerimde biliyosun hep 2çizgi bat 20 nisan açıklama yaparsan sevinirim saol BREZEEY KARDEŞİM

sevgili hisarbuselik,

bat 20 nisan demişsin ama sanırım anlatımında bir tarih yanlışlığı var.
eğer regline 1 hafta yada 10 gün gibi bir süre varsa , döllenmeyen yumurta yüzünden bu lekelenmen oluyordur. bende geçen aya kadar öyle başlardı regl dönemim ...
eğer regl dönemin uzaksa yani 10 günden fazla ise , ufak bir enfeksiyon var gibi görünüyor bence doktoruna muayene ol.tabii bu benim kendimden yola çıkarak , seninle ilgili yorumum,elbette kesin olarak düşünme...kendini daha iyi tanıyan biri olarak aslında en iyisini kendin bilirsin.

benim reglim de başladı ve geçen ay olduğu gibi , "pat" diye geliverdi. ne lekelenme ne diğer belirtiler. o geldiği gibi de ağrılarım başladı..
olsunn olsunn.şimdi 3. günü yani pazartesi gidip hormon testlerim için kan vereceğim.
bakalım neler olacak...

evet canım normaldede sürekli ikinci çizgi hep oluyor ama bu kadar koyu olmuyor canım canım eşim yok malesef bu günü dünü ve yarın geceye kadar malesef pas geçicem ( bende kullandım o marka test en fazla senin sonuncu kadar çıktı bende çok azdı zaten yetmedi yakalayamadım biliyorum oda baya silik gösteriyor hatta kontrol çizgisi bile silik maleseff...

ben hala adet olmadım kızlar. benim ovulasyon testlerim 18 inden itibaren koyulaşmaya başlamıştı 19 ve 20 nisan da koyuydu... benim 14 gün sonra adet görmem gerekiyorsa bugün olmalıyım değil mi sizde bi hesaplar mısınız... bu arada gebelik testlerim negatif.

yoksa yarın mı olacağım ben????

pardon cnm20 mayıs yazıcaktım çok teşekkür ederim biraz evvel çok azda kanlı su gibi geldi dediğin gidi pazart. ben dr. gideyim:18:

pardon cnm20 mayıs yazıcaktım çok teşekkür ederim biraz evvel çok azda kanlı su gibi geldi dediğin gidi pazart. ben dr. gideyim:18:

o zaman teşhis kesinn... ufak bir enfeksiyonun var..aynısı bende oldu çünkü... ihmal etme sakın arkadaşım... mutlaka git.

Canım benim üzülme, Allah büyük... Sen de meleğini alacaksın kucağına, öyle içten hissediyorum

benimle ilgili ne hissediyorsun de bakimmm

ben de seninle aynı günlerdeydim..
bugün reglim başladı.
muhtemeldir ki sen de bugün en geç yarın olursun.

iyi akşamlar kızlar ovulasyon testi almak istiyorum internetten ama hangi siteden ve hANgi marka almam gerektiğini bilmiyorum alan arkadaşlar yardımcı olur musunuz lütfen n marka aldınız içinde kaç adet var.internette çok var ama hangi güvenilir onu bilmiyorum

gitti gdyr dan laboquik al internetten çok ucuz ben 20 ovu +6 gebelik 20 tlye almıştım kargo bedava

kızlar ben dün certain marka ovi aldım dun yaptım 2 çizgide koyuydu.dunden beri acayip kasıklarım agrıyo sanki adet olacakmışım gibi şu anda midemde bulanıyo.ateş basıyo.bu ay sogan kurune basladım bat 20 mayıs.bu belırtılerın anlamı ne sizce

cnm ya evet cok az cikti icinden birde silik silik cikariyo pisman oldum bunu aldigima ama aradtirmadan aldim acemiligime geldi ((

cnm ya evet cok az cikti icinden birde silik silik cikariyo pisman oldum bunu aldigima ama aradtirmadan aldim acemiligime geldi ((

bende ilk araştırmadan bu testi almıştım bide 5 tanesi 25 tl idi 2 paket almıştım yani 10 tane test ama fosss çıktı yakalayamadım yukardada bir arkadaş sormuş sanırım oda bu marka test kullanıyor sanırım ve solukluğundan şikayetçi oda size tavsiyem gitti gidiyordan alın orda baya ucuz ve güvenilir...

evet silik cıktı hep bi işede yaramadı eczaneden pembe bi kutuydu.aslında çıkması gerekiyodu ama olmadı bidakine artık. kapıda ödeme varmı gittigidiyorda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…