Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Gunaydin cnm evet bu ovu testi b sabah ilk idrarla da yaptim yine ayni cikti bugun 21. Gunum regle 6-7 gun var ama umudum yok ben biraktim artik iyice moralim bozuldu

hmmm anladım canım ovu testiyse bişey söylemek için çok silik ama zaten daha adetine varmış koyulaşma ihtimali var bence 2 3 gün kala bak bidaha...

kızlar bugün akıntım çogaldıancak beyaz krem gibi çok az uzayan bi sıvı ama çok az dün yoktu bugün başladı bugün 14.günüm test yaptım ama silik hala sanırım baya uzayan sıvı beklicem dimi koyulaşması için bide şeffaf olması gerekiyor sanırım sıvının benim ki şuan krem kıvamında ve beyaz renk...

aynı yumurta akı gibi oluyor canım şeffaf ve sünen bişi
benimki öyle en azından

Kan testi verdim az once arkadaslar 2 de fln belli olcak baslarim boyle askin izdirabina neyse ciksin hahahahahahahahahahaahaha

Tacrubeyle sabit akinti isine pek takilma vucut bazen bize oyunlar oynayabiliyor gecen ay yumurta aki kivamindaki akintim cok fazlaca oldugunu gordum tamam bugun yumurtluyorum sanirim dedim test yaptim silik cikti ogunden bir hafta sonra aslinda beklenen zamanda yumurtlama oldu akintim bir hafta oncesi icin sinyal vermisti hatta soyle diyeyim su yumurta kivamindaki akintidan hamileyken cok gelirdi neden bilmiyorum...ama sen yinede calismalara devam et tahminin yumurtlama tarihinde bir hafta oncesinde iki gunde bir calismalara basla hem bu sayede hic bir gunu atlamadan sansini artirmis olursun...

Ovu testi mi cnm silik sen yumurta takibi mi yapiyorsun yoksa gebelik icin mi

Evdeki testten sonra soluğu hastanede aldım. Doktordan sıra almadan kan testi yaptırdık. 58.4 çıktı beta hcg. Adetime daha 1 gün var. Sizce değerim nasıl? Sevinsem mi ne yapsam bilemedim :S

Evdeki testten sonra soluğu hastanede aldım. Doktordan sıra almadan kan testi yaptırdık. 58.4 çıktı beta hcg. Adetime daha 1 gün var. Sizce değerim nasıl? Sevinsem mi ne yapsam bilemedim :S

karnında büyümeye çalışan bebişin olduğunu unutmadan sevinebilirsin canım...
öğrendiğim kadarı ile 25 üstü pozitif demek... test referans aralığı nedir bilmiyorum ama benim bildiğim bu.
dikkat et kendine bir zaman ... doktorunla görüş en önemlisi... doğrusunu ve yapman gerekeni en iyi o bilir.

Ovu testi mi cnm silik sen yumurta takibi mi yapiyorsun yoksa gebelik icin mi

canım ben yeni gebelikten çıktım tabi gebelik denirse nisanın başında kimyasal gebelik yaşadım ve düşük oldu kanamam başladı işte bende yumurtlamayı takip edim dedim bakalım ne olcak yumurtlayabilecekmiyim bu ay görcez...

dogru ama kupkuruydum bugün akıntı başladı bende takip ediyorum bakalım neler olcak benim hormonlar altüst zaten o yüzden bu ay sıkı takip edim dedim ...evet benimde çok gelirdi tüpbebek yaptırdığımda bir süre uzayan şeffaf sıvıdan sonrada sürekli krem gibi olan akıntıdan gelmişti ama işte düşükle sonuçlandı o başka (

aynı yumurta akı gibi oluyor canım şeffaf ve sünen bişi
benimki öyle en azından

peki işte bu sıvıdan önce krem gibimi geliyor du yoksa kupkurumuydun da birden aşladı yaaa ben bi sitede okuduydum işte krem gibi olursa yumurtlama yakın falan diyordu ama bulamıyorum ki o siteyi...

5 ve 50 arası gebelik var demek ve senin adetine 1 gün var degerin çok güzel hayırlı ugurlu olsun saglıkla kucagına al inşallah ancak 2 gün sonra değerin 2 kat artması lazım canım istersen tekrar kontrol ettir hayırlı olsun şimdiden...

kızlar benim bat ım 1 mayıs , ilişkiden sonraki 10. günümdeyim, bugün kendime engel olamadan ovulayon testi yaptım, negatif çıktı, test için erken olduğu için mi , yoksa bebek olmadığı için mi acaba? iyi de konsantre olmuştuk ailecek, bebek yoksa üzüleceğiz hepimiz:18:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…