Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Cnm ben ovu testleriyle yaptim bu ay foto koymustum onceki sayfalarda yine ekliyorum bide reglim 28 gundur duzenli enteresan bizde sorunlarda var bende rezerv azligi esimde morfoloji vs bu ay preseed kullandim ek olarak umut iste ...

Muhtemelen hamilesin arkadasim bi test alip yapsana :)

Son düzenleme:
en azından bir senedir gayet düzenli ama nasıl 28 gün de 30 günde 33 günde olmak üzere değişiyor...bak bugünkü 13 olan dünküyle aynı sanki umut varmı acaba yumurtlicammı anlamadım ki...

Yarın falan yumurtlayacaksın gibi geldi bana. Hani çift çizgi tam olarak koyuyu yarın görecek sanki. Hadi inşallah
Testin mantığını da çok anlamadığım için, kesin bi'şey söyleyemiyorum ama mesela benim ilk dördü hep tek çizgiydi, 5. si yani dün yaptığımı bıraktım öylesine yine tutmamıştır diye, sonra bi'baktım kopkoyu Hiç silik çizgi görmedim ben, belki de hormonlarımızla alakalı. Yılmak yok, ben umut etmeyi buradan öğrendim. Neredeyse burası sayesinde vajinismusu yendim

canım söyleyeyim mi sana ne oldugunu bebegin yerleşiyor canım koysana resmini testin bakalım hadi maşallah diyelimadet günün ne zaman canım

umut varmı dersin aman bıktırıyor bu testlerde benim testlerimde çok nadir tek çıktı genelde 2 çizgi hep silik ama adetimin 6.gününden beri yapıyorum koyulaşma var gibi geldi bana sencede varmı bugün koylaşma yoksa banamı öyle geliyor....

Eklentiler

• $26042013765.jpg
    30,5 KB · Görüntüleme: 40
  • $25042013747.jpg
    52,1 KB · Görüntüleme: 36

canım teşekkür ederim...
şimdi şöyle olacak ; olası günleri değerlendirdin ve diyelim ki 2 gün sonra testi tekrarladın. 2. çizgiyi yine ilk başlardaki gibi silik gördün.yani senin ifadenle hiç çıkmadı, anlamı şu ; yumurtan çatlamış.sen ve kocancın gerekli çalışmayı yaptıysanız , çatlayan yumurtanın döllenme ihtimali var demektir.
hamile olup olmadığınla ilgili bilgiyi de muhtemel regl tarihine 1-2 gün kala ya erken gebelik testleri ile yada yine ovulasyon testi ile öğrenebilirsin.
ovulasyon testini regl tarihinden 1 gün önce yaptın diyelim. hani ovulasyon yakalamaya çalışırken , aynı koyulukta 2. çizgiyi de görmüştün ya , eğer hamile kaldıysan yani yumurtan döllendiyse , o testin aynı sonucu ile karşılaşırsın.
bunun için en sağlıklı test günü , değerlendirmeden 10 gün sonrasıdır.
kocancınla yaptığın değerlendirmeyi kastediyorum canım

canım bu arada ben daha önce de senin testlerinden almıştım onlardada 2.çizgi çıkıyodu ama silikti hep yakalayamadım hiç koyu çizgiyi...sen ne güzel yakalamışsın 2 koyu çizgiyi...

Fotoğrafa bakınca evet gün gün koyulaşmış gibi, ışık yanıltıyor biraz ama dikkatli bakınca renk yavaş yavaş koyulaşmış gibi canım. Testler insanın canını çooook sıkıyor evet ama işte umut dünyası, günü kaçırmayalım diye uğraşıp, duruyoruz. İnşallah hayırlısıyla gelecek bebişlerimiz Sakın sıkma canını..

Sana nasıl teşekkür etsem bilemedim canım ya çoook çok sağol İşte şimdi anladım testin mantığını
Ben o zaman testlerden alayım hemen yarın, kontrole devam ediim

canım bu arada ben daha önce de senin testlerinden almıştım onlardada 2.çizgi çıkıyodu ama silikti hep yakalayamadım hiç koyu çizgiyi...sen ne güzel yakalamışsın 2 koyu çizgiyi...

Valla şans eseri sonuncu testte yakaladım canım. Bakalım sonuç ne olacak :/ Şimdi tekrar test alacağım Breezey'in önerisiyle, kontrole devam için :)

grip oldum kızlar aferin yuttum mecburen testleri etkilermi acaba... test yapasım var gene sabah yapmıştım bide şimdi yapim diyorum...

Yaptim ovu testini ve control cizgisi bile silik ama enteresandir test cizgisi ya var yok arasinda ya da beynim oraya bi cizgi koydu ve ben oyle gormek istiyorum fotosunu da koycam birazdan kafam karisti nolur bi yorum yapin (

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…