Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

şimdi geçmişi okuyunca ben bi heyecanalandım yaaa, benim ikinci çizgi silik bir şekildeydi, az da olsa görünüyordu ama c tarafı çok belli olduğu için ben negatif diye yorumlamıştım, acaba bu durum pozitife dönüşebilir mi ki?

canım ovu testin ne kadar silik koyulaşması lazım testin ben koymuştum gebelikte ovu testlerimi tutunmaya başlayınca hcg den çabuk karışıyor idrara o yüzden hızla koyulaşıyor

selam kızlarrr.. bugün yumurtlamamdan sonraki 8. günüm bat a 6 gün kaldı..

ovulasyon testi yaptım çok çok silik çıktı.dayanamayıp gebelik testi de yaptım ama farkındayım biraz erken oldu...

ama bazı belirtiler yaşıyorum gibi mesela normalde kupkuru olurdum adetim yaklaşınca şimdi arada bir beyaz kremsi bir akıntı var ve göğüs uçlarım dokununca acıyo öyle dayanılmayacak kadar değil ama var biraz acı...

ümitleneyim mi bilemedim...

sizceee???

ama daha çok erken çok acele ettin bekle canım 1 gün kala belki ama çok erken daha üzülme şimdiden...

Yok kuzum ben umidimi kestim bi hafta kala gogus acilarim baslar bugun basladi gazim cok olur bugun o da basladi bende bisi yok herjeste once lekelenmeydi kahve rengi akinti vs geliyo bende yesilimsi sumuksu bisi usttum ben sanirim

Son düzenleme:
iyi akşamlar arkadaşlar bugün adetimin 22. günü galiba bu ay yumurtlama gününü yakaladım diye düşünüyorum beklemek çok zor günlerde geçmiyor adetime 8 gün var bugün adet oluyormuşum gibi sancım var 4 gündür göğüslerime dokunamıyorum ve karnım çok şiş nefes almakta güçlük çekiyorum idrare desen normale göre dahada sık çıkıyorum pskolojikmi gerçekden bir belirtimi çözemedim(

Yok kuzum ben umidimi kestim bi hafta kala gogus acilarim baslar bugun basladi gazim cok olur bugun o da basladi bende bisi yok herjeste once lekelenmeydi kahve rengi akinti vs geliyo bende yesilimsi sumuksu bisi usttum ben sanirim

neyse bakalım takipteyim canım seni ben hayırlısı olsun allah isteyen herkese versin bu arada ovulasyonu yakaladınmı sen...

belirtiler için çok erken ama bilemiyorum inş hamilesindir ve bu belirtiler bebişin müjdesidir...

Son düzenleme:

iyi akşamlar arkadaşım,

bence doktora gitmen daha doğru olur.
ama psikolojik olarak belirtiler olur mu dersen sana cevabım evettir.

canım ovu testin ne kadar silik koyulaşması lazım testin ben koymuştum gebelikte ovu testlerimi tutunmaya başlayınca hcg den çabuk karışıyor idrara o yüzden hızla koyulaşıyor

görünmez bir siliklik değil, ama c çizgisi gibi çok belirgin de değildi :111:

bilemiyorum ki?yaaa bahsettikleirnin aynısı bende de var, mesela benim de çok akıntım oluyor, göğsüm şiş, nerdeyse yarım beden büyüdü, göğüs uçlarım çok acıyor, sağ yumurtlaığım batıyor ve rahmimde ağırlık hissi var, ama bu belirtiler adet belirtisine de benzediği için, ve bugün yaptığım ovulasyon testi de hemen sonuç vermediği için bekelmekten başka çare yok

neyse bakalım takipteyim canım seni ben hayırlısı olsun allah isteyen herkese versin bu arada ovulasyonu yakaladınmı sen...

Yakaladim cnm ama bende de esimde de sorun oldugu icin bu ay preseed kullanmistim bu yuzden cok umitlendim . Az once ovu testi de yaptim bubsefer ikincibcizgi daha belirgindi ama 1 saat sonra fln sanirim gecersiz oldu .

Yakaladim cnm ama bende de esimde de sorun oldugu icin bu ay preseed kullanmistim bu yuzden cok umitlendim . Az once ovu testi de yaptim bubsefer ikincibcizgi daha belirgindi ama 1 saat sonra fln sanirim gecersiz oldu .

aaa koysana canım resmini bakalım hadi bakalım koyulaşma varsa...

düne göre artma var renkte sanki ama hala heyecanlanmak için çok silik cnm...bekleyelim bakalım yarın öbürgünde koyulaşcakmı ? ne kadar zamandır bebek istiyorsun cnm.

An itibariyle elimde 3 ovu 3 idrar testi kaldı. 2.5 yasinda kizim var ikinciyi istiyorum ilki tup bebek imkansız dediler burda okuduklarimla hirs yaptim esime kalsa ikinciye bi kac yil beklemek istiyor ama ben yaş farki olmasin istiyorum cok. Siz bana kiyasla daha sanslisiniz en azindan normal yolla olabiliyor. Biz 8 yıldır normal yolla hic yasamadim hamilelik. Sen cnm?

ahhh canım aahhh oşans sende bak bir kızın varmış ne güzel allah ona ömür versin bende 10 yıldır normall yolla hamile kalamadım ki tüp bebek yaptırdım tutmadı donmuş yaptırdım tutmadı ve bu son donmuşum tuttu ama ondada degerim artmadı düştü ...kim daha şanslı canım beterin beteri var canım ... dertlerim debreşti bak şimdi gece gece efkkarlandım yaş kaç canım donmuş embriyon falan yokmuydu denesen tekrar.sende sorun neydi canım benim pisko...:2::2::2:

Bilemedim arkadasim kusura bakma burdaki cogu kisi ovu yapip kolayca hamile kaldigini gordum onlarin sinifina koydum seni (( bende rezerv azligi var 3 yumurta cikti toplamda 1 iyi kaliteydi o da tuttu sansa dondurcak bisi kalmadi yasim 28 cnm tekrar ne zmn deniceksiniz tup?

Evet kuzum3 mayis ama erken olucakmis gibi hissediyorum hatta simdi ilk gunum gibi test fln yapmicam bita küstüm işte :)
canım testler için neden bu kadar acele ettin.daha çok erkennnnn.bat a kaç gün var daha.
testleri erken yapmak iyi değil.büyük üzüntü oluyor sonra.en iyisi bat ın üstünden 2-3 gün geçince kan testi yaptırmak.

canım sen de acele ediyosun.gebelik oluşsa bile ovulasyon testi ile yakalaman çok zor henüz.
sabırlı olalım azıcık.
Evdeki testten sonra soluğu hastanede aldım. Doktordan sıra almadan kan testi yaptırdık. 58.4 çıktı beta hcg. Adetime daha 1 gün var. Sizce değerim nasıl? Sevinsem mi ne yapsam bilemedim :S

ah canım ya işte senden beklediğim güzel haber:))tebrik edrim canım.
inş. değerin sağlıklı bi şekilde yükselir dr. undan da güzel haberler alırsın.
sevin tabi ama hamileyim diye herkese de duyurma oldu mu canım.
henüz zamanı var:))
bak bişey geldi aklıma.ben oğluma biraz zor hamile kaldım.o aylar boyunca bisürü test yaptım.2006 nisandı.eşimin doğumgününde yaptığım testte ilk defa çizgi çıkmıştı.adetim 3-4 gün geçmişti.eşim tamam canım ama hemen sevinmeyelim kan testinde çıkacak mı ona bakalım demişti:))ben de üzülmüştüm biraz hamileyim işte daha ne oacak diye.testim 1600 lerde çıkmıştı da rahatlamıştık.
eşimin bilmediği şeyse şuydu ben daha o testi yapıp çizgileri görünce oğlum olacak dedim içime doğdu.hamileliği geçtim cinsiyetinden bile emindim:))veee hiç şüphem olmadı tabi bi anne adayı olarak.takdir Allahın o ayrı ancak.mühtiş emindim hep oğlum olacağından.cinsiyetin belirleneceği gün de hiç endişem merakım yoktu.sadece bikere dedim eşime de oğlum olack diye.

yok canım ne kusuru malesef bende o sınıftan değilim ben en azından şimdilik yeni bir yıkıma hazır değilim çünkü bu gebelik olayı beni negatiflerden çok daha fazla üzdü ...başka donmuşumda yok bende pko var benden 36 tane yumurta toplandı 22 işlem gördü 16 tanesi dölleendi 6 tanesi 5.gün geldi.1 tane transfer yapıldı ilk tutmadı 2.si donmuşla oldu 2 tane konuldu oda tutmadı 3.ise yine donmuşlarımla oldu ve oldu dediğim anda kaybettim...2 tane tranisfer edilmişti ama malesef onlarıda düşürdüm...degerim 23.19 du ve başlarken düşüncemde hiç yoktu böyle birşey yaşamak malesef hiç aklıma bile gelmemişti ya pozitifti ya negatif çünkü negatiften bir adım öteye geçememiştim 10 senede nasıl düşünebilirdimki sadece pozitife odaklanmıştım allaha şükür atlattım gibi ama işte daha çok yeni ya arada debreşiyor derdim...kusura bakmayın sizide üzdüysem...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…