Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

kızlar adet olmak üzereyim bugün yarın ovulayon testi sipariş vermek istiyorum, hangi marka veya hangi özellikte olanı tavsiye edersiniz? ve daha önce sipariş verdiğiniz ve memnun kaldığınız internet sitesinin linkini gönderebilir misiniz?

Valla bende öyle aman aman bi akıntı olmuyo, hamileykende olmadı:44:, benim yumurtlama döneminde göğüslerim ağrır, ve kasıklarımda bi rahatsızlık ağrı değilde bi hareketlilik guruldama felan hissediyorum:KK1: Bu arada hamileykende aynılarını hissetmiştim

sağol canım seninde bir oğlun var sanırım allah bağışlasın:KK1::KK1:ben burda hep böyle şeyler okuyorum biz kadınlar nasıl bir yardılışa sahipsek artık prof.gibiyiz vücudumuzun verdiği her sinyali değerlendirip bilgi edinmeye çalışıyoruz:KK16::KK16::KK16:bnde bunca yıllık evliyim hiç fark etmedim ne zman yumurtlarım neremde ağrı olur akıntım nasıl olur:KK1::KK1::KK1:

kelin merhemi olsa once kendine surermis:KK52: adetim bitti biteli akintim var ne sulu kadinmisim yaaa:KK35::KK35::KK35::KK35::KK35::KK35::KK35::KK35:adetim bitti beyaz akintiydi.uc gun felan surdu.ondan hemen sonra bir haftada sulu yani renksiz akintim oluyordu.iki gundurde sulu akintiya hafif beyazlik geldi o da elastik gibi ama yarim saat sonra kayboluyor camasirimda :KK70: okadar islaklik ki afedersiniz cisimi kaciriyorum zannediyorum :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: benim duzensiz adetlerim duzenli olanlar bilgilendirise daha iyi olur..elimden geldigince bildigim konularda cevap vermeye calisiyorum..

sağol arkadaşım:KK1: bende burda okuyorm yoksa hiç bilmezdim yumutlarken nasıl akıntı olur yoğunmu olur sulumu olur:KK16::KK16::KK16: bakalım daha neler görecez:KK1::KK1:

kızlar adet olmak üzereyim bugün yarın ovulayon testi sipariş vermek istiyorum, hangi marka veya hangi özellikte olanı tavsiye edersiniz? ve daha önce sipariş verdiğiniz ve memnun kaldığınız internet sitesinin linkini gönderebilir misiniz?

canım bende ilk bu ay kullandım gitti gidiyordan ovülasyon diye yazdım 20 adet kaset tipi içinde 6 tanede gebelik testi var 20tl ondan aldım

Merhaba, ben prolaktin (süt hormonum) yüksek çıktığı için Ocak ayında adet olmadım, ilaçla süt hormonum düşürüldü ve yine 5 gün kullandığım bir başka ilaçla 16 Şubat'ta adetim başladı. 23 Şubat'ta bitti. Sol yumurtalığımda kistler olduğu için adetim her zaman 4-5 gün gibi ileri sarkar. Benim ovülasyon tarihim ne olmalı acaba? Ben hesaplayamadım ya da bi türlü anlayamadım. 22- 23 Mart'ta adet olurum muhtemelen.

Birde ovülasyon testi almak istiyorum Galinik diye 5 kullanımlık var eczanede. Bana yeterli olur mu acaba? Hergün kullanmam gerekiyorsa 5 kullanımlık yetmez sanırım. Sağolun.

Son düzenleme:
Merhaba, ben prolaktin (süt hormonum) yüksek çıktığı için Ocak ayında adet olmadım, ilaçla süt hormonum düşürüldü ve yine 5 gün kullandığım bir başka ilaçla 16 Şubat'ta adetim başladı. 23 Şubat'ta bitti. Sol yumurtalığımda kistler olduğu için adetim her zaman 4-5 gün gibi ileri sarkar. Benim ovülasyon tarihim ne olmalı acaba? Ben hesaplayamadım ya da bi türlü anlayamadım. 22- 23 Mart'ta adet olurum muhtemelen.

Birde ovülasyon testi almak istiyorum Galinik diye 5 kullanımlık var eczanede. Bana yeterli olur mu acaba? Hergün kullanmam gerekiyorsa 5 kullanımlık yetmez sanırım. Sağolun.

Canım ovülasyon testini ben laboquick akıyorum gittigidiyordan hem ucuz oluyo hem de gebelik testi hediyesi oluyo. Bi de prolaktinin adet gecikmesi yaptığını bilmiyordum

Arkadaslar icinizde adete bir kac gun kala ovulasyon testi pozitif cikan varmi benim iki aydir pozitif veriyor ustelik pozitif gormemin ustunden 14 gun gecince adet oluyorum yani iki aydir iki kere yumurtluyorum onceleri adetim gunu gunune duzenliydi simdi iki aydir sapitmis durumda gecen ay adetten uc gun once testim uc gun pozitif gosterdi tamam dedim hamileyim bu ay yine ayni adetime uc gun var uc ayri test yaptim pozitif cikti varmi boyle bir durum yasayan?

Arkadaslar icinizde adete bir kac gun kala ovulasyon testi pozitif cikan varmi benim iki aydir pozitif veriyor ustelik pozitif gormemin ustunden 14 gun gecince adet oluyorum yani iki aydir iki kere yumurtluyorum onceleri adetim gunu gunune duzenliydi simdi iki aydir sapitmis durumda gecen ay adetten uc gun once testim uc gun pozitif gosterdi tamam dedim hamileyim bu ay yine ayni adetime uc gun var uc ayri test yaptim pozitif cikti varmi boyle bir durum yasayan?

ikiz bebek bekleyen bir arkadaşım var ona doktoru demişki her kadın yılda bir kez çift yumurtlar ikiz bebek doğurabilir diye belki öyle bi dönemdesindir. Belkide hamilesindir:KK17:

sağol canım seninde bir oğlun var sanırım allah bağışlasın:KK1::KK1:ben burda hep böyle şeyler okuyorum biz kadınlar nasıl bir yardılışa sahipsek artık prof.gibiyiz vücudumuzun verdiği her sinyali değerlendirip bilgi edinmeye çalışıyoruz:KK16::KK16::KK16:bnde bunca yıllık evliyim hiç fark etmedim ne zman yumurtlarım neremde ağrı olur akıntım nasıl olur:KK1::KK1::KK1:

Evet canım 2,5 yaşlarında bi oğlum var ona kardeş istiyoruz şimdide:KK17:

demekki iki kere yumurtluyorsun canim.ben sormustum boyle bir durum var mi diye..cunku benim hep akintim oluyor adet olmam zamanda sancilarim oluyor yaklasik 10 gun 2 hfta sonra adet oliuyorum..sen degerlendir yinede.belki gebelige hazirliktir bu gecikmeler

$DSCF2468.JPG $DSCF2467.jpg

kızlar yorumlarmısınız ilki 9. gün yapıldı en koyusu 8 mart ama c çizgisi kadar koyu değildi giderek silikleşiyor normalde 26 günde regl oluyorum geçen ay 25. gün oldum bu ay yumurtlamadımmı acaba bu arada bende pko var

Arkadaşlar benim bir gün önce (sali gunu saat 16.00)yaptığım ovulasyon testim T C ye göre hafif silikti. Dun dışarıda oldugumuz icin gece 24.00 yaptığım testte artik T C dende koyu idi. Ben döllenme icin ideal zaman diye düşündüm hata mi ettim? 24 saat beklemelimiydik? Tavsiyesi olan varmı?

Arkadaşlar benim bir gün önce (sali gunu saat 16.00)yaptığım ovulasyon testim T C ye göre hafif silikti. Dun dışarıda oldugumuz icin gece 24.00 yaptığım testte artik T C dende koyu idi. Ben döllenme icin ideal zaman diye düşündüm hata mi ettim? 24 saat beklemelimiydik? Tavsiyesi olan varmı?

canım neden hata olsun bizde öyle yaptık zaten gün aşırı veya koyu çıkan günlerde her gün iilişkye girmek gerekiyor..adetinin kaçıncı günüydü:26:

bu ay dedim ovulasyon testi yapmayacagım diye şuan da 3 gun geciltim regli kendi kendime yokkksaaaa diyorum ) bir 10 gun daha sabredeyim de test yaptırayım:18::KK1::2:

canım neden hata olsun bizde öyle yaptık zaten gün aşırı veya koyu çıkan günlerde her gün iilişkye girmek gerekiyor..adetinin kaçıncı günüydü:26:

benim adetlerim çok düzensiz. ortalama 33 günlük bir sirkülasyon var. buna göre 19. günde T koyu oldu. 20. ve 21. günde yaptıklarımda T açık renk artık.

kızlar dün ve bugün koyu çift çizgiyi gördüm dün ve ondan önceki gün ilişki oldu bugünde akşam yaptığım testte çizgi silikleşti sizce bundan sonra nasıl yol izlemeliyim
bugün sabah yaptığım testte çizgi koyuyken akşam silikleşti yorum bekliyorum lütfen yardımm

kızlar dün ve bugün koyu çift çizgiyi gördüm dün ve ondan önceki gün ilişki oldu bugünde akşam yaptığım testte çizgi silikleşti sizce bundan sonra nasıl yol izlemeliyim
bugün sabah yaptığım testte çizgi koyuyken akşam silikleşti yorum bekliyorum lütfen yardımm

zaten yumurtanın ömrü 12 ,24 saat kiminde uzun srer senin ki 24 saatmiş cnm değerlendirdiysen sorun yok bugünüde değerlendir yrn bırak sık ilişkide iyi değil yumurta döllenemez hayırlısı olsun cnm

canım gün aşırı ilişki olsun inş.tutar:KK1:

X