Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

bende beklemeyi düşünüyorum zaten.

Canim subatin 27 sinde benimde ovulasyon gunumdu benim beklenen adet tarihim martin on ucu...yumurtlama tarihinden on dort gun sonra adet kanamasi gelir bu degismez senin nasil uc gun sonra oluyorki? Bence bu ay gec yumurtladin sende gecen ayki adet tarihinden hesapliyorsun....ovulasykn testinde halen ikinci cizgi gorunebilir bu normaldir...

Arkadaşlar merhaba, ben de bu ay ilk kez ovülasyon testiyle yumurtlama takibi yapıyorum. Son adet tarihim 21 şubat tı yaklaşık 30-31 günde bir regl oluyorum. İnternette yumurtlama günüm 9 mart gözüküyor. Testlerimin resmini ekleyeceğim. en üstteki 4 mart, sonraki 5 mart alttakide bugünkü testim. Daha koyulaşmasını beklemem gerekiyor mu yardımcı olur musunuz? $130306-1102(001).jpg

Arkadaşlar merhaba, ben de bu ay ilk kez ovülasyon testiyle yumurtlama takibi yapıyorum. Son adet tarihim 21 şubat tı yaklaşık 30-31 günde bir regl oluyorum. İnternette yumurtlama günüm 9 mart gözüküyor. Testlerimin resmini ekleyeceğim. en üstteki 4 mart, sonraki 5 mart alttakide bugünkü testim. Daha koyulaşmasını beklemem gerekiyor mu yardımcı olur musunuz?Eki Görüntüle 649361

Canım bayağı koyu görünüyo bence bugün ilişkilere başlayın gerekirse hiç gün atlamadan devam:KK6:çift çizgiyi gördükten en geç 2 gün içersinde yumurtan çatlyor canım.yani orda çift çizgiyi gördüğün gün değil.ama sen bugün başlaki içerde hazırda sperm bulunsun.rabbim gönlüne göre versin canım.

Canım bayağı koyu görünüyo bence bugün ilişkilere başlayın gerekirse hiç gün atlamadan devam:KK6:çift çizgiyi gördükten en geç 2 gün içersinde yumurtan çatlyor canım.yani orda çift çizgiyi gördüğün gün değil.ama sen bugün başlaki içerde hazırda sperm bulunsun.rabbim gönlüne göre versin canım.

Teşekkür ederim yanıtınız için. Bence de bu akşamı değerlendirmekte fayda var. Yarın tekrar test yapıcam. Eğer daha koyu çıkarsa ilişkiye devam :KK17:

Arkadaşlar merhaba, ben de bu ay ilk kez ovülasyon testiyle yumurtlama takibi yapıyorum. Son adet tarihim 21 şubat tı yaklaşık 30-31 günde bir regl oluyorum. İnternette yumurtlama günüm 9 mart gözüküyor. Testlerimin resmini ekleyeceğim. en üstteki 4 mart, sonraki 5 mart alttakide bugünkü testim. Daha koyulaşmasını beklemem gerekiyor mu yardımcı olur musunuz?Eki Görüntüle 649361

canım su en alttakı bayag koyu gorunuyor ben daha ıkı net cızgı goremedım hep bıras sılık teste devam

almayacaktim ama bu ay ovu testi almaya karar verdim yine..gecen hafta degil ondan onceki hafta pazrtesi regl baslangici kabul edersem benim bugun 16.gun mu oluyor..subat 28 cekiyor zaten..unuttum 17yada 18 inde gelmisti sanirim gectiimiz degil ondan onceki ctesi bitti.nasil geldi bitti anlamadim o ayri tabi.hep kahverengiydi :KK43: gecmi kaldim acaba adetlerim cok gec elir asiri duzensiz

testi yapmanın vakti önemlimidir kızlar yani sabah saatlerinde mi yapılmalı
ben bugün aldım eczaneden bulunmuyordu 5 tane var içinde sadece 15 tl
benim bugün 14.günüm 7gün geç kaldım ama bulmak zor oldu.
nasıl yapmalıyım fikir verirmisiniz

yok canım sabah yapma gun ıcınde yap ama hergun aynı saatte yapcaksın 4 saat ıcınde az sıvı alman lazım testen once cunku seyreltıyormus

almayacaktim ama bu ay ovu testi almaya karar verdim yine..gecen hafta degil ondan onceki hafta pazrtesi regl baslangici kabul edersem benim bugun 16.gun mu oluyor..subat 28 cekiyor zaten..unuttum 17yada 18 inde gelmisti sanirim gectiimiz degil ondan onceki ctesi bitti.nasil geldi bitti anlamadim o ayri tabi.hep kahverengiydi :KK43: gecmi kaldim acaba adetlerim cok gec elir asiri duzensiz

canım ayın kacında oldun kı

ya benim kafam karıştı. Çift koyu çizgiyi gördüğün akşamı değerlendir demiyorlar mı? Sonraki günlerde mi önemli??????????????:18:

canım gıtgıde sılıklesırse yumurtlama bıtmıs demektır ama bazen aralıklarla net cızgı cıktıgı oluyormus ben adet donemıne kadar devam edıcem sen kacıncı gununde yaklaın net cızgıyı

21 şubat sabah uyandığımda regl olmuştum sanırım gece oldu. Şubat 28 çekti. 8 gün ordan desek bugün de ayın 6 sı. 14.gün oluyor. Normalde 30 31 gün döngüm. Sanırım çizgi yarın daha net olur. Sende ilk kez mi deniyorsun bu ay

21 şubat sabah uyandığımda regl olmuştum sanırım gece oldu. şubat 28 çekti. 8 gün ordan desek bugün de ayın 6 sı. 14.gün oluyor. Normalde 30 31 gün döngüm. Sanırım çizgi yarın daha net olur. Sende ilk kez mi deniyorsun bu ay

ewt canım bende ılk yapıyorum bende gecen ay 19 unda oldum sen bayag koyu yaklamıssın benımkılerde fena sayılmaz ama ıste o ılk cızgıdekı kadar koyu olması gerekıyorya daha okadar koyulmadı benım ama belımde sancı var akıntıda var

enim adetimin bitiminin ertesi günüde çok koyuydu sonra silikleşti şimdi tekrar koyulaştı. Adet döneminde koyulaşıyor mu bu çizgi hep?

enim adetimin bitiminin ertesi günüde çok koyuydu sonra silikleşti şimdi tekrar koyulaştı. Adet döneminde koyulaşıyor mu bu çizgi hep?

bılmem ben adetten bı kac gun sonra aldım testı canım yapmadıgımdan bılmıyorum ama ıcınde takvım koyduklarına gore ona uymak gerekır sanırım belkıde regl donemınde lh hormonu yukselıyordur

bılmem ben adetten bı kac gun sonra aldım testı canım yapmadıgımdan bılmıyorum ama ıcınde takvım koyduklarına gore ona uymak gerekır sanırım belkıde regl donemınde lh hormonu yukselıyordur

Belki de :) bu arada yarın misafir gelecek temizlik yapıyorum bi taraftan da cevap veremezsem kusuruma bakma lütfen. Umarım sende en kısa zamanda bebeğine kavuşursun.

KAlın çift çizgiyi gördükten sonra o günü ve sonraki günü değerlendirdikten sonra beklemekten başka çare yok mu sizce kızlar

X