Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

canım ayın kacında oldun kı[/QU
ayin subat 18 inde(pazartesi) kahverengi basladi.ertesi gun ve sonraki gunler kanli kahverengi..ctesi az kahverengi ile aksami bitti.. eski mesajlarim varr(gecen ayki) hep duzensizdir hatta en erken geldii 10 gun gecikmelidir..bu aralar yumurtaliklarim agriyor..birde her wc ye gittigimde islagim.bir ara uzayan bir akinti gordum sonra berraklasip su gibi oldu

KAlın çift çizgiyi gördükten sonra o günü ve sonraki günü değerlendirdikten sonra beklemekten başka çare yok mu sizce kızlar

hayır canım illaki yumurtladım daha olmaz diye düşünmemek lazım.mesela oğlumda bana dr sonradan, adet gününe yakın günlerde olmuş demişti.ö yüzden gün aşrı mümkünse devam etmek lazım bence..

hayır canım illaki yumurtladım daha olmaz diye düşünmemek lazım.mesela oğlumda bana dr sonradan, adet gününe yakın günlerde olmuş demişti.ö yüzden gün aşrı mümkünse devam etmek lazım bence..

AAAAAAAAAa hadi canım ay çok sağol canım ya büyük bilgi bu. KAçırmamak lazım

Canim subatin 27 sinde benimde ovulasyon gunumdu benim beklenen adet tarihim martin on ucu...yumurtlama tarihinden on dort gun sonra adet kanamasi gelir bu degismez senin nasil uc gun sonra oluyorki? Bence bu ay gec yumurtladin sende gecen ayki adet tarihinden hesapliyorsun....ovulasykn testinde halen ikinci cizgi gorunebilir bu normaldir...

canım geç yumurtladım zaten şubatın 8 de adet oldum 14 günden itibaren yapmaya başladım testi hep silik çıktı 20 ve 21 gün net 2 çizgi çıktı yani adete 1 hafta kala yumurtladım belkide 2 defa yumurtladım 1 adet bttikten snra 2 de 20 günde çümkü aet bittikten 2 3 gün sonra beyaz yogun akıntım oldu bide 2 gndür akıntım oluyor ama çok az

Son düzenleme:
canım geç yumurtladım zaten şubatın 8 de adet oldum 14 günden itibaren yapmaya başladım testi hep silik çıktı 20 ve 21 gün net 2 çizgi çıktı yani adete 1 hafta kala yumurtladım belkide 2 defa yumurtladım 1 adet bttikten snra 2 de 20 günde çümkü aet bittikten 2 3 gün sonra beyaz yogun akıntım oldu bide 2 gndür akıntım oluyor ama çok az

bir ayda iki defa yumurtlanir mi ki?benimde bu ay oyle oldu..adetim bitti iki uc gun beyaz akinti geldi Allah Allah dedim..yumurtlama olmaz..7/8.gundu..sonraa bir haftadir da su gibi akintim var ..yani akintiyi yakaladimmi elastik gibi:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: ..bende adete yakin yumurtladigimi dusunuyorum gecen ay 10 gun ecikmeli geldiyse.7 ocakti.dedim demekki3/yada 4 unde yumurtladim ki 18 inde adet ldum??:KK53::KK53::KK53::KK53:

Arkadaşlar merhaba, ben de bu ay ilk kez ovülasyon testiyle yumurtlama takibi yapıyorum. Son adet tarihim 21 şubat tı yaklaşık 30-31 günde bir regl oluyorum. İnternette yumurtlama günüm 9 mart gözüküyor. Testlerimin resmini ekleyeceğim. en üstteki 4 mart, sonraki 5 mart alttakide bugünkü testim. Daha koyulaşmasını beklemem gerekiyor mu yardımcı olur musunuz?Eki Görüntüle 649361

Dün sanırım yumurtladım di mi arkadaşlar. Test çizgisinden daha koyu rengi yakaladım. Tam 15. günümde :KK30:Eki Görüntüle 651219

Bu resimde de alttaki bugünkü tesim. Renk açılmaya başlamış di mi? Şimdi dün ve ondan önceki gün ilişkimiz oldu. Bu gecede olması gerekiyor sanırım doğru mu biliyorum?:KK17: Hergece hergece biraz yorucu oluyo:KK17: $130308-1018.jpg

Bu resimde de alttaki bugünkü tesim. Renk açılmaya başlamış di mi? Şimdi dün ve ondan önceki gün ilişkimiz oldu. Bu gecede olması gerekiyor sanırım doğru mu biliyorum?:KK17: Hergece hergece biraz yorucu oluyo:KK17:Eki Görüntüle 651335

Evet canım bu gecede olsun garantiye al.inşallah yumurta ile sperm buluşur gerisi rabbime kalmış o ol derse olur canım.ondan sonrada 2-3 günde bir birliktelik olsun nasipse olur inşallah.

Bu resimde de alttaki bugünkü tesim. Renk açılmaya başlamış di mi? Şimdi dün ve ondan önceki gün ilişkimiz oldu. Bu gecede olması gerekiyor sanırım doğru mu biliyorum?:KK17: Hergece hergece biraz yorucu oluyo:KK17:Eki Görüntüle 651335

bende dun gordum cızgıyı barıs dıgerınden bıle koyuydu resım yuklemıyor sınır oldum bı oncekı gunde hafıf koyulastı dıye yapmıstık bugunde koyu cıkarsa bılmıyorum artık ya yorulduk yanı

canım en alttakı koyu yukarı dogru sılıklesıyor aslında bu hormon vucudumuzda hep var oyuzden pozıtıf sayılan deger c cizgısı kadar koyu ve ondan da koyu olandır sılıkler negatıf oluyor oyuzden yanı sılık olarak hep gorebılırsın bu aldanıp her gun yağacam dıye yorulma

canım en alttakı koyu yukarı dogru sılıklesıyor aslında bu hormon vucudumuzda hep var oyuzden pozıtıf sayılan deger c cizgısı kadar koyu ve ondan da koyu olandır sılıkler negatıf oluyor oyuzden yanı sılık olarak hep gorebılırsın bu aldanıp her gun yağacam dıye yorulma

Canım o zaman yumurtlama dönemimiz hemen hemen aynı. Bakalım inşallah ikimizde hamile kalırız bu ay:KK16: Senin beklenen adet tarihin ne zaman? Benim 22-23 Mart gibi olması gerekiyor.

kizlar yumurtalama doneminde(catlamasida olabilir) belirtileriniz arasinda gozkararmasi mide bulanmasi yada eksimesi var mi??dun aksam ben biraz kotu oldum cikaramasamda boazima eksi suyu geldi..esim yuzun bembeyaz olmus dedi.. adetime nerden baksan 10 gun 2 hafta var..birde hafif kasiklarim agiryor

bir ayda iki defa yumurtlanir mi ki?benimde bu ay oyle oldu..adetim bitti iki uc gun beyaz akinti geldi Allah Allah dedim..yumurtlama olmaz..7/8.gundu..sonraa bir haftadir da su gibi akintim var ..yani akintiyi yakaladimmi elastik gibi:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: ..bende adete yakin yumurtladigimi dusunuyorum gecen ay 10 gun ecikmeli geldiyse.7 ocakti.dedim demekki3/yada 4 unde yumurtladim ki 18 inde adet ldum??:KK53::KK53::KK53::KK53:

arkadaşlar siz akıntıdan bahsediyosunuzya nasıl oluyor bu yumurtladğn günlerde yoğunmu olur akıntı bi anlatın bana:26:

Valla bende öyle aman aman bi akıntı olmuyo, hamileykende olmadı:44:, benim yumurtlama döneminde göğüslerim ağrır, ve kasıklarımda bi rahatsızlık ağrı değilde bi hareketlilik guruldama felan hissediyorum:KK1: Bu arada hamileykende aynılarını hissetmiştim

arkadaşlar siz akıntıdan bahsediyosunuzya nasıl oluyor bu yumurtladğn günlerde yoğunmu olur akıntı bi anlatın bana:26:

kelin merhemi olsa once kendine surermis:KK52: adetim bitti biteli akintim var ne sulu kadinmisim yaaa:KK35::KK35::KK35::KK35::KK35::KK35::KK35::KK35:adetim bitti beyaz akintiydi.uc gun felan surdu.ondan hemen sonra bir haftada sulu yani renksiz akintim oluyordu.iki gundurde sulu akintiya hafif beyazlik geldi o da elastik gibi ama yarim saat sonra kayboluyor camasirimda :KK70: okadar islaklik ki afedersiniz cisimi kaciriyorum zannediyorum :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: benim duzensiz adetlerim duzenli olanlar bilgilendirise daha iyi olur..elimden geldigince bildigim konularda cevap vermeye calisiyorum..

X