Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

kızlar iyi akşamlar. Birşey sorucam sizce ovülasyon testi negatif çıksa ama parmakta uzayan akıntı gelirse ne olur? hangisine inanmak lazım sizce?

dün gece bi tartışma yüzünden birleşme olmadı malesef ve çok üzgünüm şu an :KK43: cevap için çok tşk ederim

evet ovülasyon testi

tartisma guinu tamda ovuluasyona denk geliyorsa yapacaginiz tek sey esinize yuz vermeden (kusmus gibi davranip) hafif ucuan guzel seyler giyinmek :) hem sizden ozur dileyecek hemde istediginiz olacak :)

bende dun ıtıbarı ıle basladım ovulasyon testıne aslında ıcınde takvım var ama ben bı kac gun onceden basladım dayanamadım ılk testımın resmı cektım pzartesı 3 gunluk koyucam bana yaorumlamada destek olursanız cok sevınırım

testi yapmanın vakti önemlimidir kızlar yani sabah saatlerinde mi yapılmalı
ben bugün aldım eczaneden bulunmuyordu 5 tane var içinde sadece 15 tl
benim bugün 14.günüm 7gün geç kaldım ama bulmak zor oldu.
nasıl yapmalıyım fikir verirmisiniz

Kestane kebap acele cevap piliz:KK66: kizlar yumurtlamamin ustunden 5gun gecti ustelik pozitifi cok bariz sekilde gordum testler de ama ustunden bes gun gecmesine ragmen testler hala pozitife yakin veriyor neden olakiresimde yukliycem net cikmasada yorumlariniz bekliyorum sizdede boylemi oluyor yoksa pozitiften bir kac gun sonra testler siliklesip kayboluyormu? Yardimci olursaniz sevinrim bu arada pco dilim arkadaslar... $20130303_014818.jpg $20130303_015056.jpg

merhaba arkadaşlar bende ovü testi kullanmaya başladım bu ay,lakin tecrübelerinize ihtiyacım var:KK1:ben 11.gün sabah yaptım(testte sabah yapın diyor ama burdaki başlıkta sabah yapmayn diyor anlamadım ki) ilk test te 2.çizgi nerdeyse tam netti,ben 28 günde bir olduğum için 14.gün olur 11.günde pozitf olmaz diyodum ama öyle çıktı bu gün yaptğm ise daha silik çıktı ben şimdi yumurtlama günlerindemiym yoksa bir kaç gün sonra mı olacak anlayamdım:26: yardımcı olun nolurrrrr

Kestane kebap acele cevap piliz:KK66: kizlar yumurtlamamin ustunden 5gun gecti ustelik pozitifi cok bariz sekilde gordum testler de ama ustunden bes gun gecmesine ragmen testler hala pozitife yakin veriyor neden olakiresimde yukliycem net cikmasada yorumlariniz bekliyorum sizdede boylemi oluyor yoksa pozitiften bir kac gun sonra testler siliklesip kayboluyormu? Yardimci olursaniz sevinrim bu arada pco dilim arkadaslar...Eki Görüntüle 646393 Eki Görüntüle 646394

arkadaşım senin testin farklıymış,idrara batırılanlardanmı? benimki kaset tipi olanlardan.bnde bu ay kullanmaya başladım ama hala çözemedim:26:

bende dun ıtıbarı ıle basladım ovulasyon testıne aslında ıcınde takvım var ama ben bı kac gun onceden basladım dayanamadım ılk testımın resmı cektım pzartesı 3 gunluk koyucam bana yaorumlamada destek olursanız cok sevınırım

canım kaçıncı gün bşladın sen?ben 11.gün başladım teste.ilk test nasıl çıktı senin

Arkadaşlar yumurtlama testine kaçıncı gün başlanmalı. Benim bugün 7. Günüm ve dün yaptığımda tamamen olmasa da bayağı koyuydu acaba erken olabilir mi yarından itibaren başlasam mı? Klomen kullanıyorum cuma doktora gittim 3 bi yanda 4 diğer yanda yumurta vardı. Klomenin etkisiyle pozitif çıkan var mi

Arkadaşlar yumurtlama testine kaçıncı gün başlanmalı. Benim bugün 7. Günüm ve dün yaptığımda tamamen olmasa da bayağı koyuydu acaba erken olabilir mi yarından itibaren başlasam mı? Klomen kullanıyorum cuma doktora gittim 3 bi yanda 4 diğer yanda yumurta vardı. Klomenin etkisiyle pozitif çıkan var mi

canım ben 11.gün başladım nerdeyse tam netti bu gün yaptım silikti bende daha anlayamadım bu işi:26: ilk kezmi kullanıyosun klomeni

Aylardır iilk defa ovülasyonda çift çizgiyi gördüm. Sanırım artık prolaktin değerim düştü. yksa görmezdim çift çizgiyi di mi kızlar?

canım kaçıncı gün bşladın sen?ben 11.gün başladım teste.ilk test nasıl çıktı senin

canım ben ayın 1 ınde baslamısım 10.gun baslamıs oluyorum canım normalde bugun baslamam gerekıyordu ıcındekı takvime göre ama ben dayanamadım.ılk test tten buyana renkte koyulmasma var ama ıcındekı bılgılye gore hala negatıf sayılıyor

arkadaşlar size bşey srucam bu ay ilk defa bende kullanyırum yumurtlama testini geçen ayın 27 28 de çift çizgiyi gördüm tabi bu frsatı değerlendirdik ve bu gn meraktan yne yaptım testi ve gayet belirgin bir şekilde 2 çizgi yne çıktı adetimede 3 gn var sizce hamile olablirmyim yumurtladıktan snra hala test pozitif çıkıyosa hamilesinizdr dye okumuştm bir yerde böyle bşey yaşayan oldumu cvap verirseniz çok sevinirim

arkadaşlar size bşey srucam bu ay ilk defa bende kullanyırum yumurtlama testini geçen ayın 27 28 de çift çizgiyi gördüm tabi bu frsatı değerlendirdik ve bu gn meraktan yne yaptım testi ve gayet belirgin bir şekilde 2 çizgi yne çıktı adetimede 3 gn var sizce hamile olablirmyim yumurtladıktan snra hala test pozitif çıkıyosa hamilesinizdr dye okumuştm bir yerde böyle bşey yaşayan oldumu cvap verirseniz çok sevinirim

Aa olabilir valla bence hemen bi gebelik testi yap

X