Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

BAT a 9 gün var haftaya ben de ovulasyon testi ile deneyeceğim. Bakalım

Arkadaslar acaba bu ne demek.ustteki gebelik testi alttaki ovulasyon testi.boyle bi durumla karsilasan oldumu aranizda.ne olur yardim edin.bide gebelik testini sabah ilk idrarla yapmadim
canimm sonuc ne merak ettim bende ayni durumla karsilastim ne oldugunu anlamaya calisiyorum

merhaba kizlar umarim benide araniza alirsiniz. baska bi konuda acmistim ama burda da yazmak istedim
ben en son 20.eylulde adet oldum ve 23.ekimde adet olmam gerekiyordu ama hala olmadim dun butun gun ha oldum ha olcam sanci cektim ve gecede devam etti tammam simdi oldum diyorum ama yine yok bisey bugun butun agrilar yok oldu. hic bir belirtim yok adet belirtilerim haric.

burda okuduktan sonra perdembeden beri ovulasyon testi yapiyorum ve aninda iki cizgide kop koyu oluyor bugun diger cizgi daha koyu oldu siyaha donuk.

acaba bende hamilemiyim ne dersiniz

kızlar bana da yardım edin sat 3 ek,m bunlarda ovu testlerım koyulasıyolar . 20 ekımde koyuydu sonra acıldı rengı 23 ekımden berı de gene koyu çıkmaya başladı?

Eklentiler

• 10744591_1561726030713035_2016281281_n.jpg
    119,1 KB · Görüntüleme: 787
yorum yapıcak yok mu

Eklentiler

• ovulas.jpg
    85,3 KB · Görüntüleme: 716
Herkese güzel bir hafta dilerim öncelikle. bir konuda yardımınızı rica ediyorum. Yumurtlama takibi hem ovulasyon testi hem de doktorumla yumurtam geçen hafta salı günü çatlamıştı. onun iki gün öncesi ve çatladığı gün çalışmalarımız oldu. bu durumda ben adetimin 12 günü yumurtladım. yumurtladıktan 5 gün sonra bu ilk defa oluyor aşırı derecede kasık ağrısı çekiyorum ve göğüslerim acıyor sanki regl olacakmışım gibi. ancak bat 21 Kasım.adetim çok düzenlidir 28 günde bir gelir. bugün sırf meraktan tekrar ovulasyon testi yaptım ve yine C ile T çizgisi aynı koyulukta. hiçbir anlam veremedim. Bu durumu yaşayanlar var mı. yoksa benim hormonlarım mı delirdi artık. ya bir umut hamilelik olabilir mi.

Canım sanırım döllenmeden 5 gün sonra rahme yerleşiyormuş ve yerleştikten sonra beta hcg değerleri artmaya başlıyor. Bana erken gibi geldi bu süre. Emin olmak için kan tahlili yapabilirsin. Belki de 2. kez yumurtlamışsındır

merhaba 1 haftadır yazdıklarınızı okuyorum ve ovulasyon testinin nasıl birşey olduğunu vede sonuçlarının doğruluğundan şüphe ediyordum.fakat görüyorum ki ovulasyon testi sayesinde birçok kişi çocuk sahibi oluyor bunun kullanımı nasıldır peki bunu merak ediyorum yardımcı olursanız sevinirim ..

Canım daha önce hamilelik testi kullandıysan bilirsin. Kullanımı ona benziyor. Zaten ayrıntılı bilgi çıkıyor testlerin içinden. Yumurtlamadan 24-36 öncesi test çizgisi kontrol çizgisi ile aynı koyulukta çıkıyor. İnşallah hakkında hayırlısı olur...

anladım cok teşekkür ederim bu konuda bilgi verdiğiniz için aynı zamanda ilgilendiğiniz için ...inşll ben ilk defa deneyeceğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…