Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

arkadaslar normalde adetime 3 gun var asilama oldum bu ay ...clearblue nun digital ovulasyon testi var ama kitin icinden test aparatini cikartigimizda C ve T kismi goruluyor ... O nedenle acaba bu testlerle hamis miyim degil miyim bakabilir myimmm

arkadaslar normalde adetime 3 gun var asilama oldum bu ay ...clearblue nun digital ovulasyon testi var ama kitin icinden test aparatini cikartigimizda C ve T kismi goruluyor ... O nedenle acaba bu testlerle hamis miyim degil miyim bakabilir myimmm
Canim eger iki cizgide ayni koyulukta cikarsa hamilesin demek. Ama ovulasyon testinde iki cizgi her zaman cikiyo onemli olan iki cizgininde ayni koyulukta veya daha koyu olmasi gerekiyo. Insallah hamilesindir canim.

Canim eger iki cizgide ayni koyulukta cikarsa hamilesin demek. Ama ovulasyon testinde iki cizgi her zaman cikiyo onemli olan iki cizgininde ayni koyulukta veya daha koyu olmasi gerekiyo. Insallah hamilesindir canim.

COK TESEKKUR EDERUM KIRLANGICCC INSALLAH .. 2 GUN DAHA VAR KAN TESTIME .. AMA BUGUN SABAH REGLI AGRISI GIBI AGRIYLA UYANDIMMM

Ilk defa böle çıktı ... Anlayamadım ... Bir bakar mısınız ??

Eklentiler

• image.jpg
    1 MB · Görüntüleme: 777
COK TESEKKUR EDERUM KIRLANGICCC INSALLAH .. 2 GUN DAHA VAR KAN TESTIME .. AMA BUGUN SABAH REGLI AGRISI GIBI AGRIYLA UYANDIMMM
Hamileliktede boyle agrilar olabilir canim. Benim agrim olmustu ve hatta kahverengi akinti geldi ben adet oluyorum diye dusunmustum. Insallah hamilesindir haberini bekliyorum.

Hamileliktede boyle agrilar olabilir canim. Benim agrim olmustu ve hatta kahverengi akinti geldi ben adet oluyorum diye dusunmustum. Insallah hamilesindir haberini bekliyorum.
Cnm bende 5 hftlık hamileyim benimde belim be kasıklarım çok ağrımıştı hasta olmayı beklerken hamile oldum öğrendim inş hamilesindir

MALESEF ARKADASLARIMMMM SONUCUMU BUGUN ALDIM NEGATIV .. HAYIRLISI OLSUN DIYELIMMM

Canim peki 8 gun kala hic ovulasyon testi yaptin mi yaptiysan cizgi nasildi?

Canim peki 8 gun kala hic ovulasyon testi yaptin mi yaptiysan cizgi nasildi?
Hayir canim yapmadim kan testinde negatif cikinca olmadi diye dusundum. Ama zaten yapsamda cikmazdi ikinci cizgi cunku hormonlar cogaldiginda cikiyo ve benim kanda hcg 0.7 cikmisti. Beklemek en dogrusu ama cok zor zaman gecmiyo beklerken :)

Hayir canim yapmadim kan testinde negatif cikinca olmadi diye dusundum. Ama zaten yapsamda cikmazdi ikinci cizgi cunku hormonlar cogaldiginda cikiyo ve benim kanda hcg 0.7 cikmisti. Beklemek en dogrusu ama cok zor zaman gecmiyo beklerken :)

Ben yapiyorum negatif cikiyor bata 7 gun aldi beklemek cok zor ya cevabin icin tesekkur ederim canim.

Ben yapiyorum negatif cikiyor bata 7 gun aldi beklemek cok zor ya cevabin icin tesekkur ederim canim.
Rica ederim canm. Evet beklemek cok zor gunler gecmek bilmez. Bende oyleydim zaten o yuzden bekleyemeyip kan testi yaptirmistim. Test icin daha cok erken en azindan regl gunune kadar bekle daha oncesinde cikmiyo cunku. Bebegin dollenip rahime yerlesmesi ve hormonlarin yukselmesi biraz zaman aliyo. Sabretmekten baska yapacak bisey yok. Kendine oyalanacak bisey bul. Dusunmemeye calis yoksa hic gecmiyo. Insallah hayirli haberler verirsin.

Insallah canim benim ya rabbimde senin gonlune gore versin bana moral verdin allah evlatlarini sana bagislasin. Zaten adete 2 3 gun kala asiri sinirli oluyorum sinirli halimden adet olacagimi anliyorum baskada bi belirtim olmuyor zaten. Keske gogus siskinligi sivilcelenme karin sisligi vs olsa ama bende de sinirlilik oluyor simdilik kasik agrisindan baska belirti yok ama bakalim mecburi beklemedeyim.

Canim hamilelik ve adet belirtileri birbirine benziyo. Insallah hamilesindir. Bende merak ediyorum ve haberini bekliyorum.

Ovulasyon testimi adetime iki gun varken yaptim negatif cikti simdi adet tarihimi beklemedeyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…