Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Kizlar testlerime bakarmisiniz 11.gunu az once yaptim hergun ayni saatte yaptim 27 gunde bir de adet oluyorum c olan kisimda tam koyu degil ama testten sanirim hepsinde oyle çünkü
bugun iki cizgide ayni koyulukta

Eklentiler

• 20141111_202030.jpg
    20141111_202030.jpg
    2,7 MB · Görüntüleme: 851
Kizlar testlerime bakarmisiniz 11.gunu az once yaptim hergun ayni saatte yaptim 27 gunde bir de adet oluyorum c olan kisimda tam koyu degil ama testten sanirim hepsinde oyle çünkü
bugun iki cizgide ayni koyulukta
slm canım bende 28 günde bir oluyorum.18.gün doktora gittim yumurtlama olmuşmu diye doktor yumurtlamamışsın dedi.dün akşam da doktordan geldikten sonra akıntım vardı test yapayım dedim.baktım iki çizgi koyu ama adetimin 24.günü anlamadım yani benmde sürekli hafif çizgi çıkıyodu.

Kizlar tüp bebek transferinin 10 günü bugün evde ovulasyon testi yaptım sonuç bu yorumları bekliyorum. ..

Eklentiler

• 20141121_205340.jpg
    20141121_205340.jpg
    804,6 KB · Görüntüleme: 832
Kizlar tüp bebek transferinin 10 günü bugün evde ovulasyon testi yaptım sonuç bu yorumları bekliyorum. ..
Bence pozitif.çünkü yumurtlama tarihi dışında silik çıkması gerekiyordu renkler eşit görünüyor bu da gebelik işareti.o çizgiyi koyu yapan hormonla hamilelik hormonu aynı değil de galiba benzerlik gösteriyordu.

Bence pozitif.çünkü yumurtlama tarihi dışında silik çıkması gerekiyordu renkler eşit görünüyor bu da gebelik işareti.o çizgiyi koyu yapan hormonla hamilelik hormonu aynı değil de galiba benzerlik gösteriyordu.

Tşkler cnm inşallahhhh öyledir bugün test tarihim bakalım hayırlısı ile...

Allah hamile olmak isteyen herkese nasip etsin arkadaşlar ben de bu konuları çok okuyordum ve evet ovulasyon testi adet günü geçtikten sonra iki çizgi çıkıyorsa hamile olma ihtimali yüksek. Kendim denedim gördüm.
Tam 1,5 yıl uğraştım hamile kalanilmek için her ay gebelik ihtimali olma durumu çok stresli. Tam diyet yapamazsın, lazere gidemezsin yıllık spor salınuna üye olanazsın kilo alırsın ve en gıcığı regl olunca hüsrana uğrarsın. Bir de akrabalardan veya çevreden çocuk istediğinizi bilenler varsa kendilerince sizin için üzülürler lüzumsuzlar ya da moral bozmak için öyle derler. Benim bir kızım var ranza almıştık eşimle ona hem şimdi evimizde kalanlar yatsın diye sonra da kardeşi yatar diye düşündük hep ikinciyi düşünüyorduk çünkü hamile kalamadığım için salak kuzenlerin bazıları ranzayı görüp çok üzülmüş benim adıma
Eğer bir yıldır uğraşıyorsanız tavsiyem eşinizle birlikte doktora gidin ve kafanızın içini rahatlatın hiç stres yapmayın bol bol dua edin olacak.bizde sorun eşimdeymiş varikosel ameliyatı oldu 3. Ay bebek geldi bu sefer erkek ve bir iki haftaya kadar doğacak inşallah. Şu an evde beklemedeyim. Lüzumsuz akrabaların bazıları bu herşey yolunda gidiyor ya bu seferde cinsiyeti erkek değildir belki bu da kızdır öyle örnekler çok diyip duruyorlar. Ne farkeder dedim ben de sağlıklı olsun önemli değil. Ama bazı insanlar sizin problemlerinizle mutlu olur beslenir o yüzden özel konuları çok güvendiğiniz yakınlar dışında kimse ile paylaşmamak en iyisi :)

Adete bi hafta kala çizgi silik çıkıp, adettten 2-3 gün önce yada adet günü koyulaşabilir mi arkadaşlar.? Yani bi hafta önce ovulasyon testinde silik çıktıysa kesin yok mu demeliyiz.. Böyle olup sonradan çizgisinin koyulaştığını söyleyen duydunuz mu hiç.?

kızlar 19 Kasım yumurtlama testim pik yaptı 20 Kasım silindi 21 Kasım yok oldu tamamen.
Bugün meraktan yaptım ama silik çizgi gene belirdi.
sizce bir işaret olabilir mi regl 9 gün var

Merhaba kizlar yarin adet gunum ve ovulasyon testi yaptim boyle cikti anlsmadim gitti bende pko oldugu iicinmi hep lh yuksek cikiyo anlamadim ikiside ayni koyulukta

Eklentiler

• 20141126_215048.jpg
    20141126_215048.jpg
    2,4 MB · Görüntüleme: 808
Kızlar 6 aylık bir bebeğim var ve 2. reglim gecikti.evde geçen yıldan kalma ovu testi vardı yaptım ve pat diye çift çizgi hemde en koyusundan. gebelik testi yapmaya korkuyorum ya hamileysem.bebeğim daha çok küçük ne olur bu testin yanılma payı olduğunu söyleyin :KK43:( Allah isyeten herkese nasip etsin bu arada ama bana da isteyince nasip etsin :KK43:

Kızlar 6 aylık bir bebeğim var ve 2. reglim gecikti.evde geçen yıldan kalma ovu testi vardı yaptım ve pat diye çift çizgi hemde en koyusundan. gebelik testi yapmaya korkuyorum ya hamileysem.bebeğim daha çok küçük ne olur bu testin yanılma payı olduğunu söyleyin :KK43:( Allah isyeten herkese nasip etsin bu arada ama bana da isteyince nasip etsin :KK43:

canım test yapmadan bilemeyiz. ama ovilasyon pozitif verdi ise gebelik olabilir.
bence hemen gebelik testi yapmalisin

canım test yapmadan bilemeyiz. ama ovilasyon pozitif verdi ise gebelik olabilir.
bence hemen gebelik testi yapmalisin
bende ondan korkuyorum ben ilk hamileliğimi de öyle öğrendim ama şuan test yapmaya korkuyorum böyle bişeye hazır deilim henüz..Rabbim hayırlısını versin diyip birkaç gün daha beklemeyi düşünüyorum.belki yeni doğum yaptığımdan ve emzirdiğimden öyle çıkmış olabilir.yani inşallah öyledir.

bende ondan korkuyorum ben ilk hamileliğimi de öyle öğrendim ama şuan test yapmaya korkuyorum böyle bişeye hazır deilim henüz..Rabbim hayırlısını versin diyip birkaç gün daha beklemeyi düşünüyorum.belki yeni doğum yaptığımdan ve emzirdiğimden öyle çıkmış olabilir.yani inşallah öyledir.

inşallah hakkında neyse hayırlısı o olsun ama korunmadiysaniz ( Sütüm korur dediyseniz ki çoğu kişi böyle kaldi)
istenmeyen gebelik oluşabilir

inşallah hakkında neyse hayırlısı o olsun ama korunmadiysaniz ( Sütüm korur dediyseniz ki çoğu kişi böyle kaldi)
istenmeyen gebelik oluşabilir
yok canım zaten ilk ilişki çok geç oldu ve böyle bişeyi riske atamazdim kondomla korunduk hep ki çok guvendigimiz bir markayla.ama hepsinde ihtimal var ben mide bulantilarim adet gecikmesi ve sutumun azalmasindan sonra şüphelendim ve ovu testi yaptım.sonucu goruncede tırstım açıkçası. gecen yıl yine bu topige ovu testiyle hamile olduğumu öğrendim yazmıştım.sanirim yarın test yapıcam korkunun ecele faydası yok.

yok canım zaten ilk ilişki çok geç oldu ve böyle bişeyi riske atamazdim kondomla korunduk hep ki çok guvendigimiz bir markayla.ama hepsinde ihtimal var ben mide bulantilarim adet gecikmesi ve sutumun azalmasindan sonra şüphelendim ve ovu testi yaptım.sonucu goruncede tırstım açıkçası. gecen yıl yine bu topige ovu testiyle hamile olduğumu öğrendim yazmıştım.sanirim yarın test yapıcam korkunun ecele faydası yok.

Anladım Birtanem bençedə bir dene bakalım inşallah yoktur.
banada yaz ama merak içindeyim..

Kızlar bende yeni katıldım. Ovül testi, ateş ölçümü ve preseed jeli kullandım bu ay. Adetime 10 gün var hala ateş ölçmeye devam ediyorum. Bu şekilde hamile kalan var mı?

Evet ovulaayon test gebelik te gosteriyor benim yumurtlamadan sonra negatifti şimdi koyulasti ve gebelik teslim silik çıkti :)

Eklentiler

• 20141130_084144.jpg
    20141130_084144.jpg
    314,3 KB · Görüntüleme: 807
X