Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

adetin gecmismiydi canimm Allah kucagina almayi nasip etsin insallah hamilesin darisi basimiza:)

yok canım 4 gün kala çok silik çıktı.
şimdi 2 gün kaldı bu sabah dahada belirgin.
koydeyim çarşamba donucez.
ozaman kan testi yaptırım.
Sağol Birtanem inşallah sizlerede verir Rabbim

Yardim istiyorum kizlar .. Kahvaltidan sonra aklima dustu ovulasyon testi taptim. 2 saat beklemedim ama ikinci cizgi silik cikti. Klomen ve ovitrelle den sonra asilama yapildi. Bat 5 aralik ama zaman azaldikca sabirsizlaniyor insan. Ekliyorum fotoyu bi bakar misiniz?

Eklentiler

• IMG_20141201_113311.jpg
    2,8 MB · Görüntüleme: 711
KIZLAR BENİM BEKLENEN ADET TARİHİM 2 GÜN GEÇTİ OV.TESTİ YAPIYORUM 2.ÇİZGİ AZ BELİRGİN ÇIKIYOR...ACABA HAVA DEĞİŞİKLİĞİNEN Mİ Kİ NE

normalde de 2 . cizgi cıkıyormuydu mesela benim yumurtlama olduktan iki gün sonra yaptım hiç ikinci cizgi cıkmıyordu seninde yumurtlamadan sonra cizgi hiç cıkmıyor şimdi adetine yakın cıkıyor sa ihtimal var bazılarının lh hormonu hep salgıyor muş o zaman silik cizgi sürekli cıkıyormuş şimdi adetime 2 gün var yapıyorum iki cizgi cıkıyor akşama test yapacam gebelik testi bakalım ne olacak

KIZLAR BENİM BEKLENEN ADET TARİHİM 2 GÜN GEÇTİ OV.TESTİ YAPIYORUM 2.ÇİZGİ AZ BELİRGİN ÇIKIYOR...ACABA HAVA DEĞİŞİKLİĞİNEN Mİ Kİ NE

merhabalar, benim de adet tarihim geçti (gerçi ara sıra geciktiği oluyor)
yaptığım 2 gebelik testi de negatif çıktı. dün yeni aldığım ovulasyon testini denedim , o silik çıktı. ovulasyon testleri konusunda çok bilgim yok. acaba gebelik hakkında bilgi verir mi arkadaşlar?

balar, benim de adet tarihim geçti (gerçi ara sıra geciktiği oluyor)
yaptığım 2 gebelik testi de negatif çıktı. dün yeni aldığım ovulasyon testini denedim , o silik çıktı. ovulasyon testleri konusunda çok bilgim yok. acaba gebelik hakkında bilgi verir mi arkadaşlar?​
Inşallah canim ya..hayırlısıyla nasip olsa bi

normalde de 2 . cizgi cıkıyormuydu mesela benim yumurtlama olduktan iki gün sonra yaptım hiç ikinci cizgi cıkmıyordu seninde yumurtlamadan sonra cizgi hiç cıkmıyor şimdi adetine yakın cıkıyor sa ihtimal var bazılarının lh hormonu hep salgıyor muş o zaman silik cizgi sürekli cıkıyormuş şimdi adetime 2 gün var yapıyorum iki cizgi cıkıyor akşama test yapacam gebelik testi bakalım ne olacak​
Canim geçmiş aylarda adetime yakin yaptigim oldu ama hatırliyorum 2.cizgi çıkmamisti hatta .hatta bir ara yumurtlama gunumu bulabilmek içinhergün yapıyordum gene cikmadi cikmadi sonra cikti.
.ha bu ay bunu gördükten 15 dk sonra gebelik testi yaptin birseycikler yok( o da silkk ciksaydi canım gebelik testi sabah ıdrarila yapilmali imiş bildigim kadariyla hatta bununla ilgili konu acmistim bir arkadasgebelk testini 15 dk sonra yaptirdigindan dolayi cikmamis olabilir dedi..hayırlısıyla gönlümuzden geçenler nasip olur inşaAlah

rendim. bilgilenmeme katkı sağlayan herkese çoooooooooookkkkkk teşekkür ederim. bu ay ilk kez ovulasyon testini denedim ve şu an hamileyim burada yazılanlardan yola çıkarak ovulasyon testini kullanmaya devam ettim. reglime 3 gün kala çift çizgiyi gördüm ve acaba yanlış olabilir mi diyerek 2 gün tekrar ettim. bugünde pozitif görünce korka korka kan testi yapmaya
karar verdim. sonuç 96,3 umarım dileyen

Yahu ben niye cevaplayamiyorum ((​

Son düzenleme:
Bu da bugünkü ov.testim ¿¿
ov.testi ile hamileligini ogrenen haninlar ne dersiniz yorum yapar misiniz

Eklentiler

• 20141201_192452.jpg
    2,9 MB · Görüntüleme: 743
Bu da bugünkü ov.testim ¿¿
ov.testi ile hamileligini ogrenen haninlar ne dersiniz yorum yapar misiniz
Canim adetine kaç gün var? Bir de daha önce test yaptiysan koyuluğu nasildi? Benim reglime yakin koyulasmaya başladı. Reglime iki gün varken yine test yaptim. Daha belirgin olduğu için kan testi yaptirdim ve arife günü hayatimiza katildigini öğrendim minigimin. İnşallah isteyen herkes bu duyguyu tadar.

En son 3 kasimde adet oldum 28 gunde bir genelde. Daha once de adetime yakin hamilelikten suphelenip ov.testi yapmıştım.tekkoyu cizgi olduguni hatırlıyorum....son 2/3 gündür yapiyorum boylr cikiyor silik sayilir aslinda. Cmt gunu ogleye dogru ilk yaptim 2.cizgi biraz çıkıncagebelik testi vardi son 1 tane onu yaptim tek cizgi cikti( ama son gunlerde boyle..bilemedim hayirlisi

Canim benim yumurtlamadan sonra çizgi yok gibiydi. Sonra senin testindeki gibi cikti. İdrar testleri hemen cikmayabiliyor canim. Hormonlarinin belli düzeye gelmesi gerekiyor. Kan tahlilinde cikabilir ki arkadasima öyle oldu. Umitlendirmek istemiyorum seni cok fazla ama bence kan tahlili yaptir. Hem adet tarihinde gelmiş. Belirsizlik biter senin için. İnşallah buradan hayirli haberlerini aliriz

Merhabalar bende uzun zamandir uzaktan uzaga formu takip eden birisiyim. Bugun de artik benimde katilmam gerekli diye dusundum.bende bu ay ovulasyon testi kullandim. Yumurtlama oldu degerlendirildi ve testi yapmaya devam ettim. Tabiki siliklesti.ama baya bi kafama takar oldum.sonra kendine gel dedim cunku psikolojim bozulacak dedim.ama ikigun once test tekrardan koyulasmaya basladi. Tabi o heyecanla gebelik testi yaptim negatif doktora sordum kanda cikar mi diye erken cikmaz dedi.ama ben kafama koydum gittim kan tahlilide yaptirdim o da negatif. Tabi daha regli gunume hic yoksa bes gun var bakalim ne olacak :))))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…