Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Arkadaşlar bugün ovülason testi yaptım 2. cizgi yani T çizgisi silik çıktı ama uzaktan bakınca da belli ediyor kendini.
BUnu hamileliğe yorabilir miyim acaba. Haftaya kadar beklemeyi düşünüyorum kan tesi için adetime 8-9 gün kaldı.
Evet canim beklemelisin bencede. Ovulasyon testinde silik cizgi her zaman cikiyo onemli olan ikinci cizgininde ilk cizgi gibi koyu olmasi. Kan testindede hemen cikmiyor cunku ben adetime 8 gun kala falan yaptirdim ve negatifti. Adet gunumde kahverengi akintim geldi devami gelmeyince ovulasyon testi yaptim ikinci cizgi cok koyu cikti. Yinede inanamadim yarim saat sonra tekrar test yaptim yine koyu cikti ve hemen kan testi yaptirmaya gittim hamileymisim. Ama 1 hafta once yaptirdigim kan testi 0.7 cikmisti yani negatifdi. O yuzden emin olmak icin adet gunune kadar bekle.

Evet canim beklemelisin bencede. Ovulasyon testinde silik cizgi her zaman cikiyo onemli olan ikinci cizgininde ilk cizgi gibi koyu olmasi. Kan testindede hemen cikmiyor cunku ben adetime 8 gun kala falan yaptirdim ve negatifti. Adet gunumde kahverengi akintim geldi devami gelmeyince ovulasyon testi yaptim ikinci cizgi cok koyu cikti. Yinede inanamadim yarim saat sonra tekrar test yaptim yine koyu cikti ve hemen kan testi yaptirmaya gittim hamileymisim. Ama 1 hafta once yaptirdigim kan testi 0.7 cikmisti yani negatifdi. O yuzden emin olmak icin adet gunune kadar bekle.

Haklısın canım. Ama ben doktora gideceğim başka rahatsızlığım için ilaç yazarsa diye endişeliyim.
Kanda çıkmaz ilaç verirse ilerde sorun olur mu acaba ilaç kullanımı.

Arkadaşlar bugün ovülason testi yaptım 2. cizgi ya çizgisi silik çıktı ama uzaktan bakınca da belli ediyor kendini.
BUnu hamileliğe yorabilir miyim acaba. Haftaya kadar beklemeyi düşünüyorum kan tesi için adetime 8-9 gün kaldı.
Canm bekle bence cunku lh tum kadinlarda her zamn bulunuyor ondan silik cikar ama hamileysen c den daha koyu oluyomus

Haklısın canım. Ama ben doktora gideceğim başka rahatsızlığım için ilaç yazarsa diye endişeliyim.
Kanda çıkmaz ilaç verirse ilerde sorun olur mu acaba ilaç kullanımı.
Eger rahatsizligin acil bir durum degilse regl gunune kadar bekle canim ne olur ne olmaz riske atma zaten doktorlar gebelik suphesi olanlara vermiyor ilac. Eger acilse hamile olabilirim dersen ona gore ilac verir en azindan doktorun. Cok gecmis olsun

Canm bekle bence cunku lh tum kadinlarda her zamn bulunuyor ondan silik cikar ama hamileysen c den daha koyu oluyomus

bugünde yaptım aynı silik T çizgisi sanırım değilim hamile bilemedim.

Eger rahatsizligin acil bir durum degilse regl gunune kadar bekle canim ne olur ne olmaz riske atma zaten doktorlar gebelik suphesi olanlara vermiyor ilac. Eger acilse hamile olabilirim dersen ona gore ilac verir en azindan doktorun. Cok gecmis olsun

sordum canım bir yan etkisi yokmuş ilaç0alrın ama umudum bu aya kaldı. ekim ayında güzel haber alırım umarım

bugünde yaptım aynı silik T çizgisi sanırım değilim hamile bilemedim.

sordum canım bir yan etkisi yokmuş ilaç0alrın ama umudum bu aya kaldı. ekim ayında güzel haber alırım umarım
Insallah canim rabbim en kisa surede hayirli bi evlat nasip etsin sanada tum isteyenlere de. Ben ovulasyon testi kullanarak hamile kaldim umudum yoktu ama rabbim nasip etti cok sukur. Insallah sende en yakin zamanda guzel haberler verirsin burdan.

Insallah canim rabbim en kisa surede hayirli bi evlat nasip etsin sanada tum isteyenlere de. Ben ovulasyon testi kullanarak hamile kaldim umudum yoktu ama rabbim nasip etti cok sukur. Insallah sende en yakin zamanda guzel haberler verirsin burdan.
Birde ovulasyon testi adet gununde yada bi iki gun once belli ediyo hamileligi. Bende yaptim hep silikti. Soyledigim gibi adetimden 1 hafta once kan tahlilim bile negatif cikmisti ki kan tahlili dogruluk payi cok yuksek. O yuzden sen yinede dikkat et belki vardir bebis insallah.

Amin canım. Allah uzun süre bekleyenlere nasip etsin başta, inşallah güzel haber veririm kısa zamanda.:)

[QUOumutluyum45, post: 36685822, member: 620904"]Canınm akşam çok mutluyum ovulasyon testi de yaptım akşam iki çizgide çok koyu çıktı bugünde kan testi yaptırdım ondada gebelik çıktı ben dualarıma kavuştum inşşallah sende hamişsindir
Cok sevindim senin için canm malesef ben dun regl oldum bu ayda olmadi :KK43: yarin doktora gidicem yine zor bir ay beni bekliyo dua et bizim icin[/QUOTE]
cnm rbbim inşallah gönlüne göre verir isteyen herkese versin inş ayın 10 unda dktra gidicez nasipse keseyi görcez rabbim sizlerede nasip etsin

Cok sevindim senin için canm malesef ben dun regl oldum bu ayda olmadi :KK43: yarin doktora gidicem yine zor bir ay beni bekliyo dua et bizim icin
cnm rbbim inşallah gönlüne göre verir isteyen herkese versin inş ayın 10 unda dktra gidicez nasipse keseyi görcez rabbim sizlerede nasip etsin[/QUOTE]
Amin canım inş hayırlısıyla alırsın bebeğini kucağına :)

Ekleyebilirsem bi foto Paylaşicam.. sanırım gerekli cevaptir :)
20140906_010004-1.jpg

Benim değil kardeşimin testleri :) ben bu ay aldım daha yeni başladım kullanmaya. Bu konu geldi aklıma hazır ikiside varken deneyelim dedik. Tüm isteyenlere nasip olur inş :)
Hayırlısıyla kucağına almak nasip olsun :) Darısı tüm isteyenlere

X