Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Slm arkadaşlar yazışarınızı hep takip ediyordum yeni aranıza katıldım bende anne olmak çok istiyorum ltfn bana yardımcı olurmusunuz ben 27 tem adet oldum ovulasyon test kullanıorum 16 17 ağst çift çizgi kopkoyu çıktı ve ben o günleri ii değerlendirdim sizce sonuç ne olur

Hayırlısıyla inş olur canım benimde sat 29 temmuz beklemedeyim 20 ve 21. gün koyu çizgiyi yakaladım değerlendirdim dur bakalım inş güzel haberlerimizi veririz

Kizlar merhaba. Bugun adetimin 23.gunu ve diger adetime 5-6 gun var. Evde ov.testi vardi dayanamadim yaptim.belki gebelik varsa gosterir diye. Cookk silik ikinci gorundu. Negatifte denebilir yani. Ov. Testi gebelik varsa kesin cift mi cikiyor

kızlar bende sırf meraktan yapmıştım ovulasyon testini adetim geçtikten sonra gerçi ben gebelik testiyle öğrenmiştim ama dedim ya sadece meraktan elimde de bitane kalmıştı yaptım ve sonuç bu şekilde yani şunu dicem gebelik varsa gerçekten yumurtlamadaki gibi pozitif sonuç veriyor ALLAH isteyen herkesin kalbine göre versin

gebelik testi ise hamile gibi görünüyo..
ama oluvasyon testi ise çok koyu olması gerekir..hamile değilsin sanki..

QUOTE="umutluyum45, post: 36674115, member: 620904"]Eki Görüntüle 1229093 cnö biraz önce test yaptım dikkatli bakarsan çooookk silik çıktı ikinci çizgi acaba hamilemiyim[/QUOTE]
Canm cizgi var gibi ins dogrudur kan testi yaptirsana kesin cikar benimde bugun gunum ovulasyon testi yaptim cizgi cikti ama c cizgisi kadar koyu degil beklemedeyim ins ikimizinde vardir ya

QUOTE="umutluyum45, post: 36674115, member: 620904"]Eki Görüntüle 1229093 cnö biraz önce test yaptım dikkatli bakarsan çooookk silik çıktı ikinci çizgi acaba hamilemiyim
Canm cizgi var gibi ins dogrudur kan testi yaptirsana kesin cikar benimde bugun gunum ovulasyon testi yaptim cizgi cikti ama c cizgisi kadar koyu degil beklemedeyim ins ikimizinde vardir ya[/QUOTE]

Canınm akşam çok mutluyum ovulasyon testi de yaptım akşam iki çizgide çok koyu çıktı bugünde kan testi yaptırdım ondada gebelik çıktı ben dualarıma kavuştum inşşallah sende hamişsindir

Cab
. Canım tebrik ederim Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah.senin bu en son yüklediğin resim bhcg mi lh mi?yani gebelik testi mi silik çıkan?
Cnm çok saol o silik çıkan gebelik testi aynı anda ovulasyon testide yaptım onun 2 çiGiside kalın ve koyuydu .ksra bkma giremedim msjına yeni cvp verdim inş sende en kısa zmnda bu duyguyu yaşarsın

[QUOumutluyum45, post: 36685822, member: 620904"]Canınm akşam çok mutluyum ovulasyon testi de yaptım akşam iki çizgide çok koyu çıktı bugünde kan testi yaptırdım ondada gebelik çıktı ben dualarıma kavuştum inşşallah sende hamişsindir[/QUOTE]
Cok sevindim senin için canm malesef ben dun regl oldum bu ayda olmadi yarin doktora gidicem yine zor bir ay beni bekliyo dua et bizim icin

Arkadaşlar bugün ovülason testi yaptım 2. cizgi yani T çizgisi silik çıktı ama uzaktan bakınca da belli ediyor kendini.
BUnu hamileliğe yorabilir miyim acaba. Haftaya kadar beklemeyi düşünüyorum kan tesi için adetime 8-9 gün kaldı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…