Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Kizlar carsamba gunu cift cizgiyi gormustum ovulasyonda sonrasinda siliklesti alti gun sonra tekrar cift cizgiyi gordum anlam veremedim neden tekrar bu sekilde olurki

Adetim gecikince evde yaptıgım ovulasyon testi ne düşüneceğimi bilemedim

Oncelikle herkese merhabalar.Kizlar adetime 8 gün var. Bugun ovulasyon testi yaptım t çizgisi hafif silik çıktı acaba hamile miyim?Allahim isteyen herkese nasip etsin insallah evlat.

Merhaba arkadaşlar adetime 2 gün var klomen ve çatlama iğnesi kullandım ve akşam ovilasyon testi yaptım sizce hamile miyim çok heycanlıyim ne olur yardimci olun
Benim adetime 7 gün kala test yaptım hamile oldugumu ögrendim ovu testi yaptım böyle cıktı kızlar inş hamilesiniZ:)

Kızlar bugün adet olmam gerekiyordu olmadım ovulasyon testi bu şekilde çıktı sizce gebelik için umutlanmalı mıyım bu arada 3 gün önce gebelik testi negatif çıkmıştı onu da belirteyim

Eklentiler

• DSC_3723.JPG
    10,9 KB · Görüntüleme: 185
  • DSC_3720.JPG
    47,8 KB · Görüntüleme: 163
[QUOTçok ksweetdreams1985, post: 47073533, member: 208832"]Kızlar bugün adet olmam gerekiyordu olmadım ovulasyon testi bu şekilde çıktı sizce gebelik için umutlanmalı mıyım bu arada 3 gün önce gebelik testi negatif çıkmıştı onu da belirteyim[/QUOTE]
Canm cok koyu durmuyo ama yarın bidaha yap baklm

Kızlar senelerdir bu forumu takip ediyorum ama kısmet bugüneymis yeni üye oldum:) benim dun adet olmam gerekiyordu hala olmadim evde gebelik testi yoktu esimde gorevde yalnizim alamadim da ovulasyon testi yaptim bende ikinci cizgi pik cikti yani ilkinden cok cok koyu acaba hamile olabilir miyim lütfen hamile olayim cok istiyorum

Eklentiler

• image.jpeg
    27,4 KB · Görüntüleme: 173
  • image.jpeg
    31,8 KB · Görüntüleme: 153
[QUOllh hamilsinslinm rf, post: 47074217, member: 768687"]Kızlar senelerdir bu forumu takip ediyorum ama kısmet bugüneymis yeni üye oldum:) benim dun adet olmam gerekiyordu hala olmadim evde gebelik testi yoktu esimde gorevde yalnizim alamadim da ovulasyon testi yaptim bende ikinci cizgi pik cikti yani ilkinden cok cok koyu acaba hamile olabilir miyim lütfen hamile olayim cok istiyorum[/QUOTE]
İnsallh hamilsdr canm bence test al yap

Eki Görüntüle 1849872 Kızlar bugun hamile oldugumu ögrendim ovulayon testini merak edip yapim dedim oda böyle cıktı :)
canım hayırlı olsun, ovu testi ilemi hamile kaldın nasıl oldu anlatırmısın :) bu arada hamilelik takvimime aldırma aralıkta kurtaj oldum boş gebelikten, kaldıramadım bulamadığm için e sen anlat bakalm

canım hayırlı olsun, ovu testi ilemi hamile kaldın nasıl oldu anlatırmısın :) bu arada hamilelik takvimime aldırma aralıkta kurtaj oldum boş gebelikten, kaldıramadım bulamadığm için e sen anlat bakalm
Tabi cevaplarım canım benim ne demek kusura bakm benim 1 kızım var 2 yaşında onunla uğraşmak bide Ramazan oldugu için hep giremiyorum :)

Şimdi anlatayım
Ben pcoluyum Dr yumurtaların tembel çalışıyor ve kist var dedi cok üzüldüm ikinci cocuk istedigim için hemen hamile kalamazsın bi ssürü ilac yazdı ama almadım allahın işi bu ya Dr geldim kk ya girdim burda bi abla ile tanıştım ona derdimi anlattım oda bana doğal bi kür verdi onu 1 Ay içitim Dr gittim hiç bişeyim kalmadı allaha şükür sonra ovu testi aldım 3 ay kullandım 3 ayda hamile kaldım bu benim için mucize Eskişehir'e bile gittim Dr için hepsi olmaz dediler tedavisiz ama oldu ovulasyon gününe kadar eşimle 10 gün ilişki olmadı pekmez tuzlu şeyler yedi fındık ceviz yedi bide ben bu ay hiç stres yapmadım tuttu streste cok etkiliyor hamile kalmayı yarın Dr gidicem kalp atışı için inşallah herşey güzel olur sormak istediklerin varsa sorabilirsin :)

Kızlar benim adetimin 16. günü yumurtladım ertesi günü Ateş'imde yükseldiçizgide silikleşti şimdi 22. günüm ovulasyon testim gene pozitif hiç bırakmadan yapmaya devam ettim neden olabilir ikinciye mi yumurtluyorum

Pko var canım bende 2 kere koyuluk olmasının sebebi ıh yüksekliği mi benim ıh yüksek pko oldugum için

Ya yumurtlayın yada hamilesin :) foto kıyarmısın

Hiç foto çekmedim yapıp atıyorum ama yarın hala t c den koyuysa resim çekip atarım ya daha 8 gün var ama bi erken gebelik yapayım bari

inşallah canım :) ben en koyu gördüğüm günün öncesi ve gördüğüm gn ilişki yaşadım acaba tutarmı blmyorumm hamilesin dua et banada :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…