Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Yok gitmedim henüz her ay hüsran olunca gitmek gelmiyor içimden :)
Bircok sitede boyle durumlarda drun adet sokturucu verdigini bir cok bayaninda icmeyip bekledigini sonrada hamile olduklarini ogrendiklerini okudum.adet sokturucuyu kullanip dusuk yapan bile var.adet olmadigin surece hamile olma ihtimalin var canm.

Merhaba arkadaslar..sormak iatedigim bir durum var adetime 5 gun var ay icinde ovulasyon testi kullanmadim acikcasi bu ay nezaman yumurtladigimi bilmiyorum sabah idrariyla bi tane o vulasyon testim vardi onu yaptim t cizgisi silik cikti forumda okuduklarim ve gorduklerim hep koyu cizgi malum iliskide. kac gun sonra o kadar koyu cikiyor anlatilanlara gore hanile olmuyorum.. yardimci olurmusunuz

30-35 arası oluyordum döngüm değişmediyse tabi aşağıda 26.günün akşamında yaptıgım testide atıyorum şimdi. En altta yazılmayan bu aksam 18:10da yapılan
Ayni koyulukta canim hamilesin bence hos dongun 35 gunse 24. Gun yumurtlarsin ama 4 gun ust uste pozitif cikmaz yumurtlucan gun pozitif olur sonra siliklesmeye baslar seninki koyu devam ediyo bi kac gun daha yap yine pozitifse bece bi gebelik testi yap[/QUOTE]
4 gün üst üste pozitif çıkabilir benim 3 gün çıkıyor yumurta tembelliği deniliyor buna

yardımcı olacak birileri varmııı :)

4 gün üst üste pozitif çıkabilir benim 3 gün çıkıyor yumurta tembelliği deniliyor buna[/QUOTE]
Ben kontrole gidip doktora baktırdım yumurtalıklarda herhangi bir şey yok demişti adetimde gecikti bakalım belkide bebiş vardır :) bu ay düzenli ilişki yapmıştım ben hep geç yumurtluyorum

4 gün üst üste pozitif çıkabilir benim 3 gün çıkıyor yumurta tembelliği deniliyor buna
Ben kontrole gidip doktora baktırdım yumurtalıklarda herhangi bir şey yok demişti adetimde gecikti bakalım belkide bebiş vardır :) bu ay düzenli ilişki yapmıştım ben hep geç yumurtluyorum[/QUOTE]
gecikme varsa bebiş olabilir tabii canım hadi bakalım inşallah :))

Ben kontrole gidip doktora baktırdım yumurtalıklarda herhangi bir şey yok demişti adetimde gecikti bakalım belkide bebiş vardır :) bu ay düzenli ilişki yapmıştım ben hep geç yumurtluyorum
gecikme varsa bebiş olabilir tabii canım hadi bakalım inşallah :))[/QUOTE]
30-35 arası adet olurum mutlaka bugün 34 yarında olmam inşallh en gec 32 de oldum hep

bak benım testlerimin sonucları sence hangı gun yumurtlamısımdır yıldızlılar ilişki olan günler.

Eklentiler

• Ekran Alıssstısı.JPG
    28 KB · Görüntüleme: 127
  • Ekran dAlıntısı.JPG
    40,5 KB · Görüntüleme: 148
Arkadaşlar merhaba,
Bende pko olduğu için adet dönemim düzensiz 30-40 günde bir oluyorum.son adet tarihim 30
mayıs ve 27 haziranda ovulasyon testim pozitif çıktı.14 gün sonra adet olacagımı varsayarsak dün falan olmam gerekiyordu ama bütün belirtileri taşımama rağmen hala olamadım bi ovulasyon testi daha yapayım dedim bayagı koyu cıktı ekteki gibi..bu durumu yasayan var mı acaba

Eklentiler

• image.jpeg
    17,8 KB · Görüntüleme: 196
Ya 2 kere ymurtluyorsun yada gebelık olabılır testlere devam et bakalım hep böyle koyu giderse kan testine gidebilirsin bence

Canım bebek olabilir belki bence gebelik testi yapmadan evde kan verme hayırlısı olsun hakkında

Canım bebek olabilir belki bence gebelik testi yapmadan evde kan verme hayırlısı olsun hakkında
Dayanamadım gebelik testi yaptım ve şoktayım yani şu an,pozitif görünüyor akşam da acile gideceğim kan vermeye,tatile gitmeden önce de yapmıştım bişey çıkmamıştı rahat hareket etmek için,su sporlarına falan bindim oynadım zıpladım 3 gün günde bir kadeh falan alkol aldım ve şu an sevineyim mi üzüleyim mi bilemedim 5 gün için toplam 3 4 kadeh alkolün etkisi olurmu ya eğer test doğruysa muhtemelen şu an 2 3 haftalık daha

Allahın izniyle birşey olmaz bebeğine hayırlı olsun diyelim :)

Kızlar merabalar dün ovulasyonla döllenme gunumu öğrendim adetime 13gun var tekrar ovulasyonu ne zaman yapmam doğru olur 27sinde adet tarihimm???

Adet E="Zehna67, post: 47274698, member: 772181"]Kızlar merabalar dün ovulasyonla döllenme gunumu öğrendim adetime 13gun var tekrar ovulasyonu ne zaman yapmam doğru olur 27sinde adet tarihimm???Eki Görüntüle 1858352 [/QUOTE]
Adet Günün yaklaşınca O aralarda yapmaya başla adet günün dahil yap iki cizgi de ayni koyulukta olursa gebelik habercisi olablr

Adet E="Zehna67, post: 47274698, member: 772181"]Kızlar merabalar dün ovulasyonla döllenme gunumu öğrendim adetime 13gun var tekrar ovulasyonu ne zaman yapmam doğru olur 27sinde adet tarihimm???Eki Görüntüle 1858352
Adet Günün yaklaşınca O aralarda yapmaya başla adet günün dahil yap iki cizgi de ayni koyulukta olursa gebelik habercisi olablr[/QUOTE]
Ben 19zunda yapmaya basliyayim diyorum sence canım ???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…