Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

inşallah canım :) ben en koyu gördüğüm günün öncesi ve gördüğüm gn ilişki yaşadım acaba tutarmı blmyorumm hamilesin dua et banada :)
Şnşallah tutar :)

Allahım sen kadınlar kulubünde hamile kalmak isteyen bütün kadınların kucağını boş bırakma yarabbim. ( AMİN).

Hep böyle dua ediyorum inşallah göbüşleriniz bebiş dolar :)

Merhaba kızlar 22 nisanda 4.5 aylık bebeğimi kahbettim kordon düğümlenmesinden 25 gün kanamam sürdü ve kürtajdan sonra 45. Gün adet oldum adet bitti 9.gün ovüladyon yapmaya başladım sizinle fotoları paylaşıyorum son 3 gündür hep koyunçıkıyor bunlar gebelik belirtisimi yoksa ymurtlamamk devam ediyor anlamadım bildiğim kdarıyla 1 gün koyu cıkıp silikleşir bunaeada fotodaki 26.gün bugün öğlen yaptım

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    48,4 KB · Görüntüleme: 109
  • image.jpeg
    image.jpeg
    44,2 KB · Görüntüleme: 127
  • image.jpeg
    image.jpeg
    44,5 KB · Görüntüleme: 139
Kızlar benim gebelik testi negatif ama ovulasyon testi pozitif çıktı olabilir mi sizce

[QUOTkaç gunictmervec, post: 47155466, member: 650424"]Merhaba kızlar 22 nisanda 4.5 aylık bebeğimi kahbettim kordon düğümlenmesinden 25 gün kanamam sürdü ve kürtajdan sonra 45. Gün adet oldum adet bitti 9.gün ovüladyon yapmaya başladım sizinle fotoları paylaşıyorum son 3 gündür hep koyunçıkıyor bunlar gebelik belirtisimi yoksa ymurtlamamk devam ediyor anlamadım bildiğim kdarıyla 1 gün koyu cıkıp silikleşir bunaeada fotodaki 26.gün bugün öğlen yaptım[/QUOTE]
Canm kac günde bir adet oluyrsn

[QUOTkaç gunictmervec, post: 47155466, member: 650424"]Merhaba kızlar 22 nisanda 4.5 aylık bebeğimi kahbettim kordon düğümlenmesinden 25 gün kanamam sürdü ve kürtajdan sonra 45. Gün adet oldum adet bitti 9.gün ovüladyon yapmaya başladım sizinle fotoları paylaşıyorum son 3 gündür hep koyunçıkıyor bunlar gebelik belirtisimi yoksa ymurtlamamk devam ediyor anlamadım bildiğim kdarıyla 1 gün koyu cıkıp silikleşir bunaeada fotodaki 26.gün bugün öğlen yaptım
Canm kac günde bir adet oluyrsn[/QUOTE]
30-35 arası oluyordum döngüm değişmediyse tabi aşağıda 26.günün akşamında yaptıgım testide atıyorum şimdi. En altta yazılmayan bu aksam 18:10da yapılan

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    40,2 KB · Görüntüleme: 1.188
Canm kac günde bir adet oluyrsn
30-35 arası oluyordum döngüm değişmediyse tabi aşağıda 26.günün akşamında yaptıgım testide atıyorum şimdi. En altta yazılmayan bu aksam 18:10da yapılan[/QUOTE]
Ayni koyulukta canim hamilesin bence hos dongun 35 gunse 24. Gun yumurtlarsin ama 4 gun ust uste pozitif cikmaz yumurtlucan gun pozitif olur sonra siliklesmeye baslar seninki koyu devam ediyo bi kac gun daha yap yine pozitifse bece bi gebelik testi yap

30-35 arası oluyordum döngüm değişmediyse tabi aşağıda 26.günün akşamında yaptıgım testide atıyorum şimdi. En altta yazılmayan bu aksam 18:10da yapılan
Ayni koyulukta canim hamilesin bence hos dongun 35 gunse 24. Gun yumurtlarsin ama 4 gun ust uste pozitif cikmaz yumurtlucan gun pozitif olur sonra siliklesmeye baslar seninki koyu devam ediyo bi kac gun daha yap yine pozitifse bece bi gebelik testi yap[/QUOTE]
Bugün tekrar yaptım az önce hatta atıyorum hemen

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    41,5 KB · Görüntüleme: 214
Ayni koyulukta canim hamilesin bence hos dongun 35 gunse 24. Gun yumurtlarsin ama 4 gun ust uste pozitif cikmaz yumurtlucan gun pozitif olur sonra siliklesmeye baslar seninki koyu devam ediyo bi kac gun daha yap yine pozitifse bece bi gebelik testi yap
Bugün tekrar yaptım az önce hatta atıyorum hemen[/QUOTE]
Siliklesmis canim yumurtlamissin bu gunu de degerlendirmen iyi olur

Siliklesmis canim yumurtlamissin bu gunu de degerlendirmen iyi olur
Değerlendirdim :) ama dün akşamı değerlendiremedi. Kandil diye ondan önceki Akşamı değerlendirmiştim[/QUOTE]
Ust uste iyi olmaz zaten canim sperm kalitesi icin gun asiri diyo doktorlar

Herkese iyi bayramlar dilerim arkadaşlar en son adet tarihim 24 Mayıs bugün 43 gün oldu hala adet olmadım test yaptım negatif ovülasyon testi böyle çıkıyor acaba adet olmadan yumurtluyormuyum

Eklentiler

• 20160705_145830.jpg
    20160705_145830.jpg
    17,8 KB · Görüntüleme: 172
X