Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

3.gün bugün gecikeli hemen olmasa bile yavaş yavaş koyuldu 10dk içinde yinede tamamen koyu değil o yüzden korkuyorum gebelik testi için

[QUOTeğer hemist90, post: 46881477, member: 351956"]3.gün bugün gecikeli hemen olmasa bile yavaş yavaş koyuldu 10dk içinde yinede tamamen koyu değil o yüzden korkuyorum gebelik testi için[/QUOTE]
Canm eger Burayı takip ettiği sen okumuşsundur Ovulasyon testi koyu çıkıp hamile olmayan da var koyu çıkmadığı halde hamile olan da var bir tane arkadaş kan testi yaptırmış kanda negatif ama idrarında pozitif çıktı daha sonra kanda yükseldi Yani önce idrara karışmış Beta HCG O yüzden ne desek boş Ara ara kan idrar testleri yaptır inşallah hamilesindir

benimde adet tarihime çok yakın lh testler çift çizgi çıktı.meraklandım gebelik tedt yaptım hamileymişim.Allah hepimizin yardımcıcısı olsun.
Oncelikle herkese merhabalar.Kizlar adetime 8 gün var. Bugun ovulasyon testi yaptım t çizgisi hafif silik çıktı acaba hamile miyim?Allahim isteyen herkese nasip etsin insallah evlat.

Eklentiler

• PhotoGrid_1465826513867.jpg
    PhotoGrid_1465826513867.jpg
    37,4 KB · Görüntüleme: 226
Oncelikle herkese merhabalar.Kizlar adetime 8 gün var. Bugun ovulasyon testi yaptım t çizgisi hafif silik çıktı acaba hamile miyim?

Eklentiler

• PhotoGrid_1465826513867.jpg
    PhotoGrid_1465826513867.jpg
    37,4 KB · Görüntüleme: 213
ben ilk hamileliğimiz ovalasyon testinden öğrenmiştim hcg testlerinin arasına karışmıştı yani yanlışlıkla lh yazanı yapmıştım ama sonu iyi olmadı bebeğim düştü şimdide 4 gün geçti adetim ovülasyon yine pozitif testler

ben ilk hamileliğimiz ovalasyon testinden öğrenmiştim hcg testlerinin arasına karışmıştı yani yanlışlıkla lh yazanı yapmıştım ama sonu iyi olmadı bebeğim düştü şimdide 4 gün geçti adetim ovülasyon yine pozitif testler
Canim acaba bende hamile miyim? 8 gun sonra adet olacagim hamile kalmayi cok istiyorum. Bundan onceki testlerimdede ikinci cizgi silikte olsa surekli görünüyor bazende cok az belli oluyor.insallah hamile olurum bende

Eklentiler

• PhotoGrid_1465830230815.jpg
    PhotoGrid_1465830230815.jpg
    27,1 KB · Görüntüleme: 221
Merhaba arkadaşlar adetime 2 gün var klomen ve çatlama iğnesi kullandım ve akşam ovilasyon testi yaptım sizce hamile miyim çok heycanlıyim ne olur yardimci olun

Eklentiler

• 20160613_234819.jpg
    20160613_234819.jpg
    15,2 KB · Görüntüleme: 809
BEYAZGULL .!.:
Merhaba arkadaşlar adetime 2 gün var klomen ve çatlama iğnesi kullandım ve akşam ovilasyon testi yaptım sizce hamile miyim çok heycanlıyim ne olur yardimci olun
Canm ovu testinde hamileligi öğrenmek için ikinci çizginn birinci ile aynı koyulukta olması gerekiyor ve hemen köyü çıkmasi gerekiyo tabi böyle olduğu halde hamile olmayanlarda var sizin kiler insallh olmldr biraz daha bekleyip testleri ara ara yapın koyulaşma varmı bakalm

Canm ovu testinde hamileligi öğrenmek için ikinci çizginn birinci ile aynı koyulukta olması gerekiyor ve hemen köyü çıkmasi gerekiyo tabi böyle olduğu halde hamile olmayanlarda var sizin kiler insallh olmldr biraz daha bekleyip testleri ara ara yapın koyulaşma varmı bakalm
Teşekkür ederim canım artık bekliyecem. Adetim 3 gün geçsin öyle test yapıcam. İnşallah Rabbim şu mübarek ayda isteyen kullarına bebek nasip etsin

BEYAZGULartık bi bebisin st: 46925097 .!.:
Teşekkür ederim canım artık bekliyecem. Adetim 3 gün geçsin öyle test yapıcam. İnşallah Rabbim şu mübarek ayda isteyen kullarına bebek nasip etsin
İnsallh canm ya artik bi bebisin Olsn cook istiyorum ben 6 yildr ugrasiyrm ama rabbim büyük o nezamn ol derse o zaman olur

İnsallh canm ya artik bi bebisin Olsn cook istiyorum ben 6 yildr ugrasiyrm ama rabbim büyük o nezamn ol derse o zaman olur
Bende 2 yıl ama eşim yanımda değil sağlıklı bir birlikteliğimiz yok dek gelmiyor. Es durumundan dolayı bir araya gelemedik bu yaz inşallah birlikte olucaz. Kendime 6 ay verecem sonra tam teşekküllü tedaviye basliyacagim inşallah. Rabbim seninde kollarını bos birakmasin inşallah canım şu mübarek ayda Rabbim kabul et dualarimizi

AMİİNN canm ="BEYAZGULL, post: 46929221, member: 357544"]Bende 2 yıl ama eşim yanımda değil sağlıklı bir birlikteliğimiz yok dek gelmiyor. Es durumundan dolayı bir araya gelemedik bu yaz inşallah birlikte olucaz. Kendime 6 ay verecem sonra tam teşekküllü tedaviye basliyacagim inşallah. Rabbim seninde kollarını bos birakmasin inşallah canım şu mübarek ayda Rabbim kabul et dualarimizi[/QUOTE]
Amiinn caniim amin inşallah

Regle 2 gun kaldi yumurtlamadan sonra ilk defa ovu testi yaptim fotodakinden daha koyu normalde icime bir acaba düstü sizce kizlar ??

Eklentiler

• 20160620_171819.jpg
    20160620_171819.jpg
    31,6 KB · Görüntüleme: 156
[Qnım UOTE="Love_angell, post: 47006805, member: 668930"]Regle 2 gun kaldi yumurtlamadan sonra ilk defa ovu testi yaptim fotodakinden daha koyu normalde icime bir acaba düstü sizce kizlar ??[/QUOTE]
Canm baya iyi durumda insallh vardr bide gebelik testi yap baklm

[Qnım UOTE="Love_angell, post: 47006805, member: 668930"]Regle 2 gun kaldi yumurtlamadan sonra ilk defa ovu testi yaptim fotodakinden daha koyu normalde icime bir acaba düstü sizce kizlar ??
Canm baya iyi durumda insallh vardr bide gebelik testi yap baklm[/QUOTE]

Y cnm gebelik testinde coooook cooook silik yeri sadece belli oluyor o da dikkatli bakinca. Zaten yarin adet olucam bugun bir ovulasyon testi daha yaptim ama biraz acik cikti dune gore

X