Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Resim atar mısın canım

Hayırlı olsu"Mathilda anna, post: 46840024, member: 740038"]Ve bugün 41.36 beta[/QUOTE]
Hayirli olsun canm ayy senn bu yasadklarn beni düşündürdü ben geçen ay tüp bebek yPtrdm uç embriyo transfer oldu test yaptrdm ben sonucu negtf dedilrr kaç çıktı bilmym sonra ertesi gün rahatszlandm acile gttk yenden test yaptlar 1.4 çıktı ama negatif olarak değerlendirdi doktr sonra tomografi cekldm sonra adet oldm ayy vRmiydiki bisey ya bid esimdi hamile olrmsm ama adet oldm

Merhaba hanımlar. Benim bat bugün ya da yarın. Çarşamba günü yani 3 gün önce kanda bhcg 0,82 çıkmış benim butun umutlarım yine çökmüştü. Ama yine dayanamayıp, evde tek kalan ovulasyon testiyle bi test taptım. Sonuç bu? Sizce bişey var mı? Geç döllenme olup sonradan yükselir mi bhcg?

Eklentiler

• IMG_20160611_080403.jpg
    22,5 KB · Görüntüleme: 322
Hayırlı olsu"Mathilda anna, post: 46840024, member: 740038"]Ve bugün 41.36 beta
Hayirli olsun canm ayy senn bu yasadklarn beni düşündürdü ben geçen ay tüp bebek yPtrdm uç embriyo transfer oldu test yaptrdm ben sonucu negtf dedilrr kaç çıktı bilmym sonra ertesi gün rahatszlandm acile gttk yenden test yaptlar 1.4 çıktı ama negatif olarak değerlendirdi doktr sonra tomografi cekldm sonra adet oldm ayy vRmiydiki bisey ya bid esimdi hamile olrmsm ama adet oldm[/QUOTE]
Ama benim 1.2 ve 1.7 çıktığında idrar testleri pozitifti. Zaten idrar testleri pozitif çıktığı için kan verdim gidip . Kanda 1.2 Yi görünce test bozuktur diye düşündüm ama akşam da yaptım dayanamayıp . Git gide netleşti . Ertesi gün tam net çıktığında tekrar kan verdim 17,6 çıktı . Bi sonraki gün 41,36 çıktı . Bugün tekrar kanda baktıracam. Ben 25 günde bir adet oluyorum . Sat 18 mayıs . 12 haziran beklenen adet günüm . Yani ben pozitifi gördüğümde 5 hazirandı . Yani adetimin 19. Günüydü .. Benimde kafam çok karıştı . Bugün 24. Günü . Bakalım ne çıkacak .

Hayırlı olsun canm :)
Teşekkür ederim . Birde not düşeyim , ben bi önceki reglimden önce dua yazdırdım . Ona giden herkes hamile kalıyormuş bende gittim . Duayı beline bağla, eşinle münasebetin sırasında bile tak dedi hoca , sadece banyoda çıkaracaksın su değmicek onu belinde taşıyacaksın dedi . Bende giden herkes gibi ikinci ayımda pozitifi gördüm . Tabi hoca tıp olarak imkansız denmediği sürece yapıyor bunu

Bir
de hamile kalınca , çocuğa can düşmeden tekrar geleceksin dedi , yani kalp atışını duymadan . Bende gittim iki gün önce , bi dua daha yazdı . Belimdekini de aldı açtı , okudu birşeyler yazıp tekrar verdi . Doğuma giderken çıkar dedi . O da 9 ay boyunca düşük olmaması ve sağlıkla dünyaya getirmen için

Merhaba. Öncelikle tebriklrr, inşallah kolaylıkla, sağlıkla kucağınıza alırsınız bebeğinizi.. Bir hoca demişsiniz, onu soracaktım, nerdedir bu hoca, nasıl ulaşırız?

Merhaba. Öncelikle tebriklrr, inşallah kolaylıkla, sağlıkla kucağınıza alırsınız bebeğinizi.. Bir hoca demişsiniz, onu soracaktım, nerdedir bu hoca, nasıl ulaşırız?
Benim bu tür şeylere çok inancım yoktu ama doktor doktor gezdim , yüzlerce yumurta takibi testler ama olmadı . Çocuk isteyen 1 yıldır olmayan bi arkadaşım gitti , ikinci ayını görmeden hamile kaldı şuan 4. Ayın içinde .. Ben o hamile kalınca gittim . Adana Kozan'da Gazi köyünü geçince "tılan ocağı" nda. Kozana gidip , Gazi köyünü sorun . Orada herkes size gösterir neresi olduğunu . Navigasyon Kozan Gazi köyü 'ne götürüyor . Oradan da sorarak buluyorsunuz . Para istemiyor hoca . Ama ben iki gidişimde de gönlümden geçen kadar bıraktım . Yer gök dua üzerine . Ben Ramazan'ın ilk günü aldım bu güzel haberi. Ve haberi alır almaz tekrar gittim düşük olmasın diye . İnandım herşeyden önce . Allah tüm isteyenlere hayırlı evlatlar nasip etsin

Ayy çok güzel ca
Rabbm ne buyuk csnm vesileni karsina çıkarms uzakms ya ben ankaradayim off
insallh gitmeme imkann olur Allah kucağına almayı nasip etsin inşallah

Herkesin farklı bir enerjisi var bence. O hoca da, Allahın verdiği ilimle, okuduklarıyla enerjisini, şifa yoluyla dağıtıyor olabilir insanlara, tabi Allahın izniyle.. Çok sevindim adınıza, Rabbim inşallah bana da nasip eder

Ayy çok güzel ca

Rabbm ne buyuk csnm vesileni karsina çıkarms uzakms ya ben ankaradayim off
insallh gitmeme imkann olur Allah kucağına almayı nasip etsin inşallah
Ben hele Çanakkale deyim. İstanbul flan olsaydı gider gelirdim günübirlik ama yine de belli olmaz. İnşallah diyelim

Ben hele Çanakkale deyim. İstanbul flan olsaydı gider gelirdim günübirlik ama yine de belli olmaz. İnşallah diyelim
Kızlar kimler nerelerden geliyor , bi tatile nerelere gidiyoruz belli mi olur . İlk etapta erkekleri ikna etmek biraz zor oluyor sadece . Ama ben inanıyorum . İnşsşlah sizlerde gidebilirsiniz . İkinciye başkası da gidebiliyor sizin adınıza . Ama ilk siz gideceksiniz

Adetim gecikince evde yaptıgım ovulasyon testi ne düşüneceğimi bilemedim

Eklentiler

• 20160611_150759.jpg
    37,3 KB · Görüntüleme: 272
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…