Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Beş yildr OTE="Defne-34, post: 46216329, member: 737324"]Peki doktora gitmek istiyorum yumurta oluşmuş mu çatlamış mı belli olur mu muayenede yoksa zararlı mı olur sonuçta alttan muayene edicek
Bes yildr tedavi görüyorum yüzlerce kez alttanmuayene oldm canm ne ,arzararı olcak kanda bakılıyor yumurtlama olmsmu olmamsmi ve rahim duvarı kalinlgina baklr anlaşılır artık tedaviye başlamak istiyrsan bir yerden başka canm[/QUOTE]

Yarın gidicem randevumu aldım evet artık korkularımı yenip bir yerden başlicam çünkü çok istiyorum çocuğumun olmasını ve Rabbim isteyen herkese hayırlı evlat versin inşallah

Arkadaşlar... Şimdi size birşey sorucam.Ben polikistik overim.8aydır evliyim.Daha geçen ay doktora gittim.21.gün kontrolünü yaptı.yumurtlama zayıf dedi.ilaç ve iğnelerle baslıycaz öncelikle dedi.yumurtayı geliştirmek ve catlatmak için.ama bana birde adetin 3.günü gel dedi.son adet tarihim 11 mart ondan sonra olmadım.bugun ovulasyon testi yaptım.gülen yüzü gördüm.ve çizgiler o kadar belirgin ki... yani ilk defa çift çizgiyi de gördüm.bu ne demek oluyor...? ben o gülen yüzü falan görünce biraz sersemleştim.çizgileri görünce daha da bi coştum.bu arada dijital bir test o yüzden yumutlamanın en yüksek olduğu gün ekrana güler yüz çıkıyor.allah sevincimi boşa çıkarmasın.hamile değilsem bile bu benim yumurtlamamın yüksek oldugu anlamına geliyor değil mi? ne olur bu süreçlerden geçen arkadaşlar bişeyler desin.sabaha kadar sabredemedim.hamilelik olabilir mi?

Canim bende pkoluyum gecen yil bende ayni senin gibi oldum owulasyon testinde ikinci cizgi cok koyuydu adet olmama iki gun wardi ama malesef adet oldum bu neden bende anlamamistim ama seninki farkli olabilir insallah hamilesindir degilsende yumurtamissindir insallah yarin bidaha ya siliklesirse yum donemindir bu gece iliskiye gir yarinda gir her ihtimale karsi yine ayni koyulukta cikarsada hamilelik testi yap Allah gonlune gore wersin

Canım cok tesekkur ederım cevabın için.bugunde yaptım test.sonuc yıne aynı.allahım inşallah öyledir.eşim bugun bıde hamılelık testı alcak.goguslerimde hassasiyet var.hemde hıc olmadıgı kadar.cok üşüyen bir insanım ben.demir eksikliği var.ama son 10 gundur cayır cayır yanıyorum.vucut ısım cok yuksek.baska da bi belirti yok.umarım öyledir.Allahım hepimizin gönlüne göre versin.isteyen herkese nasip etsinnn.

Amin canim insallah hadi bakalim hayirli haberi alalim senden testi yapinca yaz bana mutlaka sonucu

Amin canim insallah hadi bakalim hayirli haberi alalim senden testi yapinca yaz bana mutlaka sonucu

Allahıma şükürler olsun... Çift çizgiyi gördüm... İnanamadım.Hamilelik testinin sonucu pozitif canım.İnşallah sağlıklı bir minişim vardır.Pazartesi ilk iş doktora gidiyorum.Allah isteyen herkese nasip etsin.Allahım sevinçten ne yapacağımı bilemedim :)

Canim ne güzel bi sürpriz olmuss maşallah yaa çok güzel bi duygu olsa gerek Rabbim sana bagislasin minigini:) bende en son 15 martta olmuştum bende pkoluyum 21. Güne kadar gelişmedi yumurta adeti bekledim .gelmedi bi turlu baktım olmuyor dün kan testi verdim öğlen adet oldum . tekrardan yeni bi süreç başladı benim için

Teşekkür ederim canım.Allah isteyen herkese versin bu güzel mutluluğu... Hiç canını sıkma.Ben hiç beklemiyordum.Daha tedavi sürecine bile girmedik.Adetimin 3.gününü beklerken ovülasyon testinden öğrendim ilk.Sonra hamilelik testi yaptım.Hala şokundayım.Oda ayrı bir mesele Ben kimbilir ne kadar uğraşıcaz derken bu haberi aldım.Allahım sana da yaşatsın inşallah :) Umarım sorunsuz ve düzgün bir hamileliktir.Pazartesiyi bekliyoruz işte canım.Herşeyin hayırlısı olur umarım

İnşallah sağlıklı bi şekilde ilerler hamisligin klomende ikinci ayım olacak yeni başladım bende tedaviye canm inşallah benimki de uzamaz da sürpriz olur bana

Ayyyy canim cok sewindim benimki olmus gibi gercekten cok sewindim Rabbim hayirlisiyla kucagina almayi nasip etsin banada dua et insallah bu ay bende bu duyguyu hayirlisiyla yasayayim sen simdi tedawisiz hamile kaldin degilmi hemde pkoyla yeterki Rabbim istesin

Aynen canım.Daha 8 aylık evliyim ve geçen ay doktora gittim.son adetim 11mart.ben 2nisanda dr.a gittim.bana yumurtlaman zayıf dedi.pko da var tabi... ilaçla veya iğneyle bir tedavi sürecine başlıycaz.bir kere daha gel bana.adetin 3.günü bakıcam dedi.adet bir türlü olmadım.pko'dan dolayı da gecikti diye hiç dert etmedim.her ay aynı oluyor nasılsa.eşim dedi sende değişiklik var.bende ümitsizdim.yok dedim sanmam.daha bu ayın başında gittik doktora.2 tane ovülasyon testinden sonra.bugünde hamilelik testi.sonuç pozitif.Henüz tedavi başlamadı bile evet.Umarım bebeğim sağlıklı ve iyidir.Korkuyorum boş gebelik, düşük vs olursa diye...

Allahım sana da bu duyguyu yaşatsın inşallah.Canı gönülden diliyorum.İsteyen tüm arkadaşlarıma allahım bu güzelliği yaşatsın

Yok canim hic korkma aklina oyle seyler getirme iyi olacak sagsalim kucagina alacaksin insallahh
Rabbim tum isteyenlere hayirlisiyla wersin canim gogus agrin nasildi benim gogus ucum cok hassas we kasiniyo cozemedim nedir bu

Yok canim hic korkma aklina oyle seyler getirme iyi olacak sagsalim kucagina alacaksin insallahh
Rabbim tum isteyenlere hayirlisiyla wersin canim gogus agrin nasildi benim gogus ucum cok hassas we kasiniyo cozemedim nedir bu

İnşallah canım.Umudum o yönde... Bilirsin hani adet öncesi hafif bir şişkinlik ve hassasiyet olur.Uçlarında etrafında olabilir.Bu öyle bişey değil.Onun çok çok fazlası.Herkeste aynı belirtide olmaz.Ama tabi ben bilgi vereyim.Dokunamayacağım kadar çok hassastı.Eşim gece elini üstüme attı sarılayım derken bağırarak uyandım.İnanılmaz bir hassaslık.Sütyen bile takamıyorum evdeyken.Birde yüksek vücut ısısı.Bende şimdilik bunlar var.Bulantı kusma falan yok.İnternetten baktığımda 7hafta 1 günlük görünüyor.Artık en doğru bilgileri pazartesi doktordan sonra sizlerle paylaşıcam.Dualarınızı eksik etmeyin.Ben kendimden önce hep isteyenlerin olsun dedim.Gencim daha sabrederim yaparız dedim.Acele etmedim.Allah herkesin dileğini gönlüne göre versin.Güçlü olun kızlar.Başaracaksınız...

CanımE="MarbLesS, post: 46sagliklamember: 676748"]İnşallaetsinh canım.Umudum o yönde... Bilaçısı stre hani adet öncesi hafif bir şişkinlik ve hassasiyet olur.Uçlarında etrafında olabilir.Bu öyle bişey değil.Onun çok çok fazlası.Herkeste aynı belirtide olmaz.Ama tabi ben bilgi vereyim.Dokunamayacağım kadar çok hassastı.Eşim gece elini üstüme attı sarılayım derken bağırarak uyandım.İnanılmaz bir hassaslık.Sütyen bile takamıyorum evdeyken.Birde yüksek vücut ısısı.Bende şimdilik bunlar var.Bulantı kusma falan yok.İnternetten baktığımda 7hafta 1 günlük görünüyor.Artık en doğru bilgileri pazartesi doktordan sonra sizlerle paylaşıcam.Dualarınızı eksik etmeyin.Ben kendimden önce hep isteyenlerin olsun dedim.Gencim daha sabrederim yaparız dedim.Acele etmedim.Allah herkesin dileğini gönlüne göre versin.Güçlü olun kızlar.Başaracaksınız... [/QUOTE]
Canim tebrik ederm rabbm saglikla kucagina almayi nasip etsn insallh ne guzel hic tedavi acisi stresi hayel kirikligi yasmdan nasip etms rabbm benm de sali gunu yumurta toplamam var tup bebek yapilcak cok dua edin insallh

Arkadaşlar yumurtlamadan beş gün sonra bir gün önce lh testin de ikinci çizgi hiç yoklen bir gün sonra lh testi solukta olsa çıktı ne dersiniz umut varmı

Eklentiler

• image.jpeg
    22,4 KB · Görüntüleme: 94
Insallah yarin bebisinle ilgili guzel seyler ogrenip rahatlarsin canim aynen bende iki gundur sutyen takamiyorum agrisindan gece kac kez uyandim bilmiyorum canm hayirli olsun hepimiz icin yarin doktordan sonra sende rahatlarsin insallah

Peki doktora gitmek istiyorum yumurta oluşmuş mu çatlamış mı belli olur mu muayenede yoksa zararlı mı olur sonuçta alttan muayene edicek
Doktor tabiki anlar yumurtlamadan sonra rahim içinde sıvı olur. Ona bakarak yumurtan çatlamış der. Ben üç defa ovülasyon testi ile gebe kaldım 11. Ve 12 günler testler aynı koyulukta kırmızı olur 13.gün silikleşirdi. Tek gün ile hamile kalabiliyodum yalnız stress yapmayacaksın ve bence işin özü şu eşine gel bugün çocuk yapma günümüz demeyecksin. Dersen o iş ödev gibi oluyor hamilelik gecikiyor. Hiç hissettirme eşine ilk ay hamile kalırsın

Cnm sen hangi günü değerlendiriyordun kırmızı olduğu gün mü silik olduğu gün mü... 11.12.13. Dediğini baz alırsak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…