Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

12.gun test pozitifti
Ben 10,11 ve 13 günleri ile ikinci kez hamile kaldım demekko illa testin koyu olduğu gun olması gerekmiyor siliklesince hamile kalabiliyoruz
İlk iki hamilelimde sadece 12.gunde kaldım son ikisinde 13.siliklesince kalmış oldum nasılsa geçti ay dememek lazım yanı denemeye devam. Cok mutluyum Rabbim herkesin gönlüne göre versin

Hamileyimmmm test yaptım çift çizgi çıktı. Karbonat ve çamasir suyu testi denedim dogru çıktı kızlar ikiside köpürdü kopuk öylece kaldı sonmedi bir hafta önce denemiştim bu sabah test yaptım hamileyim
Çokkkk sevindim cnm Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah ... Sen bide stres de yapmıyon sanırım

Çokkkk sevindim cnm Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah ... Sen bide stres de yapmıyon sanırım
Amın inşallah . Kimse benim kadar stress yapamaz sanırım iki bebeğimi üstüste kaybettim cok moralim bozuktu sadece esime yansıtmadım dediğim gibi. Aklımdan bir an çıkarmadım ki Bebek fikrini bu ay. Hergun lh testi yaptım uç gündür hamilelik testi yapıyordum karbonat çamaşır suyu testi denedim köpürdü .bugün pozitifi gordum birde rüyamda hamile olduğumu gormuştum ve kızım buay anne karnında kardeşim var bu defa olmesin olurmu dedi. Çocuklar hissedebilirmis bende hep şüphe oldu ve Rabbime cok şükür guzel haberi aldım inşallah bebeğimi kaybetmeyeceg m

Canım çok Tebrik ederim Allah kucağına almayı bu sefer nasip etsin diğer bebeklerin neden öldü araştırdın mı hiç Mesela bizim ailede kan pıhtılaşması var birinci bebeğin de hiçbir sorun yaşamayıp ikinci üçüncü hamileliklerinde bebeğini kaybeden Kuzenlerim var sebebi kan pıhtılaşması imiş hemen baktı varsa iğne kullanmam gerekiyor

Canım çok Tebrik ederim Allah kucağına almayı bu sefer nasip etsin diğer bebeklerin neden öldü araştırdın mı hiç Mesela bizim ailede kan pıhtılaşması var birinci bebeğin de hiçbir sorun yaşamayıp ikinci üçüncü hamileliklerinde bebeğini kaybeden Kuzenlerim var sebebi kan pıhtılaşması imiş hemen baktı varsa iğne kullanmam gerekiyor
Sagol Canm Allah razı olsun ikinci Bebek'ten sonra araştırdık kan pıhtılaşması çıktı iğne kullanmam gerekiyormuş hiç kanamam Ağrim olmuyordu bebeklerimin kalbi duruyordu inşallah iğnelerle bebeğim doğar ne Zaman başlamalıyım iğneye doktorum istanbulda Cerrahpaşa fakültesinde. Ben iş dolayısıyla Mardin'deyim ancak ay sonu gidebilirim o zamana kadar bişey olur mı bebeğime ? İki bebeğim 5 aylık kaybettim coraspin 100 kullanıyorum fayda eder mi?

Canım E="ozlemim, post: 46361091, member: 37969"]Sagol Canm Allah razı olsun ikinci Bebek'ten sonra araştırdık kan pıhtılaşması çıktı iğne kullanmam gerekiyormuş hiç kanamam Ağrim olmuyordu bebeklerimin kalbi duruyordu inşallah iğnelerle bebeğim doğar ne Zaman başlamalıyım iğneye doktorum istanbulda Cerrahpaşa fakültesinde. Ben iş dolayısıyla Mardin'deyim ancak ay sonu gidebilirim o zamana kadar bişey olur mı bebeğime ? İki bebeğim 5 aylık kaybettim coraspin 100 kullanıyorum fayda eder mi?[/QUOTE]
Canim hiç bekleme benm kızı n birini beş haftalıkken kaybetti diğerini uç aylıkken sen ya doktorunuz ara kan pıhtılaşma derecen ne seviyede şöyle ona iğne dozu ayarliyo doktoruna ulasimiyorsan başka bi doktra git bekleme belli olmaz aspirin yeterli olmayabilir

Selamlar hanımlar. Ben polikistik over hastasıyım. 50 günü geçti adet olmadım günde 2 klomen kullanmıştım üstelik. 51. günü (geçen pazar) lekelenme başladı günde 1 bilemedin 2 kez vajinal akıntı gibi ama kahverengiydi. akıntının 3. günü salı muayeneye gittim rahim duvarı kalın dedi 9.7ymiş. söktürücü vereyim dedi bende gebelik olabilir mi dedim şüphede kalıp kan testi yaptık ama negatif çıktı (<1.20). söktürücüyü aldım çarşamba sabah içtim ama aklıma şüphe düştü ya gebelik yeni oluşuyorsa o yüzden kanda çıkmıyorsa diye. ovulasyon testi yaptım resimdeki gibi çıktı. bugün daha tekrarlamadım. ama sizce gebelik olabilir mi? yoksa ben kendi kendime kuruntu mu yapıyorum :KK43: lütfen beni cevapsız bırakmayın noluurr

Eklentiler

• 13177985_10154167464696310_5785353305003327738_n.jpg
    13177985_10154167464696310_5785353305003327738_n.jpg
    27,9 KB · Görüntüleme: 118
Selamlar hanımlar. Ben polikistik over hastasıyım. 50 günü geçti adet olmadım günde 2 klomen kullanmıştım üstelik. 51. günü (geçen pazar) lekelenme başladı günde 1 bilemedin 2 kez vajinal akıntı gibi ama kahverengiydi. akıntının 3. günü salı muayeneye gittim rahim duvarı kalın dedi 9.7ymiş. söktürücü vereyim dedi bende gebelik olabilir mi dedim şüphede kalıp kan testi yaptık ama negatif çıktı (<1.20). söktürücüyü aldım çarşamba sabah içtim ama aklıma şüphe düştü ya gebelik yeni oluşuyorsa o yüzden kanda çıkmıyorsa diye. ovulasyon testi yaptım resimdeki gibi çıktı. bugün daha tekrarlamadım. ama sizce gebelik olabilir mi? yoksa ben kendi kendime kuruntu mu yapıyorum :KK43: lütfen beni cevapsız bırakmayın noluurr
canım içme adet söktürücünü gebelik olma ihtimali var biraz daha bekle kanaman gelmezse evde idrar testi yap negatif çıkar ve kanaman hala gelmezse biraz daha bekleyip tekrarla testi hala gelmezse ve idrar testi negatifse son kez bi kan ver öyle ilaç kullan derim

canım içme adet söktürücünü gebelik olma ihtimali var biraz daha bekle kanaman gelmezse evde idrar testi yap negatif çıkar ve kanaman hala gelmezse biraz daha bekleyip tekrarla testi hala gelmezse ve idrar testi negatifse son kez bi kan ver öyle ilaç kullan derim
cumartesi yada pazar idrar testi yapiim pazartesi de duruma göre kan vereyim diye düşünüyorum. Duanızı eksik etmeyin 1 yıldır deniyoruz olmuyor :KK43:

cumartesi yada pazar idrar testi yapiim pazartesi de duruma göre kan vereyim diye düşünüyorum. Duanızı eksik etmeyin 1 yıldır deniyoruz olmuyor :KK43:
Bem
bencede içme daha önce yorumlarda okumuştum adeti geçiken bir bayana testte birşey çıkmayınca söktürücü vermiş doktor oda şüphendiğinden içmemiş daha sonra değerleri yükselmiş hamile olduğunu öğrenmiş

RukiyeKdüşündürücü 364911 .!.:
hemen çıktı canım 5 dakika bekleyip çektim fotografı
Canm 1.20 bile dusundurucu sonuç bence bekle içimden bi ses hamilesin diyo hadi hayırlısı ovu testinde köyü kan sonucu tekrarla bence

Kızlar ben eczanede calısıyorum ovülasyon testı kullanıyorum yumurtlama zamanımı buldum hatta 2 gun sonra negatıfıde gördüm şimdi adetıme 1 hafta var ve ovülasyon testı pozitif sonuç verıyor acaba hamile miyim dır eczacım ovülasyon testlerının erken gebeliğide gösterdi gını söyledı

Kızlar ben eczanede calısıyorum ovülasyon testı kullanıyorum yumurtlama zamanımı buldum hatta 2 gun sonra negatıfıde gördüm şimdi adetıme 1 hafta var ve ovülasyon testı pozitif sonuç verıyor acaba hamile miyim dır eczacım ovülasyon testlerının erken gebeliğide gösterdi gını söyledı

günaydın canım :) böyle bi ihtimal var diye düşünüyorum. bende de adetime bi hafta kala ovulasyon testleri çift göstermeye başlamıştı. hatta hamileliğimi öğrendikten sonra da bi kaç ovulasyon testi yaptım meraktan. hep kopkoyu çıktı ikinci çizgi. ben senin yerinde olsam pazartesi kan veririm. en garantisi

Bu arada inanılmaz kasıklarımda agrı oluyor kitlenıyorum resmen eger hamıleysem yasadıgım herseyı yazacagım kızlar .Allah ım isteyen herkese bebegını versın inşallah ..

Merhaba.Canım bende pko'yum.Evliliğimde 8.ayım ve hiç korunmadım.Doktor kontrolüne gittim 1ay önce.Bana yumurtlaman zayıf,adetin 3.günü gel.Birde o gün bakıp,hangi ilaçlarla başlayacağımıza karar verelim dedi.En son adet tarihim 11 mart.Ve ben ovülasyon testlerinden hamile olduğumu öğrendim.Hemde doktora gittiğim zamanda hamileymişim.Doktorum kendi söyledi.Yeni oluştuğu için kanda çıkmamış dedi.Gebelik olma ihtimali yüksek.Sen tedbirli ol yinede.Bir-iki hafta sonra hamilelik testi yap.En net hamilelik testi 3.haftada belli olur diyorlar.Sabırlı ol.Hadi hayırlısı, inşallah güzel haberler verirsin bize.

Merhaba.Canım bende pko'yum.Evliliğimde 8.ayım ve hiç korunmadım.Doktor kontrolüne gittim 1ay önce.Bana yumurtlaman zayıf,adetin 3.günü gel.Birde o gün bakıp,hangi ilaçlarla başlayacağımıza karar verelim dedi.En son adet tarihim 11 mart.Ve ben ovülasyon testlerinden hamile olduğumu öğrendim.Hemde doktora gittiğim zamanda hamileymişim.Doktorum kendi söyledi.Yeni oluştuğu için kanda çıkmamış dedi.Gebelik olma ihtimali yüksek.Sen tedbirli ol yinede.Bir-iki hafta sonra hamilelik testi yap.En net hamilelik testi 3.haftada belli olur diyorlar.Sabırlı ol.Hadi hayırlısı, inşallah güzel haberler verirsin bize.
MarbLesS MarbLesS işte bunu duymaya çok ihtiyacım vardı. Rabbim bebeğini sağlıkla kucaklamayı nasip etsin.
doktor kontrolüne gittiğinde kanama adet belirtisi gibi bişey var mıydı sende? birde ovulasyon testinin koyuluğu nasıldı? inşallah benimde senin yaşadığın gibi olur diyeceğim ama bugün akıntım artmaya başladı :KK43: tam 1 haftadır damla damlaydı. Pazartesi tekrar kana baktırıcam. belki çıkar değer düşük de olsa.

Amin canım inşallah hepimiz bebeklerımızı kucagımıza alırız ben yumurtala gunumu takıp ettım ve buldum pozıtıf gunlerı o gunler gecınce yaptım test negatıftı sonra aradan bır hafta falan gectı eczacım anlattı ovülasyon testının erken gebelıgı gösterdıgını benımde kafama takıldı bı yapayım dedım ve iki gündür üst üste yapıyorum ikiside gayet bellı 2. Çizgı asırı koyu degıl ama bayagı çızgı normal var benim adatıme 6 gun var ama bekleyemeyecegım bugun iş çıkışı kan tahlılı yaptıracagım mutlaka haberdar edecegım pek bı belirtım yok aslında ama inanılmaz akıntım ve kasık agrılarım oluyor zaten akıntının olmasıda gebeliğin göstergesı

X