Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Benim olmayacak korkum yok , senin de olmasın .. Önümde teyzemin örneği var 25 yıl sonra oldu tüp bebek ile ... Sadece olsun istiyoruz işte artık .. Tam bi test manyağı oldum , bende iyi sayılmam .. Bir ayda 70 e yakın test yaptım . Yumurtlamam çok erken olduğu için erken öğreneceğim hissi doğuyor .. Günüm gelmeden başlıyorum testlere , ama ovülasyon ilk kez böyle çıkıyor
Ümitsizliğe asla kapılmayacaz, derdimiz "çocuğumuz olmayacağı korkusu değil , çabuk olsun " olacak söz ver kendine ve olmayacak korkusu taşıma

B
Ümitsizliğe asla kapılmayacaz, derdimiz "çocuğumuz olmayacağı korkusu değil , çabuk olsun " olacak söz ver kendine ve olmayacak korkusu taşıma
ben Adana'da yaşıyorum , burada çok iyi merkez var , olmadı çık gel üşenme ..Ta İstanbul'dan gelen tanıdıklarım var başarı ile sonuçlanan .. Yaz bi kenera "turan Çetin tüp bebek merkezi " aklında olsun

Ama san
B

ben Adana'da yaşıyorum , burada çok iyi merkez var , olmadı çık gel üşenme ..Ta İstanbul'dan gelen tanıdıklarım var başarı ile sonuçlanan .. Yaz bi kenera "turan Çetin tüp bebek merkezi " aklında olsun
ama sanki senden güzel haberler gelecek gibi , hissediyorum geçmişten yazdıklarından

Mathilinşallah rabbm tek beni post: 46150156 .!.:
Ama san

ama sanki senden güzel haberler gelecek gibi , hissediyorum geçmişten yazdıklarından
Ayy canm benm insallah Rabbim tek beni değil isteyen herkesi sevindirirsin Buradaki klinikte çok güzel yeni başladım iğneleri Pazartesiden beri vuruluyorum �nşallah hayırlı güzel haberlerle buluşuruzÇok fazla seste takılma strese sokar seni ve bu yüzden yumurtlama Düzenin bozulur test güzel gözüküyor inşallah güzel haber verirsin

Kizlar merhaba bu ay ilk defa klomen kullandim yumurtma tarihim 23 une 3 gunluk testim bunlar sizce koyulasmaya baslamismi yumurtlama olusacakmi pek deneyimli degilim bu konuda yardimci olursaniz cok sewinirim

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    35,2 KB · Görüntüleme: 134
image.jpeg
Merhaba bende yeni başladım yumurta takibi yapmaya bakalım inşallah hayırlısı ile sonuçlanır 10 gün yapmam gerekiyormuş düzensizliğim var inş koyu rengi görebilirim

Kizlar merhaba bu ay ilk defa klomen kullandim yumurtma tarihim 23 une 3 gunluk testim bunlar sizce koyulasmaya baslamismi yumurtlama olusacakmi pek deneyimli degilim bu konuda yardimci olursaniz cok sewinirim
Bence bugün yaptığında koyulaimış olur canım az kalmış

Ama koyulaşmadan öncesi çok önemli değerlendir bence

Ama koyulaşmadan öncesi çok önemli değerlendir bence
Canim dun yaptim siliklesmisti bugun daha yapmadim sence yumurtladim mi?
Korkuyorum ayni koyulukta olmadigi icin yumurtlamadim mi diye:110:

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    51,8 KB · Görüntüleme: 114
image.jpeg
Bu akşamki test sanki daha koyu çıktı acaba yumurtlama bugün mü yoksa daha mı koyu olması gerekiyor? Bilenler yardım etsin LÜTFEN:KK43:

Canm adetin bittikten sonra testi yapmaya basla eger yumurtlama tarihini aşağı yukarı biliyorsan o zamana yakın başla testin iki çizgisi aynı koyukluta çıkarsa yumurtlama olms oluyo üzerine tarihlerini yaz yaptgn ve adetinn kaçıncıggünü oldgnu testi yapmadan önce en az uç dört saatlik idrar birlikte ve sıvı tüketme fazla ve ayrıca o testin bilgileriyle daha detaylıbilgiyi netten arastrablrsn umarm yyardımcı olabldm
Merhaba ya benim sonucum sizce Nasıl oluşmuş mu yumurta

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    16,7 KB · Görüntüleme: 99
Test yapmalısın başka türlü anlayabilmek çok zor ben mesela test yapmadan o belirtileri çok anlayamıyorum psikolojik ağrım varmış gibi hissediyorum o yüzden teste başladım bugünde akşam yapıcam inşallah güzel sonuçlar olur

Merhaba ben 5 gündür ovulasyon testi yapıyorum 4.gün en çok koyulaştığı gündü ama 5.hün yaptığımda silik bir çizgi çıktı, farklı marka testi yapmıştım ondan mı oldu yoksa yumurta gerçekleşti de bu yüzden mi silikleşti:KK43: Burda tecrübeli olan çok arkadaş var ben 1 yıldır evliyim adet düzensizliğim olduğu için bu testleri kullanmaya yeni başladım tecrübeli arkadaşlar yorum yaparsanız çok memnun olurum

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    30 KB · Görüntüleme: 102
Merhaba ben 5 gündür ovulasyon testi yapıyorum 4.gün en çok koyulaştığı gündü ama 5.hün yaptığımda silik bir çizgi çıktı, farklı marka testi yapmıştım ondan mı oldu yoksa yumurta gerçekleşti de bu yüzden mi silikleşti:KK43: Burda tecrübeli olan çok arkadaş var ben 1 yıldır evliyim adet düzensizliğim olduğu için bu testleri kullanmaya yeni başladım tecrübeli arkadaşlar yorum yaparsanız çok memnun olurum
canım bence dördüncü gün yumurtan çatlamış

Beş yildr OTE="Defne-34, post: 46216329, member: 737324"]Peki doktora gitmek istiyorum yumurta oluşmuş mu çatlamış mı belli olur mu muayenede yoksa zararlı mı olur sonuçta alttan muayene edicek[/QUOTE]
Bes yildr tedavi görüyorum yüzlerce kez alttanmuayene oldm canm ne ,arzararı olcak kanda bakılıyor yumurtlama olmsmu olmamsmi ve rahim duvarı kalinlgina baklr anlaşılır artık tedaviye başlamak istiyrsan bir yerden başka canm

Peki doktora gitmek istiyorum yumurta oluşmuş mu çatlamış mı belli olur mu muayenede yoksa zararlı mı olur sonuçta alttan muayene edicek
valla ben gittim 13. günümdü bir şey demeden gönderdi hatta teknoloji ilerlemedi o kadar nerden bileyim senin yumurtlayıp yumurtlamadığını dedi:KK70:
bilmesem böyle şeyleri inanacam valla:KK70:
diyeceğim iyi bi doktora git:KK54:

Kizlar gecen hafta catlatma ignesi vuruldum ve 36 saat sonra iliskiye girdim aradan 8 gun gecti bat 20 bugun.6 gun var adetime.eczaneden erkengebelik testi istedim sente ovaluasyon testini kullanablrsnz dediler ve 3 kere yaptim ucunde de silik cizgi cikti sol meme ucu ara ara sizlama agri yapio sol kasik ara ara bicak gibi batio dun yatakta oksuremedim o kadar agri yapti.kistim de yoktu gecen ay doktor bakti.gebelik testi icin erken oldugundan negatif cikti lutfen yorumlarmsnz bu sekilde gebeligi ogrenen var mi aranzda?

Eklentiler

• IMG_20160425_220638.JPG
    IMG_20160425_220638.JPG
    23,2 KB · Görüntüleme: 134
X