Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Canım eğer yeşilimsi akıntı varsa bu iltihabı işarettir kokuda var mı akıntında takip et ve birdoktora gozuk bu belirtilerle hamile olduğunu anlama imkansız, canm zamni gelince testlerle bak

Adetime 5 gün var ovülasyon testim nasıl kızlar ?

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    45,1 KB · Görüntüleme: 188
kızlar ilk defa Laboquik gebelik ve ovulasyon testi aldım nasıl kullanılır beni bilgilendirir misinz
Canm adetin bittikten sonra testi yapmaya basla eger yumurtlama tarihini aşağı yukarı biliyorsan o zamana yakın başla testin iki çizgisi aynı koyukluta çıkarsa yumurtlama olms oluyo üzerine tarihlerini yaz yaptgn ve adetinn kaçıncıggünü oldgnu testi yapmadan önce en az uç dört saatlik idrar birlikte ve sıvı tüketme fazla ve ayrıca o testin bilgileriyle daha detaylıbilgiyi netten arastrablrsn umarm yyardımcı olabldm

Canm adetin bittikten sonra testi yapmaya basla eger yumurtlama tarihini aşağı yukarı biliyorsan o zamana yakın başla testin iki çizgisi aynı koyukluta çıkarsa yumurtlama olms oluyo üzerine tarihlerini yaz yaptgn ve adetinn kaçıncıggünü oldgnu testi yapmadan önce en az uç dört saatlik idrar birlikte ve sıvı tüketme fazla ve ayrıca o testin bilgileriyle daha detaylıbilgiyi netten arastrablrsn umarm yyardımcı olabldm
17.gun ve sonrası yumurtluyorum sanırım canım öyle yapım o zaman çok sağol canım benim :)

Canm benim beta bi keresinde 0,500cikmsti ama sonuc negatf lh a gelince bu resmdeki test hemenmi köyü çıktı boyle
Bu arada cevabın için teşekkür ederim .. Fena kasık Ağrı'm var ve göğüslerimin ucu 10 gündür felaketti .. Dün sanki Regl olup bitmişim gibi birden ağrı gitti sanki .. Bugün yavaştan yavaştan bi hassasiyet var göğüslerimde .. Ama sol kasık Ağrı'm çok.. Ben anne olmayı çok istiyorum artık

Bu arada cevabın için teşekkür ederim .. Fena kasık Ağrı'm var ve göğüslerimin ucu 10 gündür felaketti .. Dün sanki Regl olup bitmişim gibi birden ağrı gitti sanki .. Bugün yavaştan yavaştan bi hassasiyet var göğüslerimde .. Ama sol kasık Ağrı'm çok.. Ben anne olmayı çok istiyorum artık
Canım testin bayağı koyu çıkmış Hamile olma ihtimalin de olabilir ama böyle olup gebelik olmayan kişiler de var 1 2 gün sonra Bence bir Gebelik testi yap ve emin ol negatif çıkarsa da hemen telaş etme geç de çıkabilir Ya da en güzeli kanda baktır Daha Kesin bir sonuç olur Inşallah vardır kaç yıldır istiyorsun çocuğu benim 7 yıldır olmuyor ve bir doğru düzgün sorunda yok

Ben 5 kez Aşılama yaptırdım bir kez tüp bebek yaptırdım İkinci tüp bebek yumurtanın hızlı büyümesi ile iptal oldu şimdi yeniden tüp bebeğe başladım Ankara'dayım 27 yaşındayım artık çok yıprandım Ben de çok istiyorum İnşallah en kısa zamanda hepimiz anne olurz

Ben 5 kez Aşılama yaptırdım bir kez tüp bebek yaptırdım İkinci tüp bebek yumurtanın hızlı büyümesi ile iptal oldu şimdi yeniden tüp bebeğe başladım Ankara'dayım 27 yaşındayım artık çok yıprandım Ben de çok istiyorum İnşallah en kısa zamanda hepimiz anne olurz
Benim olmayacak korkum yok , senin de olmasın .. Önümde teyzemin örneği var 25 yıl sonra oldu tüp bebek ile ... Sadece olsun istiyoruz işte artık .. Tam bi test manyağı oldum , bende iyi sayılmam .. Bir ayda 70 e yakın test yaptım . Yumurtlamam çok erken olduğu için erken öğreneceğim hissi doğuyor .. Günüm gelmeden başlıyorum testlere , ama ovülasyon ilk kez böyle çıkıyor

X